شما در حال مشاهده هستید 5 برنامه موثر وفاداری بیماران بیمارستانی که باید بدانید

5 برنامه موثر وفاداری بیماران بیمارستانی که باید بدانید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

doctor-patient-loyalty

برنامه های وفاداری در بیشتر دنیای تجارت رایج هستند، اما در حوزه مراقبت های بهداشتی نسبتاً جدید هستند. با این حال، با افزایش نیاز به افزایش وفاداری بیماران، بیمارستان‌های بیشتری در حال بررسی ایده‌های اجرای برنامه‌های وفاداری بیماران بیمارستانی در مؤسسات خود هستند.

مزایای برنامه های وفاداری بیمار

برنامه‌های وفاداری بیمار چندین مزایایی که آنها را به سرمایه گذاری خوبی برای بیمارستان ها تبدیل می کند. برخی از این مزایا عبارتند از:

  • بهبود مشارکت بیمار: برنامه های وفاداری بیمار سطح تعامل بیماران را با بیمارستان افزایش می دهد و به آنها کمک می کند تا احساس مشارکت و ارتباط بیشتری داشته باشند. سطوح بالاتر تعامل تجربه بیمار را به طور کلی بهبود می بخشد.
  • تکرار کسب و کار: از آنجایی که برنامه‌های وفاداری به بیماران برای ارتباط مستمرشان با موسسه پاداش می‌دهند، بیماران زمانی که به خدمات اضافی نیاز دارند بیشتر برمی‌گردند.
  • ارجاعات بیشتر: وقتی بیماران مزایای بیشتری از بیمارستان شما دریافت می‌کنند، احتمال بیشتری دارد که موسسه را به دوستان و خانواده خود توصیه کنند. این می تواند کسب و کار و سودآوری شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.
  • بازده بازگشت سرمایه خوب: وقتی برنامه‌های وفاداری بیمار به درستی اجرا شوند، می‌توانند بازگشت سرمایه خوبی را برای موسسه شما فراهم کنند.

بهترین ساختارهای برنامه

در اینجا پنج نمونه از برنامه‌های وفاداری برای بیماران وجود دارد که ما پیدا کرده‌ایم:

1. برنامه های وفاداری بیمار VIP

برنامه‌های وفاداری بیماران VIP با ارائه مزایای خاص “VIP” به بیماران برای ارتباط مداوم آنها با موسسه خود پاداش دهید. این مزایا ممکن است شامل پارکینگ رایگان، تخفیف در فروشگاه هدیه و/یا تخفیف در داروخانه در محل باشد. برخی از بیمارستان‌ها عضویت اولیه VIP را به بیماران ارائه می‌دهند، در حالی که برخی دیگر برنامه‌های سطحی را توسعه می‌دهند.

2. منابع آموزشی رایگان و غربالگری سلامت

یک گزینه دیگر برای بیمارستان‌هایی که برنامه‌های وفاداری بیمار را راه‌اندازی می‌کنند شامل دسترسی بیماران به منابع ارزشمندی است که سلامت آنها را بهبود می‌بخشد. به عنوان مثال، بیمارستان ممکن است سمینارهای بهداشتی رایگان را برای بیمارانی که می خواهند در مورد موضوعات خاصی بیاموزند، ارائه دهد. این بیمارستان همچنین ممکن است برای بیمارانی که به برنامه وفاداری آنها تعلق دارند، غربالگری های بهداشتی رایگان ارائه دهد.

3. رویدادهای اجتماعی

برای بیمارستان‌هایی که می‌خواهند برنامه وفاداری منحصربه‌فردتری ایجاد کنند، برنامه‌ای که شامل رویدادهای اجتماعی رایگان است ممکن است مفید باشد. این نوع برنامه‌ها به بیماران اجازه می‌دهند تا در رویدادهای اجتماعی هیجان‌انگیز، مانند مهمانی‌ها یا میکسرهای میزبانی شده در بیمارستان، یا حتی سفر به کازینو، شرکت کنند تا وفاداری را تقویت کنند.

این برنامه‌ها نه تنها به بیماران فرصت لذت بردن از خود را می‌دهند، بلکه به بیماران این فرصت را می‌دهند که احساس ارزشمندی و مهم بودن کنند. هنگامی که بیماران احساس می کنند بخشی از یک گروه انحصاری هستند، به احتمال زیاد احساس وفاداری به موسسه دارند.

4. امتیازات محلی

برخی بیمارستان ها با ارائه مجموعه ای از امتیازات محلی به بیماران خود وفاداری بیماران را افزایش داده اند. به عنوان مثال، بیمارستان ها می توانند با رستوران ها، هتل ها یا سایر مشاغل محلی شریک شوند تا به بیماران وفادار تخفیف یا مزایای دیگر ارائه دهند. همچنین ممکن است بیمارستان ها بر اساس سطح وفاداری بیمار به موسسه، کوپن هایی برای پارکینگ رایگان، وعده های غذایی رایگان و موارد دیگر ارائه دهند.

5. تعامل مستمر

بدون ابزار مناسب، اجرای برنامه‌های وفاداری بیمار می‌تواند نیازمند منابع باشد. با این حال، با کمک یک پلت فرم مشارکت دیجیتالی بیمار مانند زیست رایان، بیمارستان ها می توانند اکثر موارد را خودکار کنند. این فرآیندها را انجام می دهد و عملکرد این برنامه ها را به طور مداوم ساده می کند.

زیست رایان در ارتباطات خود از بخش روانشناختی کلمات کلیدی و پیام استفاده می کند. با اعتقادات و شخصیت اصلی هر بیمار طنین انداز شود. زیست رایان از ترکیب کانال (ایمیل‌ها، پیام‌های متنی، پاسخ صوتی تعاملی، و غیره) و فرکانس ارتباطی که در هر بخش روان‌شناختی به شدت طنین‌انداز می‌شود، برای گسترش و حمایت از سفر بیمار استفاده می‌کند.

چه بخواهید به بیماران خود انگیزه دهید تا از معاینه بهداشتی رایگان یا تخفیف در فروشگاه هدیه خود استفاده کنند، گزینه های رانندگی وفاداری تقریباً بی پایان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید