شما در حال مشاهده هستید 5 دلیل اصلی که چرا بیمارستان ها باید مشارکت بیمار را بهینه کنند

5 دلیل اصلی که چرا بیمارستان ها باید مشارکت بیمار را بهینه کنند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Pregnant patient having telehealth call with their provider

بیایید با آن روبرو شویم: تجربه معمول بیمارستان چندان شخصی نیست. می توان گفت که مصرف کنندگان خدمات بهداشتی احتمالاً تعامل بهتری با برنامه های خرده فروشی دارند، اما لازم نیست اینطور باشد.

بیماران مشتاق هستند از ابزارهای تعامل دیجیتال برای بهبود درگیری با بیمار و اکنون که ابزارهای بیشتری در دسترس هستند، مانند پلت فرم زیست رایان و زیست رایان Insights Accelerator™. در اینجا دلایل دیگری وجود دارد که چرا تلاش‌های بازاریابی بیمارستانی باید به این سمت حرکت کند.

افزایش رقابت

رقابت بین بیمارستان ها همچنان در حال افزایش است، بنابراین آخرین کاری که هر ارائه دهنده باید انجام دهد این است که راحت بماند. اخیرا نظرسنجی نشان داد که اکثر مدیران مراقبت‌های بهداشتی فکر می‌کنند که یک استراتژی دیجیتال مهم است، اما کمتر از نیمی از آنها استراتژی ندارند.

وقتی بیماران گزینه‌هایی برای انتخاب دارند، به‌ویژه از ارائه‌دهندگانی که استراتژی دیجیتالی خود را تنظیم کرده‌اند، در صورت امکان تجربه بهتری را انتخاب می‌کنند و این شامل رویکرد بهتری برای مشارکت بیمار است.

درآمد را افزایش می دهد

هر چه بیمار بیشتر با ارائه‌دهنده ارتباط برقرار کند، بیشتر از خدمات آن استفاده می‌کند و صورت‌حساب‌های خود را می‌پردازد. در یکی از مطالعات موردی ما، یک مشتری مراقبت فوری از تعامل دیجیتال برای افزایش پرداخت‌های آنلاین تا سال 204 استفاده کرد. ٪ و جمع آوری 81٪ بیشتر پرداخت های بیمار.

بازده را بهبود می بخشد

وقتی بیماران آنطور که شما می خواهید با شما در ارتباط هستند، از همه خدمات شما به طور موثر استفاده می کنند. این بدان معناست که تعاملات بیمار خوشایند و معنادار خواهد بود و همه فرآیندهای ساخته شده از طریق ارائه دهنده به طور موثر اجرا می شوند. بیمارستان ها زمانی در بهترین حالت خود قرار می گیرند که از تمام توانمندی های آنها به بهترین شکل استفاده شود. خودکار کردن بسیاری از فرآیندهای تعامل با بیمار، FTE ها را کاهش می دهد و در عین حال تجربه ای را ارائه می دهد که بسیاری از بیمارانی را که ارتباطات دیجیتال را ترجیح می دهند، راضی می کند.

پذیرش مجدد را کاهش می دهد

یک راه عالی برای بهبود نتایج سلامت این است که بیماران را درگیر خود نگه دارید. این چیزی است که تفاوت در این مطالعه موردی را در مورد پیام رسانی به بیمار به دنبال همجوشی ستون فقرات کمری ایجاد کرد. عمل جراحي. تنها 1.45٪ از بیماران با نرخ پاسخ 87.5٪ در پیام رسانی به بیمارستان بازگشتند.

همیشه جای پیشرفت داشته باشید

مراقبت‌های بهداشتی مانند هر صنعت دیگری همیشه در حال تغییر است. ترجیحات بیمار و نحوه عملکرد سیستم های مراقبت های بهداشتی برای همیشه ثابت نمی ماند. همه گیری نمونه خوبی از این موضوع است که ترجیحات مصرف کنندگان به طور مداوم در دو سال تغییر می کند.

بیماران سلامت و مراقبت خود را بسیار متفاوت از گذشته مدیریت می‌کنند و فضای زیادی برای پیشرفت‌های جدید و روش‌های درگیر کردن بیماران باقی می‌گذارند. با زیست رایان Insights Accelerator™، ارائه دهندگان می توانند جغرافیایی و روان‌شناختی برای تعامل با بیماران و بیماران احتمالی اطراف، خواه در پلتفرم خودشان باشد یا با استفاده از ابزارهای مشارکت بیمار.

به دنبال راهبردهای تعامل بیشتر با بیمار برای استفاده در بیماران خود هستید؟ راهنمای کامل ما را برای راهبردهای تعامل با بیمار بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید