شما در حال مشاهده هستید 5 راه برای ایجاد محتوای بهداشتی با کیفیت در رسانه های اجتماعی

5 راه برای ایجاد محتوای بهداشتی با کیفیت در رسانه های اجتماعی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

crumpled papers while brainstorming healthcare contentنه چندین حساب رسانه اجتماعی داشته باشد. چه محتوای مراقبت های بهداشتی را به طور منظم پست کنید یا نه، احتمال اینکه سازمان مراقبت های بهداشتی شما، مانند اکثر برندها، نوعی حضور در رسانه های اجتماعی داشته باشد، زیاد است.

پلتفرم‌های اجتماعی به منبع سلامتی حیاتی و پر جنب و جوش برای مصرف‌کنندگان تبدیل شده‌اند – و نه فقط برای هزاره‌ها (متولدین بین سال‌های 1981 و 1996). طبق یک تیم دیجیتال ما متشکل از استادان رسانه‌های اجتماعی است که می‌توانند به شما کمک کنند تا تعیین کنید کدام پلتفرم ارزش وقت شما را دارد و چگونه می‌توانید بهترین مزیت را داشته باشید. از آنها.

محتوای خود را حساب کنید

هنگامی که پلتفرم‌هایی را که می‌خواهید استفاده کنید پیدا کردید، همچنان باید به افراد دلایل خوبی برای دنبال کردن و درگیر شدن با عمل شما ارائه دهید. محتوایی که اطلاعاتی و آموزشی است، محتوای قابل کلیک، مصرف و قابل اشتراک گذاری است.

حقیقت این است که اکثر سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی صرفاً با ارسال پست‌های ارگانیک در مورد فعالیت‌ها یا بیمارستان خود، دنبال‌کنندگان زیادی به دست نمی‌آورند یا بیماران جدید را مشاهده نمی‌کنند. بهترین راه برای استفاده از رسانه‌های اجتماعی برای برنده شدن بیماران جدید با رسانه های اجتماعی پولی است—اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت ها در اینجا .

با این وجود، پست کردن چیزهایی مانند ویدیوهای خوش ساخت و در عین حال کوتاه که به افراد در مورد موضوعات مرتبط با تخصص شما آموزش می دهد یا ارائه دیدگاه شما در مورد موضوعات پرطرفدار سلامت و تندرستی، شانس شما را برای مشاهده و اشتراک گذاری در سراسر وب افزایش می دهد. محتوایی که تولید می کنید باید برای تمرین مناسب و معنادار، آموزنده، مرتبط و جذاب برای مخاطبان شما باشد. (این بدان معناست که محتوای قابل توجهی نسبت به پست های گاه به گاه تولد کارکنان دارد.)

5 راه برای ایجاد محتوای بهداشتی با کیفیت

ایجاد محتوا به زمان، توجه به جزئیات و تعهد ثابت به HIPAA و مطابقت تبلیغات سازمان غذا و دارو نیاز دارد. در زیر چند روش کلیدی برای تولید محتوای ارزشمند که با مخاطبان طنین انداز می شود و شهرت آنلاین شما را تقویت می کند، آورده شده است:

  1. اطلاعات و ادعاهای پزشکی مبهم را پاک کنید – با فوری بودن پاسخ‌های موجود در اینترنت، اطلاعات نادرست نیز وجود دارد. چه یک متخصص باشید یا یک کار خانوادگی، می‌توانید شفافیت، احتیاط یا حتی تأیید را در مورد درمان‌های زیبایی رایج یا موضوعات پزشکی، دندان‌پزشکی و تغذیه ارائه کنید.
  2. کمک به مدیریت بحران محلی – رسانه‌های اجتماعی محلی برای برقراری ارتباط اخبار فوری، اشتراک‌گذاری اطلاعات ایمنی یا پزشکی در هنگام بلایای طبیعی و ارسال اطلاعات حیاتی در طول بحران بهداشتی شده‌اند. نقش شما می تواند در هر چیزی باشد، از اعلام خدمات 24 ساعته برای درمان ساکنان بیمار یا مجروح یا ارائه تجهیزات پزشکی به تیم های اورژانس.
  3. کارمند بهداشت عمومی باشید– دریافت کمک، مشاوره یا درمان برای برخی نیازهای بهداشتی برای بسیاری از افراد دشوار است. برخی حتی از صحبت با پزشک در مورد مواردی مانند بیماری های مقاربتی، پیشگیری از بارداری یا مسائل مربوط به سلامت روان احساس خجالت یا ناامنی می کنند. با ارائه محتوای آموزنده که مخاطب را به منابع مرتبط می کند – چه در محل کار شما یا یک همکار حرفه ای مورد اعتماد – می تواند شهرت شما را برای مراقبت و خدمت به جامعه افزایش دهد.
  4. ارتباط با بیماران – البته، انطباق با HIPAA از ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی از اظهار نظر درباره PHI بیمار در یک انجمن عمومی جلوگیری می‌کند. با این حال، راه‌های زیادی برای استفاده از رسانه‌های اجتماعی برای ارتباط با بیماران موجود وجود دارد. برای مثال، می‌توانید بیماران را تشویق کنید که رسانه‌های اجتماعی شما را دنبال کنند تا به‌روزرسانی‌های مهم درباره کارکنان، خدمات و رویدادهای آموزشی خود را دریافت کنند.
  5. بازاریابی – با توجه به اینکه رسانه‌های اجتماعی یک مرکز فعال برای بازاریابان، ارائه‌دهندگان و مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی هستند، جای تعجب نیست که درصد فزاینده‌ای از شیوه‌ها به بازاریابی اجتماعی می‌پردازند. به خصوص با کارایی و اثربخشی تبلیغات اجتماعی پولی، که می تواند برای افرادی که به دنبال خدمات یا راه حل مراقبت های بهداشتی خاصی هستند، هدف قرار گیرد. حتی بهتر از آن، اگر تبلیغات شما در رسانه‌های اجتماعی از رسیدن به اهداف شما برای جذب بیماران جدید کوتاهی کند، کمپین شما می‌تواند در همان لحظه تنظیم شود (توسط یک تیم دیجیتال متخصص). با شماره‌گیری یک پیام، تغییر عکس یا ویرایش یک ویدیو، می‌توانید به سرعت روی کلیک‌ها، اشتراک‌گذاری‌ها و تماس‌ها برای قرار ملاقات تأثیر بگذارید.

این زمان هیجان انگیزی برای یادگیری و کاوش در همه امکانات رسانه های اجتماعی است – اما با استراتژی درست شروع می شود. امروز با آژانس تبلیغات و بازاریابی خدمات کامل ما با شماره 800-656-0907

تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید