5 راه برای مرکز مراقبت های بهداشتی شما برای ایجاد یک تاثیر عالی در اینترنت

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
healthcare-facility

“مرکز جراحی با رتبه برتر”

خوب، بیشتر خطاها آنقدر آشکار نیستند. اما، هنوز، کلمات مهم هستند. آنهایی که به درستی نوشته شده اند. یک بیمار آینده نگر می تواند موارد بالا را ببیند و با این فکر کنار بیاید، “هوم، اگر آنها جراحی را اشتباه نوشتند، آیا آرتروسکوپی من را نیز اشتباه انجام می دهند؟”

اشتباهات املایی، هر چند، درس 101 وب سایت هستند. یک بیمارستان، مرکز مراقبت های فوری یا سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید فراتر از اصلاحات مدرسه گرامر بروند و واقعاً آن را درست انجام دهند.

وب‌سایت بیمارستان شما تشک خوش‌آمدگویی شماست، جایی که بیماران آینده نگر افکار اولیه خود را در مورد امکانات شما شکل می‌دهند. اولین برداشتی که مردم در مورد مرکز یا خدمات شما ایجاد می کنند در چند ثانیه اول ایجاد می شود: مطالعه ای توسط دانشگاه علم و فناوری میسوری زمان تشکیل یک اثر اول در دو دهم ثانیه.

و بیمارستان‌ها با چالش‌های منحصربه‌فردی در تثبیت اولین برداشت در آن دو دهم ثانیه اولیه مواجه هستند. یک رستوران نیازی به کاری بیش از پست کردن منو و عکس‌های غذای جذاب ندارد تا مردم را در خانه ببرد. یک بیمارستان برای یک برنامه قوی جذب بیمار باید کارهای بیشتری انجام دهد. برای شروع:

نگاه را دریافت کنید

این شاید سخت ترین راه برای درست کردن باشد زیرا بسیار ذهنی است. اما وب سایت شما باید یکباره معتبر و بالینی و گرم و دعوت کننده به نظر برسد. این همان راه منحصر به فرد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با طناب به صورت آنلاین است: فقط شما می توانید بدانید که می خواهید بیمارستان خود را کجا قرار دهید.

اگر مرکز شما بیشتر به سمت «سبک زندگی» متمایل است – برای مثال مرکز زایمان و سلامتی و مراقبت از قلب – می‌خواهید عکس‌هایی از افرادی که ظاهر و زندگی خوبی دارند، با رنگ‌های درخشان و چهره‌های خندان نشان دهید. اگر شما یک بیمارستان آموزشی یا یک سیستم مراقبت بهداشتی هستید که به‌خاطر مرکز بالینی عضلانی و تروما شناخته شده‌اید، بهتر است از فوزی‌های گرم استفاده کنید و رنگ‌های پررنگ و واضح و با فونت‌های بدون حاشیه را انتخاب کنید. و این فقط یک آغازگر سریع در زیبایی شناسی است (نمونه های عالی را بررسی کنید اینجا). اکنون به موارد کلیدی می رسیم: محتوا.

آن را محلی نگه دارید 

ابتدا، یک یادداشت در مورد محتوا. اگر کسی حاضر نشود، اولین برداشت خوبی برای ایجاد نخواهید داشت. بنابراین، در صورت امکان، برای دریافت موثرترین بیمار، محتوای شما باید SEO (بهینه سازی موتور جستجو) غنی و مرتبط با بازار شما باشد.

اگر مرکز شما در شهرستان کینگ، واشنگتن واقع شده است، واقعاً به افرادی در بنگر، مین نیاز ندارید تا بتوانند شما را پیدا کنند. بنابراین علاوه بر تمرکز بر روی بسته بندی سایت خود با اطلاعات بهداشتی خوب و مرتبط، می خواهید آن را با نشانگرهای سئو دوست داشته باشید: “بهترین مراقبت های قلبی در شهرستان کینگ”. این نه تنها افراد بیشتری را جذب می کند، بلکه تأثیر اولیه ای را بر جای می گذارد، زیرا بیمارستان را به عنوان یک شریک محلی به جای شهری دور تثبیت می کند.

مگر اینکه واقعاً یک بیمارستان ملی مانند کلینیک مایو و تعداد انگشت شماری دیگر هستید، روی بازاری که به آن خدمت می کنید تمرکز کنید. پلتفرمی مانند زیست رایان می تواند به شما کمک کند این ترافیک را دریافت کرده و آن را تقسیم بندی کنید تا بتوانید این موارد را هدف قرار دهید. بازدیدکنندگان جدید با اطلاعات مرتبط.

مدل

زیست رایان بخش‌بندی روانشناختی گروه‌هایی از افراد را بر اساس انگیزه‌هایشان شناسایی می‌کند. ، اولویت ها و ترجیحات ارتباطی. زیست رایان می تواند جمعیت بیمار را در یک بیمارستان یا در سراسر یک جغرافیای رقابتی تجزیه و تحلیل کند تا به هدف گیری و به حداکثر رساندن تعامل کمک کند.

به خود تشخیص دهندگان خوش آمدید

داشتن ابزارهای خود-تشخیصی فراوان در سایت شما اولین تاثیر آنلاین را ایجاد می کند. این به بیمار نشان می دهد که شما «در کنار او هستید». پانزده سال پیش، بسیاری از ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی از تعداد بیمارانی که می‌آمدند ناراحت بودند و می‌گفتند: «خب، من علل احتمالی گلودرد خود را در گوگل جستجو کردم، و این چیزی است که پیدا کردم. چرا ما این موضوع را بررسی نکرده ایم؟» به نظر می رسید که ارتشی از خود تشخیص دهندگان رابطه سنتی پزشک و بیمار را تضعیف می کنند.

اما همانطور که اینترنت تکامل یافته است، سیستم های مراقبت های بهداشتی خود تشخیصی را پذیرفته اند و به جای مبارزه با آن، با آن کار کرده اند. یک «قفسه مرجع» تهیه کنید که در آن بیماران احتمالی بتوانند مجلات پزشکی، مطالعات و موارد مشابه را بررسی کنند. آزمون ها را در سایت خود قرار دهید. بیماران خود را درگیر کنید بیماران شما احساس خواهند کرد که بیش از یک چرخ دنده بی نام و چهره در سیستم مراقبت های بهداشتی، اما یک شریک هستند.

به یاد داشته باشید که مطالعات نشان داده است که اکثر مردم تلاش خود را برای سلامتی خوب به صورت آنلاین آغاز می کنند. شما باید شریک باشید، نه یک مانع. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید این است که بخش‌های روانشناختی نیازهای اطلاعاتی متفاوتی دارند.

بخش‌های Self Achiever و Balance Seeker مشتاق کسب اطلاعات هستند و از منابع خود تشخیصی فهرست‌شده در بالا بسیار قدردانی خواهند کرد. سه بخش دیگر – شعبده بازان اولویت، جهت گیران و استقامت های اراده ای – به احتمال زیاد در محتوا، داده ها و منابع جستجو نمی کنند. در عوض، آنها تکه‌های کوچکی از اطلاعات می‌خواهند که بتوانند فوراً با آن عمل کنند.

پست دستور غذاها

غذاهای بیمارستانی با غذای زندان و مدرسه در جایی جمع می‌شدند. کارگرانی که موهایشان را پوشیده بودند، گوشت مرموز را به بند می‌کشیدند. در حال حاضر، بسیاری از بیمارستان ها از سرآشپزهای آموزش دیده و متخصصان تغذیه ماهر برای تنظیم منوی خود استفاده می کنند.

چرا دستور العمل ها را در وب سایت بیمارستان قرار دهید؟ دستور العمل ها محرک های خوبی برای ترافیک برای بخش های خاص بیماران هستند و اولین برداشت آنلاینی که از بیمارستان شما می گیرند، مرکز سرطان ذاتا غم انگیز نیست، بلکه انتخابی جذاب و مغذی از غذاها است.

در حالی که برخی از بیماران به دنبال “کیست روی کلیه” هستند، برخی دیگر “سالاد سیب زمینی تابستانی سالم” را جستجو می کنند. داشتن هر دو در سایت بیمارستان شما مهم است، اما شخصی که به دنبال اطلاعاتی در مورد کیست روی کلیه خود است، حداقل فردی است که مستعد مراجعه به بیمارستان شما است زیرا در جستجوی اطلاعات پزشکی است.

ممکن است شخصی برای دستور پخت سالاد به سایت شما بیاید، اما در حالی که در آنجا، بذر برای نامزدی آینده کاشته می شود، واقعاً یک بیمار جدید پیدا کرده اید. دستور العمل ها همچنین یک راه عالی برای تبدیل سایت شما به یک مرکز سبک زندگی سلف سرویس جامع است که افراد می توانند در زمان حال و همچنین هنگام بیماری از آن بازدید کنند. و دیدار در حالی که یک نفر خوب است، بیمارستان شما را از طریق خوب و بد بخشی از زندگی او می کند.

