شما در حال مشاهده هستید 5 راه برای کاهش عدم حضور بیماران در سال 2019

5 راه برای کاهش عدم حضور بیماران در سال 2019

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

BUILDING_PATIENT_LOYALTY_URGENT_CARE_cover_image

انواع دلایل قانونی وجود دارد که ممکن است بیمار مجبور شود یک قرار ملاقات را در آخرین لحظه لغو کند – یک مشکل مراقبت از کودک، یک خرابی وسیله نقلیه یا یک جلسه یا پروژه کاری غیرمنتظره. زندگی اتفاق می افتد، و ما تمرین هایی را دوست داریم که بخشش کنیم و برای یک قرار از دست رفته جریمه ای در نظر نگیریم. همچنین دلایل قابل پیشگیری زیادی وجود دارد که عدم نمایش آن رخ می دهد، که اغلب شامل این می شود که بیمار فقط به خاطر نمی آورد یا ممکن است قادر به پرداخت نباشد.

این یک موضوع پیش پا افتاده نیست. از تجربه قبلی خود می‌دانید که با از دست دادن درآمد و زمان از سومین عدم نمایش آقای ویلیامز در یک ماه، اثر دومینو را پاکسازی کرده‌اید. قرار ملاقات‌های بدون حضور برای صنعت مراقبت‌های بهداشتی تا 150 میلیارد دلار در سال درآمد از دست رفته. نیازی نیست که تمرین شما در این رقم لحاظ شود، بنابراین بیایید برخی از راه‌هایی را که می‌توانید فعال‌سازی بیمار را افزایش دهید و عدم حضور در آنها را کاهش دهید، باز کنیم. 2019.

1. سرمایه گذاری در فناوری:

بیماران یک سفر دریایی یا پرواز آنلاین رزرو می کنند. آنها یک پیتزا به صورت آنلاین سفارش می دهند و حتی یک هفته خواربارفروشی می کنند. به اندازه کافی ابزارهای ساده و غیرقابل دسترس برای ایجاد سیستم های رزرو بیمار بدون درز وجود دارد، یا می توانید روی یک MSP سرمایه گذاری کنید تا جنبه های آنلاین را برای شما مدیریت کند. به دلایلی، حرفه پزشکی در فناوری رزرو عقب مانده است. این را از healthmgttech.com در نظر بگیرید:

«خطوط ثابت در خانه ها ممکن است به یادگاری از گذشته تبدیل شده باشد، اما هنوز هم روش اصلی ارتباط در داخل دیوارهای بیمارستان ها و مطب پزشکان است. در واقع، 88 درصد از قرارهای ملاقات هنوز به این ترتیب برنامه ریزی می شوند.»

مشتریان انتظار دارند یک تجربه اینترنتی به سبک آمازون در همه جا، از جمله تمرین شما، داشته باشند.

2. پس از سرمایه گذاری، از آن استفاده کنید:

پلتفرم‌هایی مانند زیست رایان می‌توانند تعامل بیمار را بیش از هر زمان دیگری در دسترس قرار دهند و یکپارچه و به راحتی ارائه دهند. ابزارهای یکپارچه برای یادآوری قرار ملاقات های آینده از طریق متن، ایمیل یا تلفن. این خدمات متناسب و مقیاس‌بندی شده، با هزاران دلار صرفه‌جویی برای برخی از روش‌ها و نرخ پایین‌تر عدم نمایش، بسیار مؤثر بوده‌اند.

پلتفرم‌هایی مانند زیست رایان همچنین می‌توانند بیماران را به روش‌های دیگری با یادآوری‌های دارویی روزانه درگیر کنند. ، نکات سلامتی و هشدارهای قرار ملاقات. با استفاده از تقسیم بندی روانشناختی با بیمار خود در شرایط و زمان او درگیر بمانید تا موثرترین را ایجاد کنید. ارتباط امکان پذیر است روان‌شناسی ارزش‌ها، نگرش‌ها، شخصیت‌ها و شیوه‌های زندگی مصرف‌کنندگان و درک انگیزه‌های منحصربه‌فرد آن‌ها را زیر نظر می‌گیرد. برای مثال، یکی از بخش‌های روان‌شناختی، «گیرندگان مسیر»، برای راهنمایی به متخصصان مراقبت‌های بهداشتی نگاه می‌کند. بنابراین، منطقی است که آنها از نظر آماری بیشتر از سایر بخش‌های روان‌شناختی تمایل به تماس تلفنی زنده برای یادآوری قرار دارند.

از آنجایی که با سبک زندگی بیمار شما سازگار است، باعث می‌شود آنها سرمایه‌گذاری بیشتری کنند و احتمال اینکه صرفاً یک قرار را لغو کنند یا در یک قرار حاضر نشوند، کمتر می‌شود.

3. با پرداخت ها انعطاف پذیر باشید:

اگر بیمار صبح روز برای لغو قرار ملاقات خود تماس گرفت، و او دلیل مالی را ذکر کرد، پیشنهاد دهید چک یا شماره کارت اعتباری بیمار را نگه دارید تا در تاریخ دیگری اجرا شود. یا پرداخت جزئی را بپذیرید و بقیه را بعداً قبض کنید. هر یک از اینها بهتر از این است که یک ساعت وقت تجاری اصلی را به طور ناگهانی خالی داشته باشید. ناگفته نماند که اثر موج دار بیماری که بیمار باید درمان شود را به تعویق می اندازد، بنابراین پیامدهای سلامتی همراه با قرار ملاقات های غیر ضروری نیز به یک مسئله تبدیل می شود. بله، تمرین شما نیاز به درآمد دارد، اما زمان از دست رفته نیز پول از دست رفته است، بنابراین کمی چیزی بهتر از هیچ است. اما اگر می‌خواهید مطمئن شوید که صورتحساب رعایت شده است، مجموعه ها را در مطب خود به طور خودکار انجام دهید.

4. منطقه بازی کودکان:

بسته به حجم و نوع تمرین شما، این گزینه ممکن است برای کاهش قرار ملاقات های از دست رفته در هنگام پایان مراقبت از کودک کار کند. ما از آوردن کودکان کاملاً سالم به مطب PCP که مملو از بیماران آنفولانزای سرفه و خس خس سینه است، حمایت نمی کنیم. اما، اگر شما یک متخصص پا یا متخصص پوست با مشتریانی هستید که سن والدین دارند، و متوجه شدید که مشکل ناگهانی مراقبت از کودک یک دلیل رایج برای لغو است، می توانید با ارائه مراقبت در محل آن را کاهش دهید. این می تواند یک اتاق بازی کوچک یا بخشی از اتاق انتظار با چند اسباب بازی، پازل، کتاب و یک تلویزیون با یک کارمند آموزش دیده برای تعامل باشد.

5. برای زمان بیماران خود ارزش قائل شوید:

هیچ چیز برای یک بیمار خسته کننده تر از این نیست که 20 دقیقه در اتاق انتظار بنشیند و سپس نیم ساعت دیگر را قبل از رسیدن کسی در اتاق معاینه بگذراند. اکثر بیماران می‌دانند که موارد اورژانسی پیش می‌آیند. با این حال، چیزی به سادگی این است که یک کارمند سرش را وارد کند و بگوید «خانم. جونز، ما بسیار متأسفیم که شما را منتظر نگه می داریم، اما دکتر ترنت به دلیل یک اورژانس پزشکی پشت سر می گذارد. او گرفتار شده و تا 20 دقیقه دیگر شما را خواهد دید. آیا می توانم برای شما کمی آب بیاورم در حالی که منتظر هستید؟» نشان می دهد که برای زمان بیمار خود ارزش قائل هستید. یا، یک پیام متنی با زمان انتظار تخمینی ارسال کنید: “دکتر شما را تا 12 دقیقه دیگر می بیند، شما در صف دوم هستید.” سرمایه‌گذاری روی زمان بیمار باعث می‌شود که آنها روی زمان شما سرمایه‌گذاری کنند.

6. برای ورودی بیماران خود ارزش قائل شوید:

در نهایت، نظرسنجی‌های مشتریان روش‌های بسیار خوبی برای سنجش دلایل عدم حضور هستند و به شما امکان می‌دهند برنامه‌ای برای کاهش آن‌ها ارائه دهید. اگر لغو کردن مشکل در مطب شما است، از بیمار بخواهید یک نظرسنجی سریع با چند سوال پر کند که برخی از دلایل را مشخص می کند. هنگامی که دلایل اصلی لغو لغو ناگهانی بیماران خود را به خوبی به دست آوردید، برخی از روش های فوق را به کار ببرید. با تحقیقات قدیمی و فناوری امروزی، احتمالاً هیچ‌وقت حذف نشدن‌ها حذف می‌شوند، اما مطمئناً می‌توان آن‌ها را کاهش داد.
می‌خواهید درباره اینکه چگونه می‌توانید قرارهای از دست رفته را تا ۲۲ درصد کاهش دهید، بیشتر بدانید؟ امروز مطالعه موردی زیست رایان را دانلود کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید