شما در حال مشاهده هستید 5 دلیل که تمرین شما باعث از دست دادن بیماران می شود

5 دلیل که تمرین شما باعث از دست دادن بیماران می شود

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Man with an impatient expression sitting down in waiting room هزینه بیمارستان یا تمرین شما برای به دست آوردن یک بیمار جدید حدود 5 برابر بیشتر از نگه داشتن یک بیمار موجود در پایگاه داده شما است. به همین دلیل است که حفظ بیمار اهمیت دارد – از دست دادن کلی ارزش طول عمر بیمار چیزی نیست که بخواهید آن را رها کنید.

بنابراین اگر در حال از دست دادن بیماران هستید، ممکن است…خوب…شکیبایی خود را از دست بدهید. خبر خوب این است که کاری وجود دارد که می توانید برای مبارزه با این روند انجام دهید. با این حال، شما باید مایل باشید و بتوانید فرآیندهای فعلی خود را ممیزی کنید و بفهمید که چه چیزی بیماران را دور می کند، و صادق باشید که چرا آنها ممکن است در جای دیگری به دنبال کمک باشند.

1. این اشتباهات رایج در Front Office

اکثر تمرین‌ها، تمرین‌های گروهی و حتی بیمارستان‌ها متوجه نمی‌شوند که چقدر پول در میز پذیرش از دست می‌رود. در تحقیقات خود، متوجه شدیم که برخی از تمرین‌ها می‌توانند میلیون‌ها دلار در میز پذیرش از دست بدهند.<.>

زمانی که کارمندان دفتر جلو به عنوان بخش اصلی اداری از حرفه ما در نظر گرفته می شدند، گذشته است. در روزگار مدرن تجربه بیمار، تجربه جلو دفتر با استاندارد بالاتری برگزار می شود. با این حال، این اشتباهات می توانند مانع شوند:

  • مهارت ضعیف تلفن. اگر بیماران کارکنان میز پذیرش شما را بی‌ادب، بی‌تفاوت یا عجله‌کننده در تماس‌ها درک کنند، می‌توانند به سادگی با شخص دیگری تماس بگیرند.
  • زمان‌های نگه‌داری طولانی. به‌مدت 10 دقیقه نگه‌داشتن شخصی دیگر عمل قابل قبولی نیست. این بازتابی از نحوه رفتار شما با بیماران در مطب است و برخی افراد در صورت غیرمنتظره بودن توقف، به سادگی تلفن را قطع می کنند.
  • گیج یا اطلاعات نادرست. برخی از سوالات وجود دارد که کارکنان دفتر شما به سادگی نمی توانند به آنها پاسخ دهند، چه به دلیل محرمانه بودن پزشک و بیمار یا به دلیل اینکه یک سوال نیاز به مشاوره پزشکی دارد. با این حال، دفتر شما باید بتواند سوال را به درستی هدایت کند و مطمئن شود که بیماران احساس می کنند می توانند پاسخ های مورد نیاز خود را دریافت کنند.
  • مشکلات صورت‌حساب یا ناکارآمدی‌ها. اگر به عنوان مثال، هزینه‌ای بیش از حد از بیمار دریافت شود یا اطلاعات نادرستی در مورد پوشش بیمه به او داده شود، دلایل زیادی برای رفتن به جای دیگری دارد.

2. زمان انتظار بالا

متوسط ​​زمان انتظار برای بیماران در بیمارستان ها و مطب ها در ایالات متحده بیش از 20 دقیقه است. این بدان معناست که بسیاری از بیماران حتی بیشتر از این منتظر می مانند – و این مدت زمان زیادی است بدون اینکه برای شما اتفاقی بیفتد (بدون ذکر زمان صرف شده برای آزمایش و غیره). حدود 30 درصد از بیماران می گویند که به دلیل انتظار طولانی، نوبت دکتر را ترک کرده اند.

بسیاری از تمرین‌ها در منطقه شما به طور فعال اقداماتی را برای کاهش زمان انتظار انجام می‌دهند. فقط در مورد این عمل در اورگان بخوانید که می‌توانست زمان انتظار را به کمی بیش از ۲ دقیقه کاهش دهد. بیماران در حال سیر شدن هستند و اگر نتوانید مشکل را حل کنید و راه هایی برای ملاقات زودتر بیماران پیدا کنید، جای دیگری برای رفتن پیدا خواهند کرد. /span>

3. نگهداری ضعیف از روابط بیمار

تقویت روابط بیمار یکی از ساده ترین راه ها برای اطمینان از حفظ بیمار است. فقط باید اطمینان حاصل کنید که بیماران می توانند نام شما را در صورت نیاز به خاطر بیاورند.

شما و تیمتان باید با یک استراتژی ارتباطی به بیماران نشان دهید که به آنها اهمیت می دهید. این فراتر از ارسال صرف یادآوری قرار ملاقات است. حرکات کوچک معنی زیادی دارند، از تماس برای بررسی عملکرد دارو گرفته تا پرسیدن اینکه آیا کودک احساس بهتری دارد یا خیر. بیماران به یاد خواهند آورد که شما برای پرسیدن وقت گذاشتید.

بخش بزرگی از حفظ رابطه بیمار نیز شامل بازاریابی است. نام تجاری خود را از طریق رسانه های اجتماعی بسازید یا از کمپین های ایمیل خودکار برای به روز رسانی بیماران قبلی استفاده کنید تا آنها به مطب یا بیمارستان شما برگردند یا شما را به دوستان توصیه کنند.

4. یک تجربه بد بیمار

یک تجربه بد می تواند شانس شما را برای وفاداری بیمار از بین ببرد. برخی از تجربیات وجود دارد که اگر بیمار تصمیم بگیرد دیگر به مطب شما برنگردد، نمی‌توانید از آنها بازگردید. با این حال، ممکن است بتوانید از آن تجربیات بیمار درس بگیرید تا از این اتفاق در آینده جلوگیری کنید.

به زمانی فکر کنید که تجربه بدی داشته اید که شما را از بازگشت به رستوران یا فروشگاه خرده فروشی باز داشته است. شاید شما در مورد این تجربه به دوستانی که شکایت مشابهی داشتند اظهار نظر کرده اید. یا شاید به اینترنت رفتید و متوجه شدید که افراد زیادی نظراتی با ماهیت مشابه گذاشته اند. وقتی حفظ بیمار کم است، ممکن است بتوانید آن را به تجربه مشترکی که افراد را از مطب یا بیمارستان خود دور می‌کند نسبت دهید.

بررسی‌های آنلاین خود را بررسی کنید تا بفهمید مردم در مورد تمرین شما چه می‌گویند. بهتر از آن، بررسی ها را خودکار کنید تا بتوانید به راحتی بازخوردها را مرور کنید و در صورت نیاز پاسخ دهید. بخشی از بازاریابی هر سازمان مراقبت بهداشتی به معنای تمایل به تغییر فرآیندهای خود برای همگام شدن با آنچه بیماران می‌خواهند است.

5. هیچ برنامه ای برای اطمینان از حفظ بیمار – و جایگزینی کسانی که ترک می کنند وجود ندارد

در مجموع، اگر برنامه ای برای حفظ بیمار ندارید، می توانید انتظار داشته باشید که در مقطعی با مشکل مواجه شوید. این باید بخشی از برنامه بازاریابی کلی شما باشد. شما نمی توانید انتظار داشته باشید که حجم بیماران شما برای همیشه ثابت بماند، اما با داشتن یک برنامه بازاریابی، لازم نیست قبل از انجام کاری منتظر بمانید تا اتاق انتظار شما خالی شود.

پزشکان صرفاً با فعال بودن از حفظ بیمار در کارهای خود اطمینان حاصل می کنند. این به معنای داشتن برنامه ای برای آموزش کارکنان، بهبود فرآیند، حفظ روابط با بیمار، بررسی و پاسخ به بازخوردها و موارد دیگر است.

دیدگاهتان را بنویسید