5 دلیل که چرا مشارکت بیمار کلیدی برای بهبود نتایج سلامت است

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
nurse-and-patient-cta-sizing

زندگی سفری است که بسیار شخصی شده است. برخی از افراد، از طریق شانس، ژن، عادات خوب یا ترکیبی، از گهواره به گور می روند و به سختی به خدمات موسسه پزشکی نیاز دارند. دیگران برای نگه داشتن کل سفر به دست بیمارستان نیاز دارند، با اکثریت قریب به اتفاق در جایی در وسط به درجات مختلف سقوط می کنند. راه‌حل‌های مراقبت‌های بهداشتی که مقیاس‌پذیر، فردی و صادقانه هستند، می‌توانند متناسب با سفر هر فرد در یک جمعیت طراحی شوند.

طبق مشاوره مراقبت‌های بهداشتی گروه Studer: «بیماری‌های مزمن، مانند دیابت و بیماری‌های قلبی عروقی، بیشترین مرگ و میرها و بیش از 75 درصد از هزینه‌های مراقبت پزشکی کشور را تشکیل می‌دهند. از آنجایی که یک بیمار به طور متوسط ​​تنها 20 دقیقه چند بار در سال به پزشک مراجعه می کند، فعال کردن بیماران برای حمایت از سلامتی خود بسیار مهم است.”

یک پلتفرم تعامل با بیمار مانند زیست رایان به بیمار کمک می‌کند این کار را انجام دهد. توسعه روابط دیجیتالی با بیماران فراتر از دیوارهای یک مطب – چه از طریق صدا، متن یا ایمیل، بسته به بخش روان‌شناختی – با رعایت آسان دستورالعمل‌های مراقبت‌های پس از آن، اهداف سلامت و تندرستی و مشارکت بر اساس اولویت‌های ارتباطی بیمار، نتایج بهتری برای سلامتی بیمار ارتقا می‌دهد.

بنابراین، با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا پنج دلیل کلیدی وجود دارد که مشارکت بیمار برای بهبود نتایج سلامتی بسیار مهم است:

1. شرایط مزمن به معنای مراقبت مداوم

است

بر اساس PatientEngagmentHIT.com. و ما موافقیم. بیمار مبتلا به دیابت یا نارسایی احتقانی قلب وضعیت خود را در بیمارستان رها نمی کند. با آنها می رود مراقبت خوب آنها نیز باید. و این می تواند از طریق یک پلت فرم تعامل اتفاق بیفتد و به روشی مسئول مالی و بیمار محور اتفاق بیفتد.

2. علائم هشدار دهنده اولیه

این “کیست کوچک” که بیمار متوجه می‌شود می‌تواند یک چیز خوش‌خیم یا شروع یک بدخیمی تهاجمی باشد. با درگیر شدن با بیمار بر اساس شرایط خود و در مراحل اولیه، یک بیمارستان می تواند مشکلات قابل درمان را قبل از تبدیل شدن به شرایط جدی تر شناسایی کند. باز کردن هر چه بیشتر کانال‌های ارتباطی و انتخاب روش تعامل بر اساس ترجیحات خود بیمار می‌تواند راه طولانی را در جهت نشان دادن و رسیدگی به مشکلات احتمالی داشته باشد.

3. ساخت برند

درگیر بودن با بیمار فقط کار درستی نیست. تجارت خوبی است ایجاد یک کانال ارتباطی صادقانه و مرتبط با یک بیمار مانند یک سرمایه گذاری مرکب است. یک بیمار خوشحال از طریق شفاهی و نفوذ همسالان به ده ها بیمار شاد تبدیل می شود. شما مردم را به سفیران برند خود تبدیل می‌کنید، که به جامعه می‌روند و به دوستان و خانواده‌شان بشارت می‌دهند که چقدر عالی هستید و این برای تجارت عالی است.

هیچ بازاریابی بهتر از انجام یک کار عالی نیست، و مشارکت، وقتی صحبت از بیمارستان ها می شود، بخشی از این کار عالی است. بیماران خواهان پیش بینی پذیری و ارتباط باز هستند. آنها نمی خواهند احساس فراموشی کنند، زیرا فقط بعد از برداشتن کیسه صفرا آنها را بیرون می اندازند. آنها خواهان یک رابطه هستند و یک پلتفرم دیجیتالی بیمار محور می تواند به ایجاد آن کمک کند.

4. کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان

باز هم، تعامل تجارت خوبی است. تعاملات مداوم با بیماران پس از ترخیص، نه تنها برند بیمارستان را ایجاد می کند، بلکه مشکلات را قبل از اینکه تبدیل به استفاده غیرضروری پزشکی شوند، رهگیری می کند. برای مثال، تعامل می‌تواند یک  بستری مجدد در بیمارستان را متوقف کند. آن را با شناسایی زودهنگام مشکلاتی که می‌توان بدون سفر به اورژانس حل کرد، ردیابی می‌کند.

به عنوان مثال، اگر بیمار پس از ترخیص به دلیل نارسایی احتقانی قلب (CHF) احساس تنگی نفس کند، ممکن است یک امر فوری باشد، یا ممکن است بیمار ظرفیت خود را برای فعالیت بیش از حد برآورد کرده و به راحتی خسته شود. یک مسیر ارتباط دیجیتالی دو طرفه، مانند مسیر ارائه شده توسط زیست رایان، می‌تواند به بیمار امکان دهد به مرکز تماس بیمارستان هشدار دهد و پاسخی فوری برای تشخیص و رسیدگی مناسب به مشکل ایجاد کند.

5. مراقبت ساده  

روزهایی را به خاطر می آورید که یک مادر جدید پنج روز را برای زایمان معمولی در بیمارستان می گذراند؟ البته، اکنون می دانیم که از نظر پزشکی در بیشتر مواقع ضروری نیست. همینطور برای آن جراحی زانو یا حتی استنت قلب. این بدان معنا نیست که مراقبت نیازی به ادامه ندارد، اما می‌تواند در خانه بیمار با استفاده از پلت‌فرم‌های شخصی‌شده و از نظر فنی سالم ادامه یابد.

اصول مراقبت های بهداشتی خوب و بهبود نتایج سلامتی با ارتباط خوب شروع و پایان می یابد. مشارکت در طول فرآیند می‌تواند تضمین کند که سفر مراقبت‌های بهداشتی یک سفر معنادار و سازنده است.

New Call-to-action 

 

دیدگاهتان را بنویسید