شما در حال مشاهده هستید 5 راه برای بهبود مدیریت شرایط قلبی عروقی در سال 2019

5 راه برای بهبود مدیریت شرایط قلبی عروقی در سال 2019

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

cardiovascular-health

2019 زمان هیجان انگیزی در جامعه قلب و عروق با همگرایی فناوری، پیشرفت های جراحی و هوش مصنوعی است.

بله، بیماری قلبی همچنان علت شماره یک مرگ و میر بزرگسالان در ایالات متحده. با این حال، این زمان برخی از بزرگ‌ترین نوآوری‌ها در تاریخچه مراقبت‌های قلبی است، از درمان‌های کمتر تهاجمی مبتنی بر کاتتر گرفته تا مجموعه‌ای از روندهای تکنولوژیکی که می‌توانند سلامتی را تقویت کرده و پذیرش مجدد پرهزینه را کاهش دهند.

  کاردیولوژی تشخیصی و مداخله ای.

بیایید به برخی از این فناوری‌های موجود در سال 2019 که می‌توانند مدیریت شرایط قلبی عروقی و کاهش پذیرش مجدد را بهبود بخشند، نگاه کنیم:

پلتفرم های درگیر شدن با بیمار:

قبلاً فردی با مشکلات قلبی عروقی در بیمارستان معاینه می‌شد، با چند دارو و توصیه‌های غذایی به خانه فرستاده می‌شد و سپس برای مراقبت از خود می‌رفت. با این حال، فناوری، مشکل مزمن قلبی را بار کمتری ایجاد کرده و بیشتر به یک مزاحمت قابل مدیریت تبدیل کرده است. زیست رایان یکی از انواع پلت‌فرم‌های تعامل است که به ادغام یکپارچه مراقبت‌های قلبی فرد کمک می‌کند. تمام زندگی آنها.

زیست رایان با انجمن قلب آمریکا همکاری کرده است تا به پزشکان و بیماران در مدیریت مراقبت های قلبی خود کمک کند. . ابزارهای ارائه شده عبارتند از یک برنامه بهبود سلامت 90 روزه، یک برنامه مدیریت شرایط 12 ماهه که مکمل مراقبت های ارائه دهنده است، و برنامه های پیشگیری از بستری مجدد 30 و 90 روزه در بیمارستان. شرایط قلبی یکی از دلایل اصلی بستری شدن مجدد در بیمارستان است و مشارکت با بیماران در یک برنامه مراقبت های پس از آن قوی عامل بزرگی در مدیریت موفقیت آمیز شرایط است.

زیست رایان از بخش‌بندی روانشناختی استفاده می‌کند تا بهترین راه را برای تعامل با بیمار بر اساس مشخصات شخصیتی گفتگو در مورد مدیریت شرایط قلبی با یک بیمار از طریق بستری که او با آن راحت است و انتخاب کرده است می تواند به معنای واقعی کلمه تفاوت بین مرگ و زندگی باشد. در مطالعه تحقیقات بازار زیست رایان در سال 2018، خود دست‌آوردها، شعبده‌بازان اولویت‌دار و جهت‌گیران می‌گویند که هنگام یادآوری مصرف داروهای تجویزی، ایمیل را ترجیح می‌دهند. این مهم است زیرا این بخش‌های روان‌شناختی از نظر آماری احتمال بیشتری نسبت به افراد استقامتی و جویندگان تعادل برای درمان بیماری قلبی با داروهای تجویزی دارند. نوع مناسب تعامل می‌تواند منجر به مدیریت بسیار موفق‌تر شرایط قلبی عروقی و فعال‌سازی بیمار شود.

APPS:

برنامه‌ها جای پلتفرم‌های تعامل بیمار را نمی‌گیرند، اما می‌توانند آنها را تکمیل کنند. طبق مطالعه تحقیقات بازار زیست رایان در سال 2018، تقریباً یک سوم از مردم قبلاً به طور مرتب از برنامه های سلامت و تناسب اندام استفاده می کنند. پزشکان و کلینیک ها باید بیماران را تشویق کنند تا برنامه های زیادی را که برای کمک به یک زندگی سالم برای قلب در دسترس هستند، بررسی کنند. با انجام این کار، مراقبت های قلبی به بخشی یکپارچه از زندگی افراد تبدیل می شود زیرا آنها با پلتفرم های فناوری، از جمله پلتفرم های مشارکت بیمار، راحت تر و راحت تر می شوند. برخی از برنامه ها فشار خون و نبض را کنترل می کنند، در حالی که برخی دیگر بر روی تناسب اندام و تأثیر آن بر قلب تمرکز می کنند. به دلیل این برنامه‌ها و پلت‌فرم‌های تعامل با بیمار، سلامت قلب با چند کلیک روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی فرد فاصله دارد.

هوش مصنوعی:

استفاده از هوش مصنوعی در سراسر طیف پزشکی در حال گسترش است و مراقبت قلبی نیز از این قاعده مستثنی نیست. هوش مصنوعی به توسعه داروهای جدید، داروهای دقیق، یکپارچه سازی داده ها و نظارت از راه دور کمک می کند. طبق گفته Ty J. Gluckman، MD، FACC، در یک انتشار اخیر در ژورنال کالج آمریکایی قلب<:>

گلوکمن می‌گوید: «هوش مصنوعی ابزاری ایده‌آل برای جمعیت است»، با توجه به توانایی آن در پیش‌بینی بهتر افراد در معرض خطر کمتر یا بیشتر ابتلا به بیماری‌های مزمن یا عوارض مرتبط، مناسب‌سازی درمان‌های پیشگیرانه و تخصیص منابع محدود به افرادی که احتمال بیشتری دارد. از آنها بهره مند شوید.

پوشیدنی:

هوش مصنوعی می‌تواند به سرعت آرشیو داده‌ها را فیلتر کند و سپس بر اساس آن برنامه‌های عملی ایجاد کند. با این حال، داده ها از کجا می آیند؟ محبوبیت دستگاه‌های بهداشتی پوشیدنی افزایش یافته است و شرکت‌های فناوری روزبه‌روز برای عرضه دستگاه‌های جدید به بازار عجله دارند. برخی از شرکت ها حتی در حال برداشتن گام بعدی برای استفاده از ابزارهای پوشیدنی برای تحقیقات بزرگ هستند. اخیراً، اپل اعلام کرد با Johnson & Johnson همکاری می کند تا ببیند آیا اپل واچ می تواند برای تشخیص سریع علت اصلی سکته مغزی استفاده شود یا خیر. و ساعت هوشمند نسخه‌ای Verily اخیراً تأییدیه FDA را برای ویژگی ECG درخواستی دریافت کرده است. یک ابزار پوشیدنی مانند ساعت مچی می‌تواند به بیماران و متخصصان قلب داده‌های 24 ساعته و 24 ساعته در اختیار بیماران و متخصصان قلب قرار دهد که موزاییکی فوق‌العاده دقیق از عملکرد روزانه قلب بیمار ایجاد می‌کند.

روش های کمتر تهاجمی:

امروزه، بیشتر و بیشتر عملیات‌های قلبی عروقی با ورود و خروج دقیق بسته می‌شوند. اخیراً، فناوری جدید استنت به منصه ظهور رسیده است که نویدبخش کاردیو حتی کمتر تهاجمی است. بر اساس هیئت مشورتی:

“در طول سال گذشته، ما شاهد فناوری استنت جدیدی بودیم که یا قابل جذب است یا قابل شستشو با دارو است، و اولین تایید FDA برای استنت کاملاً قابل جذب زیستی، توجه مردم را برانگیخت.”

این دستگاه‌ها به مطالعه بیشتری نیاز دارند، اما آینده امیدوارکننده است و سال 2019 بر اساس این وعده خواهد بود.

در عین حال، با بیماران خود درگیر باشید زیرا آنها شرایط قلبی عروقی خود را از طریق برخی از پلتفرم‌های عالی که در آنجا وجود دارند مدیریت می‌کنند. نتایج سلامتی بهبود می یابد، پذیرش مجدد در بیمارستان کاهش می یابد و قلب ها با خوشحالی می تپد.

برای نگاه دقیق تر به سلامت قلبی عروقی ، برنامه سفید زیست رایان در مورد کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان و ترویج پیشگیری از حوادث قلبی عروقی.

 

دیدگاهتان را بنویسید