شما در حال مشاهده هستید 5 روشی که بررسی آنلاین پزشک می تواند به تمرین شما کمک کند

5 روشی که بررسی آنلاین پزشک می تواند به تمرین شما کمک کند

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Smiling doctor checking an online five star review on iPad

افراد می‌توانند تقریباً هر آنچه را که می‌خواهند در مورد مطابق شما آنلاین بگویند. ممکن است کار دشواری به نظر برسد، اما تلاش برای کسب نظرات مثبت پزشک آنلاین (و مقابله با موارد منفی) ارزشش را دارد–اگر امیدوارید که عمل خود را توسعه دهید و مردم را بارها و بارها برگردانید.

داشتن نظرات مثبت برای نمایش آنلاین (برای مطب پزشکان از همه نوع) بیش از همیشه مهم است. شما به یک استراتژی قوی برای کسب نظرات مثبت پزشک آنلاین نیاز دارید، اما هنگامی که آن را در اختیار داشتید، می‌توانید عمل خود را به چندین روش بهبود بخشید.

مرتبط: 9 مرحله ضروری برای بهبود رتبه بندی پزشکان آنلاین

1. با تمرکز بر آنچه بیماران می خواهند، تمرین خود را بهبود بخشید

چشم انداز مراقبت های بهداشتی به شدت در حال تغییر است. بیماران دیگر پزشک را بر اساس موقعیت مکانی خود انتخاب نمی کنند – آنها انتظار دارند که بازدید از مطب پزشک بیشتر شبیه یک تجربه خدمات مشتری باشد. هر بیمار فهرستی از اولویت‌هایی دارد که از یک متخصص مراقبت‌های بهداشتی محلی می‌خواهد، و آنها انتظار دارند که عمل انتخابی‌شان این کادرها را علامت بزند.

پس بیماران چه می خواهند؟

همه ما در مورد آنچه بیماران می خواهند حدس می زنیم، اما در نهایت، بهتر است مستقیماً از منبع در مورد آن بشنویم. بررسی‌های آنلاین پزشک، بینشی را در مورد آنچه که بیماران بیشتر در اولویت قرار می‌دهند، ارائه می‌دهد، بنابراین می‌توانید روی تغییر فرآیندها برای برآورده کردن انتظارات بیمار تمرکز کنید.

آیا مدتی است که به رتبه‌بندی پزشک خود به صورت آنلاین نگاه نکرده‌اید؟ از این به بعد، سعی کنید فهرستی از مواردی که به نظر می‌رسد بیمارانتان بیشتر به آن‌ها اهمیت می‌دهند، نگه دارید و برنامه‌ریزی برای ممیزی فرآیندها و بهبود شکایات بیمار را شروع کنید.

ما دیده‌ایم که بسیاری از روش‌ها به جای تلاش برای تجربه بهتر بیمار، اشتباه می‌کنند که نظرات منفی را یکباره رد می‌کنند.

2. با پاسخ مثبت، رابطه بیمار و پزشک را تقویت کنید

وقتی یک بررسی آنلاین منفی از یک بیمار می بینید، ابتدا چه کاری انجام می دهید؟ بسیاری از تمرین‌ها به سادگی آن بیمار را حذف می‌کنند و فکر می‌کنند “خوب رهایی بخش”. اما آیا نباید تلاش کنید تا از بیماران خود بیاموزید و به سمت یک تجربه بهتر برای همه حرکت کنید؟

این موضوع کوچکی نیست که بیمار احساس کند تجربیات مهم هستند. پاسخ دادن به نظرات شما به روشی مطابق با HIPAA، بدون ارجاع به جزئیات بیمار به صورت آنلاین، می تواند به تقویت رابطه بیمار و پزشک کمک کند. بیماران آینده نگر می بینند که شما متعهد به بهبود تجربه بیمار هستید و حتی ممکن است بیماران را برگردانید. در اینجا نحوه انجام صحیح آن آمده است:

 • از بیمار برای بازخوردشان تشکر کنید. آن را ساده نگه دارید. هیچ PHI را فاش نکنید، از جمله اذعان به اینکه بازبینی کننده در حال حاضر یا همیشه بیمار بوده است.
 • راهی برای تماس آفلاین با شما در اختیار بیمار قرار دهید.

 • با یک پیام از پیش تأیید شده پاسخ دهید. شما و تیمتان می‌توانید چندین پاسخ از پیش تأیید شده ارائه دهید که به نگرانی‌های بیمار می‌پردازد و روش‌هایی را که برای بهبود یک مشکل کار می‌کنید، شرح می‌دهد.

 • هر زمان ممکن است شخصاً پاسخ دهید. تا حد امکان، باید سعی کنید برای حل مشکلات بیمار شخصاً پاسخ دهید. اگر در صورت‌حساب خطایی وجود داشت، آن‌ها را با شخص مناسب ارتباط دهید تا خطا را تصحیح کند. اگر زمان انتظار زیاد بود، به آنها اطلاع دهید که آیا برنامه‌هایی برای به‌روزرسانی سیستم‌ها برای قرار ملاقات‌های سریع‌تر در حال انجام است.

با پاسخ مناسب، مردم از اینکه وقت گذاشتید قدردانی خواهند کرد. دیگران ممکن است متوجه پاسخ سریع شما به یک بررسی منفی شوند و بازبین ممکن است برای به‌روزرسانی نظر منفی خود وقت بگذارد تا یک تجربه مثبت را منعکس کند.

3. رتبه خود را در جستجو افزایش دهید

یک مطالعه توسط Moz نشان داد که بررسی‌های آنلاین یکی از ۷ فاکتور برتر رتبه‌بندی جستجوی محلی است. در سال 2017. به عبارت دیگر، بررسی ها می توانند رتبه بندی تمرین شما را در نتایج جستجوی محلی ایجاد یا خراب کنند.

روش‌های مختلفی وجود دارد که مرورها می‌توانند حضور شما را در Google و سایر نتایج موتور جستجو تقویت کنند:

 • افزودن نظرات راهی برای تولید مداوم محتوای تازه در وب سایت شما است، چیزی که موتورهای جستجو به دنبال آن هستند.
 • بررسی‌ها تعامل بیمار با سایت شما را تشویق می‌کنند.
 • احتمالاً افراد روی سایت‌هایی با رتبه‌بندی بالا کلیک می‌کنند.

4. یک اولین برداشت عالی ایجاد کنید

مطالعات نشان داده است که 84% از مصرف کنندگان به نظرات آنلاین به اندازه توصیه های دوستان اعتماد دارند.

این یک معامله بزرگ است. به این معنی است که بیماران مایلند نظرات مثبت (یا منفی) سایت شما را باور کنند و با مجموعه ای از انتظارات وارد عمل شما شوند.

این فقط می تواند چیز خوبی باشد. وقتی سایت شما عمدتاً دارای نظرات مثبت است، بیماران با نگرش و دیدگاه مثبت وارد عمل شما می شوند. این به تقویت رابطه بیمار و پزشک قبل از اینکه شما حتی رو در رو با هم ارتباط برقرار کنید، کمک می کند.

5. با درخواست از بیماران مناسب برای بررسی (در زمان مناسب) برند خود را بسازید

بررسی های آنلاین مثبت پزشک می تواند به ایجاد برند شما کمک کند. ممکن است مردم محلی شما را به عنوان یک مرجع در حوزه کاری خود ببینند. شما می توانید به اندازه کافی نظرات مثبت برای مقابله با نظرات منفی که در سایت های نقد مختلف دریافت می کنید، ایجاد کنید. اما شما باید این نظرات را در زمان مناسب جستجو کنید.

درخواست بررسی آنلاین پزشک در زمان مناسب

بهترین راه برای دسترسی به افراد مناسب در زمان مناسب برای بررسی مثبت، ارسال درخواست‌هایی برای بررسی از طریق یک سیستم خودکار است.

یک سیستم بررسی خودکار کنترل را در دستان شما قرار می دهد. بیماران ابتدا پرسشنامه ای را در مطب در مورد تجربیات خود پر می کنند که شامل یک سیستم نمره دهی با مقیاس 1-10 می باشد. بیمارانی که امتیاز خدمات شما را بین 7 تا 10 می‌کنند، یک ایمیل تکمیلی دریافت می‌کنند که در آن درخواست بررسی در سایت شما (و نظرات تشویقی در سایت‌هایی مانند Yelp) می‌دهد.

نمرات پایین‌تر می‌تواند باعث پاسخ ایمیل نیز شود، اما این کمی متفاوت به نظر می‌رسد. یک ایمیل پیگیری می تواند از بیمار بپرسد که چه کاری می توانست به گونه ای متفاوت انجام شود تا بتوانید بهتر به بیماران آینده خدمت کنید. این بیمار ممکن است برگردد یا نگردد، اما زمانی که شما در حال ارتباط هستید، کمتر احتمال دارد که مطب شما را به صورت آنلاین بررسی منفی کند.

دیدگاهتان را بنویسید