شما در حال مشاهده هستید 5 تاکتیک بازاریابی جراحی پلاستیک برای تقویت پاسخ بیماران جدید

5 تاکتیک بازاریابی جراحی پلاستیک برای تقویت پاسخ بیماران جدید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Pixelated image of smiling woman's faceرقابت بین اعمال جراحی پلاستیک همیشه سخت بوده است. اما مقیاس به یک نشانگر حتی بالاتر بازنشانی شده است – از «سخت» به «واقعاً شدید» – زیرا ارائه‌دهندگان و گروه‌های پزشکی فردی در مورد برنده شدن بیماران جدید جدی هستند.

در نظر بگیرید که چگونه بیماران آینده نگر و خود ارجاع داده شده در حال حاضر به مصرف کنندگان آگاه می شوند و به شدت در حال تحقیق و مقایسه گزینه های پزشک/ارائه دهنده برای روش ها، خدمات و محصولات پلاستیکی، زیبایی و زیبایی هستند. مخارج اختیاری برای مراقبت انتخابی محدود است. با احتیاط از نظر گزینه های جراحی، کم تهاجمی و غیر جراحی ارزیابی می شود.

و اخبار خوب-بد-خبر، هم برای بیمار و هم برای ارائه‌دهنده، جنگل تقریباً عظیمی از منابعی است که می‌توان به صورت آنلاین یافت. به طور مجازی، TMI –اطلاعات بیش از حد– برای بیمار احتمالی که برای ارائه دهندگان و خدماتی مانند “تغییر مادر”، لیفت صورت، لیپوساکشن یا کوچک کردن/ بزرگ کردن سینه “خرید” می کند.

برای جراحان پلاستیک یا عمل جراحی پلاستیک، تمایز بازاریابی پیچیده و چالش برانگیز است. چگونه در میان جمعیت آنلاین برجسته شویم؟ چگونه مصرف‌کننده امروزی در میان طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها که شامل چشم پزشکی زیبایی، عمل‌های OB/GYN، و گوش و حلق و بینی، جراحان عمومی، اسپاهای پزشکی و محصولات OTC تبلیغاتی تجاری می‌شود، متمایز می‌شود؟

با افزودن به این اطلاعات گیج‌کننده، بیمار آینده نگر باید روش‌های غیرجراحی، لیزری و سایر روش‌ها مانند تزریق بوتاکس، کاشت یا برداشتن مو، درمان ورید عنکبوتی یا برداشتن خالکوبی را مرتب کند.

نحوه بهبود بازی بازاریابی جراحی پلاستیک

هدف اصلی و مسیری برای تقویت پاسخ بیمار جدید، متمایز کردن مؤثر عمل شما و انجام آن بهتر از میدان رقابتی شلوغ است. اکثر عمل‌های جراحی پلاستیک دارای یک برنامه بازاریابی هستند، اما برای بسیاری، دیگر آن سطحی را که باید نتیجه نمی‌دهد. وقت آن است که یک تنظیم جدی داشته باشیم.

در اینجا پنج تاکتیک وجود دارد که می تواند دید شما را افزایش دهد، بازی بازاریابی شما را بهبود بخشد و نتایج را افزایش دهد:

به «حضور اینترنتی» فکر کنید. یک وب سایت به تنهایی آن را قطع نمی کند. اینترنت ابزار اصلی تحقیق مصرف کننده است، اما «پیدا شدن» به صورت آنلاین به معنای استفاده از ابزارهای متعدد و نه فقط یک وب سایت است. جستجوهای آنلاین نتایجی را ارائه می‌کنند که شامل وب‌سایت، وبلاگ، رسانه‌های اجتماعی و سایر «tripwires» کلیدواژه‌گرا می‌شود. برای مثال، بازدیدکننده ممکن است اعتبار حرفه ای شما را از طریق LinkedIn و محتوای معتبر شما را از طریق یک پست فیس بوک کشف کند. و اینها (و دیگران) به پیام اصلی وب سایت شما متصل می شوند.

از وب سایت خود بازدید کنید (و احتمالاً دوباره انجام دهید). وب سایت باورنکردنی و متمایز که چند سال پیش ایجاد کردید (به طور جدی، سه یا چهار سال گذشته است)، اکنون یک دایناسور دیجیتال است. از جنبه مثبت، بازسازی برای اثربخشی بیشتر اکنون می‌تواند با ابزارها و فناوری بسیار برتری که سریع‌تر، هوشمندتر و استفاده آسان‌تر هستند، انجام شود. یک وب‌سایت جدید مؤثر می‌تواند از نظر بصری چشمگیر باشد، بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) – هوشمند، سازگار با تلفن همراه، و ارائه یک تجربه کاربر جذاب.

درباره وبلاگ خود با من صحبت کنید. جذب مخاطب و ایجاد یک رابطه قابل اعتماد از طریق بازاریابی جراحی پلاستیک نیازمند محتوای متفکرانه، مفید و قابل اشتراک گذاری است. ایجاد یک وبلاگ، با مقالات و به‌روزرسانی‌های منظم، می‌تواند شما و کارتان را جلوتر از رقابت قرار دهد. مقالات به موقع و معتبر نه تنها اطلاعاتی را ارائه می دهند، بلکه ارتباط عاطفی بین نویسنده و خواننده ایجاد می کنند. محتوای مرتبط و جالب جذاب است و یک تقویت جدی برای سئوی جراحی پلاستیک/حضور اینترنتی شما است.

کارشناس. قدرت. شهرت حرفه‌ای. ارائه مداوم پیام‌های رسانه‌های اجتماعی معنادار – از طریق وبلاگ، فیس‌بوک، توییتر، لینکدین و دیگران – همچنین تخصص شما را به‌عنوان یک حرفه‌ای محترم و معتبر نشان می‌دهد. گفتن (و نه فروش) شهرت شخصی و حرفه ای شما را افزایش می دهد (بدون احساس “بوق زدن خود.”) اثر تجمعی می تواند منجر به ارجاعات فردی و حرفه ای و احترام همسالان شود.

و در نهایت…

برای کمک حرفه ای با تجربه و شخص ثالث تماس بگیرید. این تاکتیک‌ها نقطه شروع خوبی هستند، اما مهندسی یک طرح بازاریابی جامع جراحی پلاستیک چیزهای بیشتری دارد. و اگر این فهرست کوتاه به نظر می رسد که تقاضا برای زمان شما افزایش یافته است، ممکن است اینطور باشد. این واقعیت را در نظر بگیرید که رقبای شما احتمالاً منابع جدید و چشمگیر را برای افزایش سهم بازار خود هدایت می کند. علاوه بر این، آنها احتمالاً از کمک بازاریابی و تبلیغات حرفه ای در تلاش خود برای برنده شدن استفاده می کنند.

شما می‌توانید با ما مشورت کنید، یک منبع بازاریابی قابل اعتماد و با تجربه در مراقبت‌های بهداشتی، اما خطرات بسیار زیاد است، و محیط رقابتی بیش از حد شدید است که نمی‌توان آن را به تنهایی پیش برد. اگر قصد دارید رقابتی باقی بمانید، برای یک دیدگاه جدید و شخص ثالث با ما تماس بگیرید. از اینجا با یک ارزیابی بازاریابی رایگان شروع کنید و بیایید امروز صحبت کنیم.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA، مدیر عامل

مرتبط: طراحی وب جراحی پلاستیک

دیدگاهتان را بنویسید