شما در حال مشاهده هستید 5 تاکتیک رایگان (یا کم هزینه) که رضایت بیمار را افزایش می دهد

5 تاکتیک رایگان (یا کم هزینه) که رضایت بیمار را افزایش می دهد

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Female doctor and female patient standing next to each other giving a thumbs upاین را در تاکتیک های قدرت. این تعداد انگشت شماری از ایده های کوچک بسیار مؤثر است که هر کسی می تواند در کوتاه مدت – با هزینه کم یا بدون هزینه – برای مسافت پیموده شده بیشتر به کار ببرد.

#1: انتشار، انتشار و بازنشر. نظرات مصرف‌کنندگان در سایت‌های بررسی، و همچنین شهادت‌های مستقیم بیماران، بسیار تأثیرگذار است. گاهی اوقات به عنوان اجماع یا اثبات اجتماعی شناخته می‌شود، مردم بر اساس آنچه دیگران باید فکر کنند و بگویند هدایت می‌شوند. برای بیشترین تأثیر، تا آنجا که ممکن است راه‌های زیادی را پیدا کنید تا کلمه خوب را در معرض دید بیشتری قرار دهید. با توجه به دستورالعمل های HIPAA، ممکن است:

 • یک صفحه وب که منحصراً به توصیفات اختصاص داده شده است ایجاد کنید
 • از طریق یک صفحه وب (نظارت شده) نظرات بیمار جدید را دعوت کنید
 • یک یا دو نظر مختصر بیمار را در هر خبرنامه الکترونیکی لحاظ کنید
 • یک دفترچه یا پوستر نظرات برای منطقه پذیرش منتشر کنید
 • دعوت، الهام بخشیدن و ارسال نظرات مختصر “سلفی-ویدئویی” از بیماران

#2: ناراضی هستید؟ در مورد آن به ما بگویید.محصولات خرده‌فروشی هوشمند بازاریابی – به‌ویژه خریدهای آنلاین – با دستورالعمل‌های واضح و یک یادداشت تلاش مضاعف در مورد رضایت خریدار وارد می‌شوند. فروشندگان (و این برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی صدق می کند) مشتریان خوشحال و همچنین کسب و کار و ارجاع مجدد را می خواهند. عنصر گمشده این است که بیمارستان‌ها، گروه‌های پزشکی و پزشکان باید بازخورد بپرسند. چگونه می توانید پیام معمولی محصول خرده فروشی زیر را تطبیق دهید؟

ناراضی؟ تیم خدمات مشتری دوستانه ما سخت تلاش خواهد کرد تا لبخند را به چهره شما بازگرداند. لطفاً در آدرس زیر با ما تماس بگیرید: [email protected] [ایمیل شرکت] یا www. [وب سایت شرکت].

#3: خوشحالی؟ به دیگران بگویید. بزرگترین دلیلی که ارتباطات تجاری باعث الهام بخشیدن به نظرات مثبت نمی شود این است که آنها نمی پرسند. به عنوان همراه با پیام بالا، چگونه کلمه زیر را برای مشتریان اصلاح و اعمال می کنید؟

شادی؟ ما فقط خوشحالیم که شما خوشحال هستید. اگر مطمئن نیستید که چگونه شادی جدید خود را ابراز کنید، در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد:

 • به دوستان و خانواده خود بگویید
 • تجربه خود را به اشتراک بگذارید. نظر خود را در آمازون/سایت ما
 • بنویسید

 • از طریق [website]، Facebook، Twitter و Google+ با ما تماس بگیرید

#4: نامه «چه فکر می‌کنید؟» . چند هفته پس از شروع اشتراک ایمیل جدید، سردبیر نشریه ایمیلی شخصی‌سازی شده ارسال کرد و از او پرسید: خب، چه فکر می‌کنی؟ یادآور شهردار سابق بود. شهر نیویورک که عبارت معروف و ثابت آن این بود: “حالم چطور است؟” (ذکاوت و خرد اد کخ، 1981.) برای ایجاد بازخورد جدید و مثبت، رازهای آشکار عبارتند از:

 1. ارجاع یا توصیه را بخواهید (باید بپرسید)
 2. با ارائه مسیر و پیوندها این کار را برای کسی بسیار آسان کنید
 3. به عنوان یک لطف شخصی درخواست کنید و یک “متشکرم” ارائه دهید

مثل یادداشت‌های شاد/ناشاد در بالا، این یادداشت ایمیل بعدی یک لطف داشت. «آیا می‌خواهید از یک دوست بخواهید بپیوندد؟ کسی که فکر می کنید ممکن است از این مطالب لذت ببرد. هی، رایگان است،” آنها نوشتند. “چرا آن را به اشتراک نمی گذاریم؟” اگر در مورد آن توییت کنید می توانید این کار را انجام دهید (آنها یک پیوند ارائه کردند). یا، می‌توانید به افراد (پیوندی در اینجا) اشاره کنید تا به آنها در ثبت‌نام کمک کنید.

شماره 5: خط تلفن ارتباط با بیماران بیمارستان – با توجه به بسیاری از سازمان‌های مصرف‌کننده، داشتن خط تلفن پاسخگو با مصرف‌کننده ابزار قدرتمندی برای ارتباط با بیمار است. مکانیک این ایده می تواند متفاوت باشد و ممکن است رایگان نباشد. راه‌اندازی ایده‌آل حداقل در ساعات کاری معمولی یک فرد زنده در دسترس دارد. این سرمایه گذاری – به عنوان توسعه یک طرح روابط عمومی بیمارستان یا رضایت بیمار – بازده بزرگی دارد. در اینجا راه هایی وجود دارد که خط تلفن مستقیم سود سهام را پرداخت می کند:

مشکلات را می‌توان زود برطرف کرد. مطالعات نشان می‌دهد که بهتر است به شکایات و مسائل منفی در ابتدا رسیدگی شود. افراد ناراضی زمانی که احساس می کنند نادیده گرفته شده اند، نارضایتی بیشتری خواهند داشت. و برعکس، «خط تلفن» راهی برای عموم مردم برای گزارش، تخلیه و حل یک مشکل قبل از رشد نامناسب است.

بیمارستان ها در بسیاری از جوامع بزرگ هستند. در بسیاری از شهرها، بیمارستان بزرگترین کارفرما یا یکی از بزرگترین سازمان های محلی است. مردم – در این مثال، بیماران – می خواهند احساس کنند که این “تجارت بزرگ” محلی یک “همسایه خوب” پاسخگو و درگیر است. علاوه بر این، مسائل منفی به سرعت در یک جامعه فشرده گسترش می یابد.

به‌عنوان یک کانال گوش دادن، می‌توانید از مشکلات آینده جلوگیری کنید. خط تلفن ارتباط دو طرفه ارزشمند را تسهیل می‌کند. ورودی، نظرات و پیشنهادات (و تمجیدهای گاه به گاه) از سوی عموم، به برنامه ریزی ها و راه حل های آینده کمک می کند.

چه چیزی می توانید به این لیست رضایت بیمار اضافه کنید؟

اگر راه هوشمندانه ای برای بزرگنمایی، ضرب یا به کارگیری نظرات مثبت بیماران -رایگان یا کم هزینه- دارید، لطفاً به ما اطلاع دهید. خوشحال می شویم از شما بشنویم.

دیدگاهتان را بنویسید