شما در حال مشاهده هستید 5 جزئیات “کوچک” که بر حفظ / تبدیل بیمار تأثیر می گذارد

5 جزئیات “کوچک” که بر حفظ / تبدیل بیمار تأثیر می گذارد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

little doctor sits on pill packدر کسب و کار مراقبت های بهداشتی، سطح مراقبتی که ارائه می کنید همیشه خواهد بود مهمترین چیز. با این حال، این بدان معنا نیست که پزشکان، بیمارستان‌ها و گروه‌های تمرینی باید آن چیزهای کوچکی را که می‌تواند تجربه بیمار را ایجاد یا خراب کند، نادیده بگیرند. .

این 5 جزئیات به ظاهر کوچک می توانند به معنای بررسی قوی تر، دهان به دهان بهتر، و در نهایت، تبدیل بهتر بیمار و حفظ بیمار باشند.

1. طراحی اتاق انتظار

در حالت ایده آل، بیماران مجبور نیستند زمان زیادی را در اتاق انتظار شما بگذرانند. (در واقع، ما با فردی مصاحبه کردیم که توانست زمان انتظار بیمار را به کمتر کاهش دهد. بیش از دو دقیقه!)

اما مهم نیست که بیماران چقدر در اتاق انتظار شما بنشینند، متوجه چیزهای کوچک خواهند شد. اگر صندلی ها ناخوشایند یا پر از پارگی و پارگی هستند، اگر سطل زباله حمام پر شده است، اگر محل بوی بیش از حد استریل (یا به اندازه کافی تمیز نیست)، بیماران مراقبت می کنند. ممکن است دفعه بعد که نیاز به مراقبت داشته باشند فقط همان چیزی است که آنها را به سمت دیگری می فرستد.

از سوی دیگر، بیماران به زمانی که محیط مطب تمیز و مدرن است توجه می کنند. اگر می‌خواهید تغییری ایجاد کنید، روکش کردن صندلی‌ها و ممیزی تیم نظافت‌تان یک مکان عالی برای شروع است. اما کمی نوآوری بیشتر می تواند دهان به دهان شما را افزایش دهد و بیماران را به بازگشت بازگرداند!

Nice review of a doctor's office with coffee available.

2. یادآوری قرار ملاقات ها

ایمیل منطبق با HIPAA یا سیستم یادآوری قرار مبتنی بر متن می تواند تفاوت عمده ای ایجاد کند. کتاب الکترونیکی آموزنده SolutionReach

3. ساعات اداری

برای رزرو نوبت از بیماران مشکل دارید؟ شاید ساعت اداری شما باشد. بیماران از فرصتی برای رزرو وقت قبل یا بعد از ساعات کاری معمولی و مدرسه قدردانی می کنند. نه تنها به والدینی که مشغول کار هستند اجازه می دهد زمان مناسبی را برنامه ریزی کنند. همچنین اعتماد به نفس در مراقبت شما را بهبود می بخشد و به بیماران نشان می دهد که برای وقت آنها ارزش قائل هستید.

البته، این ممکن است برای مکان‌های تک ارائه‌دهنده دشوار باشد. در این مورد، بسیاری از پزشکان فقط یک یا دو روز در هفته را انتخاب می کنند تا دیرتر باز بمانند یا قرار ملاقات های اولیه را تعیین کنند. برای خدمات تخصصی، برخی از ارائه دهندگان یک یا دو شنبه در ماه را برای مشاوره باز نگه می دارند.

4. به خاطر سپردن جزئیات شخصی

یک پزشک خوب می‌داند که وقتی پزشکان کمی وقت بیشتری برای شناخت آنها صرف می‌کنند، بیماران چقدر قدردانی می‌کنند. با این حال، انجام این کار همیشه در یک برنامه شلوغ آسان نیست. با این حال، به خاطر سپردن تنها یک یا دو جزئیات کوچک در مورد یک بیمار می‌تواند به القای این اطمینان کمک کند که برای رفاه شخصی او ارزش قائل هستید و مراقبت‌های خود را به بهترین نحو انجام می‌دهید.

جزئیات کوچک را بعد از قرار ملاقات (به روشی مطابق با HIPAA) یادداشت کنید تا نشان دهید که به آن توجه دارید. دفعه بعد، اطلاعات مربوط به سلامتی را دنبال کنید، اما در مورد چیزی “کوچک” نیز بپرسید: “اولین روز مدرسه دخترتان چگونه گذشت؟” “آیا ساخت و ساز در خانه شما در حال انجام است؟” به زودی، می تواند به طبیعت دوم شما تبدیل شود.

5. سرعت وب سایت

زمانی بود که همه ما عادت داشتیم چند ثانیه یا حتی چند دقیقه منتظر بمانیم تا یک وب سایت ظاهر شود. با این حال، اکنون همه ما انتظار داریم که یک وب سایت تقریباً بلافاصله بارگیری شود. خواه آگاهانه باشد یا نباشد، وقتی بارگیری وب‌سایت بیش از 5 ثانیه طول می‌کشد، در ثانیه کمتر صبور می‌شوند.

واقعیت این است که بیماران گزینه هایی دارند. اگر در مورد وب سایت شما چیزی ناامید کننده وجود دارد، برای مثال، اگر سرعت مانع از توانایی آنها برای دریافت اطلاعات تماس یا بیوگرافی پزشک شما شود، آنها می توانند به سادگی تسلیم شوند و به نزدیک ترین متخصص بعدی یا مراقبت های اولیه بروند. پزشک.

بهبود سرعت وب‌سایت و تجربه کاربری یک راه نسبتاً ساده برای بهبود تبدیل بیماران است. حتی می تواند موقعیت شما را در موتورهای جستجو بهبود بخشد. توصیه می‌کنیم حداقل هر 1 تا 2 سال یکبار، حسابرسی و به‌روزرسانی وب‌سایت خود را انجام دهید تا مطمئن شوید که وب‌سایت شما به‌روز است.

برای درخواست بازرسی از وب‌سایت خود، یا بحث درباره اینکه چگونه SEO برای پزشکان می‌تواند حفظ را بهبود بخشد، در اینجا با تیم ما تماس بگیرید یا یک ممیزی فوری SEO در اینجا.

دیدگاهتان را بنویسید