از چت زنده  

استفاده کنید

این در حال تبدیل شدن به یک ابزار محبوب در بین بیمارستان‌های بزرگ و کوچک. برخی از افراد فقط می‌خواهند تنها بمانند و تحقیقات خود را انجام دهند، اما برخی دیگر می‌خواهند کمی بیشتر دست نگه دارند و داشتن یک ویژگی چت آنلاین گزینه‌ای کم‌هزینه و پربازده است. اگر تعامل خوشایند باشد، بذرها برای یک رابطه عالی کاشته می شوند.

می‌توانید از ربات‌های چت از طریق سرویس‌هایی مانند Zendeskاستفاده کنید > با هزینه کم برای پاسخ دادن به سؤالات اساسی در ساعات غیرفعال، اما داشتن کارمندی که در آنجا حضور دارد تا با همدلی بیمار آینده نگر را از طریق مکانیسم چت زنده در هزارتوی گاهی ترسناک سیستم مراقبت های بهداشتی در آغوش بگیرد، بسیار مفید است. چت‌های زنده به بیماران احتمالی اجازه می‌دهد فوراً به سؤالات پاسخ دهند.

خط آخر: اولین برداشت خوب آنلاین بیماران بیشتری را به همراه دارد و این نتیجه را تقویت می کند. و اگر به درستی انجام شود، می‌تواند جامعه سالم‌تری ایجاد کند. این یک برد برای همه است.

توصیه‌هایی برای مراکز فوریت‌های مرکز

به احتمال زیاد، اگر شخصی در حال بررسی یک سایت مراقبت فوری است، به مراقبت نیاز دارد. اکنون. بنابراین سرعت سایت شما باید سریعتر و بدون حاشیه باشد و باید قیمت ها را درج کنید. بله، رقابت می‌تواند قیمت‌گذاری شما را کاهش دهد یا کاهش دهد، اما سریع و شفاف به‌ویژه در سایت‌های مراقبت فوری مهم است.

اطلاعات، شفافیت و سرعت، اولین برداشت عالی برای یک مرکز مراقبت فوری است. اطمینان حاصل کنید که آدرس شما به وضوح قابل مشاهده است و نقشه ای را در صفحه اول سایت قرار دهید که دقیقاً مکان مرکز شما را نشان می دهد. کسی که با سردرد شدید دست و پنجه نرم می کند، نمی خواهد وقت خود را صرف پیدا کردن شما کند. پست کردن زمان اوج انتظار یا استفاده از نرم‌افزار به‌روزتر را برای نشان دادن میزان انتظار در زمان واقعی در نظر بگیرید.

هنگامی که اولین ارزش تاثیرگذاری سایت مرکز مراقبت های فوری خود را در نظر می گیرید، خود را به جای بیماران مراقبت های فوری معمولی در بازار خود قرار دهید و سایت خود را بر اساس آن طراحی کنید. اگر در منطقه ای با دفاتر وسیع قرار دارید، بر ساعت ناهار یا برنامه «مراقبت سریع بعد از کار» تأکید کنید. بیماران شما به دنبال سریع و راحت هستند و سایت شما باید آن را منعکس کند.

به هر حال، یک بخش روان‌شناختی – افراد متحمل اراده – نسبت به سایر بخش‌ها، هفت برابر بیشتر احتمال دارد که از یک مرکز مراقبت فوری بازدید کنند. وب سایت خود را طوری طراحی کنید که مطابق با نیازهای خاص، اولویت ها و ترجیحات عبارتی این بخش باشد و یک مرکز مراقبت اضطراری باید شاهد افزایش ترافیک باشد. زیست رایان دارای مجموعه گسترده ای از راه حل های جذب بازاریابی و وفاداری بیمار برای موارد فوری است. مراکز مراقبت.

بنابراین غذای آماده برای بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و مراکز مراقبت فوری: تشک‌های خوش‌آمدگویی خوب ارزشمند هستند. یک “درب ورودی” درهم و برهم – به معنای بیشتر و بیشتر، درب ورودی مجازی شما – می تواند بین ورود یا برگشتن بیمار و رفتن به سمت رقیب شما تفاوت ایجاد کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید