شما در حال مشاهده هستید 5 راه برای افزایش وفاداری بیماران در سال 2019

5 راه برای افزایش وفاداری بیماران در سال 2019

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

patient-loyalty-2

برای پزشکی و مراقبت‌های بهداشتی، چیزی که یک کسب‌وکار را رشد می‌دهد مانند هر صنعت دیگری است: وفاداری. بنابراین دلیلی وجود ندارد که از درس‌های برندهای بسیار موفقی مانند والمارت، آمازون و مک‌دونالد استفاده نکنیم که وفاداری را با ایجاد کسب‌وکارشان بر اساس ترجیحات مشتریانشان، از خدمات تا تعامل، تبدیل کرده‌اند.

امسال، رقابت برای وفاداری بیماران شما شدیدتر از همیشه است. در اینجا 5 راه برای استفاده از نمونه های صنایع دیگر برای رونق کسب و کار شما وجود دارد.

ورود به کیوسک:

همانطور که ممکن است از کیوسک برای چک کردن سریع پرواز استفاده کنید، مراکز مراقبت فوری بیشتر و بیشتر از کیوسک ها برای بررسی بیماران خود استفاده می کنند. با این حال، این ویژگی به مراقبت های فوری محدود نمی شود. هنگامی که بیماران به مطب پزشک خود می آیند، از طریق صفحه لمسی چک می کنند و سپس زمان انتظار با آنها ارتباط برقرار می شود، احساس می کنند که در کنترل هستند و در زمان خود صرفه جویی می کنند. همچنین شما را ذخیره می کند پول اداری. در حالی که هنوز نیاز به پرسنل مطب دوستانه و مفید وجود دارد، کیوسک ها زمانی را آزاد می کنند که می تواند صرف جنبه های دیگر تجربه بیمار شود.

حریم خصوصی:

علاوه بر اینکه به بیماران یک برگه HIPPA روی کلیپ بورد می دهید تا امضا کنند، مایل بیشتری را طی کنید تا واقعاً نشان دهید که به حریم خصوصی آنها احترام می گذارید. کلیپ‌بوردها را روی پیشخوان نگذارید (یکی دیگر از مزیت‌های ورود به کیوسک)، و یک محیط خصوصی برای بحث در مورد پرداخت‌ها و مسائل بهداشتی در جایی که دیگر بیماران و کارکنان در حال بررسی نیستند، داشته باشید. انتظارات بیماران – مانند انتظارات مصرف کنندگان – از حریم خصوصی در سال های اخیر به دلیل تغییرات فرهنگی افزایش یافته است. یک مطالعه تحقیقاتی بازار زیست رایان 2018 نشان داد که وقتی در ارتباط با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، 45 درصد از جمعیت عمومی نگران امنیت و حریم خصوصی هستند و تقریباً نیمی از هزاره ها چنین احساسی دارند. تمام تراکنش های بیمار باید در محیط های محترمانه و خصوصی انجام شود. و اگر چنین تنظیماتی ندارید، آن را بسازید.

درگیری الکترونیکی:

ما اکنون در دنیایی زندگی می‌کنیم که برندها با گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های ما همراه ما هستند. بچه‌ها مدت‌ها بعد از اینکه سیب‌زمینی‌های سرخ شده‌شان تمام شد، با اپلیکیشن مک‌پلی با مک‌دونالد درگیر می‌شوند. خطوط هوایی اطلاعات پرواز را در اپلیکیشن های موبایل خود به روز می کنند. و فروشگاه‌های مواد غذایی به ما امکان می‌دهند تا سفارش‌های تلفن همراه را تکمیل کنیم، دستور العمل‌ها را جستجو کنیم و فهرست‌های خرید را زیر چتر برنامه‌هایشان جمع‌آوری کنیم. این تمایل به مشارکت چیزی است که مؤسسات پزشکی می توانند با پیاده سازی یک پلت فرم ارتباط الکترونیکی از آن بهره ببرند.

برای مثال،

زیست رایان به بیمار این امکان را می‌دهد که تصمیم بگیرد به کدام سمت می‌خواهد برای تعامل با دفتر پزشک خود: تلفن هوشمند، ایمیل یا تلفن. یادآوری قرار ملاقات، اطلاع رسانی دارو، اطلاعات سلامتی و پیگیری های ویزیت را می توان به بیمار هدایت کرد. بهتر از این، زیست رایان با استفاده از بخش‌بندی روان‌شناختی، برای تقسیم پروفایل‌های بیماران عمیق‌تر تلاش می‌کند، زمینه‌ای در حال ظهور در مراقبت های بهداشتی که شامل بررسی ارزش ها، نگرش ها، شخصیت ها و سبک زندگی مصرف کنندگان و درک انگیزه های منحصر به فرد آنها است. هیچ دو نفری شبیه هم نیستند، بنابراین منطقی است که یک فرد استقامتی که در لحظه زندگی می‌کند، از نظر آماری یادآور چک‌آپ سالانه 30 روز پس از سررسید آن را بیش از هر بخش دیگری (با 95 درصد اطمینان) ترجیح می‌دهد در حالی که یک فرد تعادل جو است. ، که در مورد سلامت خود فعال هستند، ترجیح می دهند بیش از 30 روز قبل از موعد معاینه اطلاع رسانی کنند. با درگیر شدن با بیماران از طریق تقسیم‌بندی روان‌شناختی، ارتباطات به بهترین نحو تنظیم می‌شود.

رویدادهای ویژه در خارج از بیمارستان:

دلیلی وجود دارد که شرکت هایی مانند Goodyear، Capital One و AT&T پول هنگفتی را برای حقوق نامگذاری بازی کاسه ای پرداخت می کنند: کار می کند. وقتی به آن شرکت‌ها فکر می‌کنید، ارتباطی بیش از تجربه (خوب یا بد) تعامل با برندهایشان وجود دارد. ارتباطی با دویدن میخکوب کننده در زمین یا پاس درود مری وجود دارد. هنگامی که یک بیمار در مورد یک بیمارستان یا مطب پزشک فکر می کند، افکار او اغلب با یک بیماری یا یک وضعیت سلامت مزمن همراه است. اگر سازمان شما اسپانسر یک دوی 5K است یا یک واحد سیار در بازی فوتبال محلی دبیرستان دارد، می‌توانید از حسن نیت رویدادها استفاده کنید و برند خود را نه تنها در زمان بیماری، بلکه در زمان بهبودی نیز در ذهن مردم قرار دهید. بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و مراقبت‌های فوری باید تلاش کنند تا دریچه‌های سلامتی در یک جامعه باشند – لازم نیست گران باشد، اما یک روبان آویزان به دیوار کسی برای “Mercy Hospital 5K” قیمتی ندارد.

قیمت شفاف:

آیا می توانید تصور کنید که به یک فروشگاه مواد غذایی بروید که در آن هیچ چیز برچسب قیمتی نداشته باشد؟ سبد خرید خود را پر می‌کنید، به راهروی خروج می‌رسید و غافلگیر می‌شوید – احتمالاً در تلاش برای گذاشتن اقلامی هستید که با بودجه مناسب نیستند، یا مجبور می‌شوید هزینه اقلامی را که کاملاً به آن نیاز دارید، اما متوجه نشده‌اید، بپذیرید. خیلی گران بودند درست است، مقایسه بین فروشگاه مواد غذایی و سیستم قیمت گذاری و صورتحساب مراقبت های بهداشتی برای این موضوع پیچیده بسیار ساده است. اما توانمندسازی بیمار وفاداری ایجاد می کند، و اگر یک بیمار در تاریکی در مورد اینکه صورتحساب پزشکی تا زمانی که آن را دریافت نکند در تاریکی است، آنها احساس قدرت نخواهند کرد. مطالعه تحقیقاتی بازار زیست رایان 2018 نشان داد که 49 درصد از جمعیت عمومی نگران هستند که به دلیل هزینه های مراقبت های بهداشتی مجبور به انتخاب های سخت شوند، بنابراین آنها باید همه چیز را که می توانند بدانند. اگر یک بیمار بداند که کل زانو 5000 دلار هزینه دارد، می‌تواند بر اساس آن بودجه و برنامه‌ریزی کند.

برای راه‌های بیشتر برای بهبود وفاداری بیمار، نگاهی به پست وبلاگ زیست رایان در پنج برنامه وفاداری بیماران بیمارستان یا زیست رایان loyalty case study.

 

دیدگاهتان را بنویسید