شما در حال مشاهده هستید 5 راه برای از بین بردن رقابت با بازاریابی مراقبت های بهداشتی

5 راه برای از بین بردن رقابت با بازاریابی مراقبت های بهداشتی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Man holding a red chess piece during اصلاح مراقبت های بهداشتی سال ها موضوع بحث عمومی بوده است. این بحث امروز ادامه دارد. به نظر می رسد که بیمارستان ها و ارائه دهندگان به طور مداوم برای یافتن راه هایی برای شکست دادن رقبا تلاش می کنند. در حالی که ابتکارات مختلف به جستجوی طرحی موثر برای تغییر ادامه می دهند، رقابت شدید است.

صنعت سلامت و چشم‌انداز رقابتی برای ارائه‌دهندگان در حال «تغییر لرزه‌ای» است. منفعت مورد انتظار از هزینه های کمتر به ویژه آشکار نیست. اما ادغام‌ها، ادغام‌ها و سایر عوامل، مصرف‌کنندگان آگاه‌تر و خواستارتری را تولید کرده‌اند.

رقابت بین سیستم‌های بهداشتی، بیمارستان‌ها، گروه‌های پزشکی و خدمات ارائه‌دهنده نرمال اما شدید است. به دلیل جدید بودن، برنامه های بازاریابی و تبلیغات برای سیستم های ارائه مراقبت های بهداشتی همچنان در حال تکامل است. سازمان ها و افرادی که با موفقیت از رقابت جلوتر هستند:

  • بپذیرید که ریسک بالقوه مقدم بر سود احتمالی است
  • استراتژی ها، تاکتیک ها و اهداف پیشگیرانه برای رشد طراحی کنید
  • تغییر را به عنوان یک عامل ثابت بازاریابی بشناسید
  • از الگوهای کسب و کار قدیمی خارج شوید

نکات و تکنیک های اساسی که رقبا را شکست می دهند…

مدرسه قدیمی، سیستم هزینه در ازای خدمات، جای خود را به انتظارات قوی‌تر مصرف‌کننده در نتایج مثبت و رضایت بیمار می‌دهد. ترتیب سنتی ارائه‌دهنده محور در حال تبدیل شدن به یک سیستم بیمار محور و خرده‌فروش است. بیمار دیروز اکنون یک مصرف کننده توانمند و آگاه مراقبت های بهداشتی است. در اینجا برخی از بهترین راه‌ها برای شکست دادن رقبا در بازار بازتعریف شده آورده شده است:

متفاوت (و بهتر از) رقابت باشید. در مراقبت های بهداشتی، سنگ بنای موفقیت، تمایز است. دقیقاً نحوه برتری خدمات شما نسبت به هر گزینه دیگری را بیان کنید. چه چیزی شما را از رقابت متمایز می کند و از آن پیشی می گیرد؟ (ممکن است بیش از یک مسیر در این فرآیند وجود داشته باشد.) تعیین کنید که مخاطب هدف به چه چیزی نیاز دارد یا می خواهد و چگونه به آن پاسخ می دهید.

روشی منحصربفرد برای ارضای این نیاز ارائه دهید – به گونه ای که رقبا ادعا نمی کند. موفقیت مستلزم درک نقاط قوت و ضعف رقابت و همچنین درک خود شماست. دلیل اصلی اینکه آنها باید قبل از دیگران با شما تماس بگیرند چیست؟

با بیمار احتمالی خود به صورت آنلاین ملاقات کنید. به طور معمول، سفر بیمار امروز به صورت آنلاین آغاز می شود. این کانال اصلی برای تحقیقات بهداشتی و پزشکی توسط اکثر بیماران است. مصرف کنندگان به طور فعال در مورد علائم، شرایط پزشکی و گزینه های درمانی تحقیق می کنند. بیش از 80 درصد از مصرف کنندگان آمریکایی به دنبال اطلاعات مراقبت های بهداشتی آنلاین هستند. و نزدیک به نیمی (47 درصد) به دنبال پزشک/ارائه دهندگان و 38 درصد به دنبال بیمارستان هستند. [Pew Research]

بازاریابی دیجیتال اصلی است. در بسیاری از بخش‌های بازاریابی، کانال‌های دیجیتال راه‌های سنتی را هدایت می‌کنند. و بازاریابی مصرف کننده مراقبت های بهداشتی یک رهبر است. نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که سه چهارم بیماران قبل از گرفتن نوبت از موتورهای جستجو استفاده می کنند. و برای ترافیک بیمارستان، جستجو به طور چشمگیری همه سایت های ارجاع دیگر را هدایت می کند. یک طرح یکپارچه که حضور قوی در اینترنت را ارائه می دهد شامل موارد زیر است:

طراحی تلفن همراه/پاسخگو و اولویت های محلی/مناسب ایجاد کنید. شدیدترین میدان نبرد رقابتی دور از دسترس نیست. مردم از تلفن هوشمند یا دستگاه تلفن همراه خود برای پاسخ‌های فوری (تقریباً لحظه‌ای) استفاده می‌کنند. وب سایت ها باید فوراً نوع دستگاه را تشخیص دهند. علاوه بر این، مردم می‌خواهند پاسخ‌هایی برای نیازهای خود بیابند که از نظر جغرافیایی نزدیک و راحت باشد.

به طور مداوم تجربه استثنایی برای بیمار ارائه دهید. البته، مردم خواهان یک نتیجه بالینی مثبت هستند. در ذهن آنها، این کاری است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی انجام می دهند. اما این تجربه و رضایت بیمار است که خدمات شما را قابل توجه می کند. این الهام بخش رتبه بندی های مثبت پزشک، ارجاعات و توصیه ها، تکرار یا تجارت آینده است. چیزی که «قابل توجه» است، چیزی است که به افراد احساس خاص بودن می‌دهد، و آنچه را که فعالانه با دیگران به اشتراک خواهند گذاشت.

به راحتی قالب معمولی را بشکنید…

اگر صفحه خالی بود و می‌توانید ارائه مراقبت‌های بهداشتی را از دیدگاه مشتری (بیمار) دوباره ابداع کنید، چه می‌کنید؟ ارائه دهندگان، شیوه ها و بیمارستان هایی که با موفقیت موانع خدمات بیمار را از بین می برند، به عنوان رهبران ظاهر می شوند. شکست دادن رقابت با هر برخورد بیمار موفقیت است.

دیدگاهتان را بنویسید