شما در حال مشاهده هستید 5 روشی که مراکز مراقبت فوری می توانند نتایج سلامتی را در سال 2019 بهبود بخشند

5 روشی که مراکز مراقبت فوری می توانند نتایج سلامتی را در سال 2019 بهبود بخشند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

HOW_URGENT_CARE_CAN_OPERATE_LIKE_COSUMER_RETAIL_COMPANIES_WEBINAR_cover-imageدر دنیای پزشکی، مراقبت فوری جایی است که عمل انجام می شود. بررسی عمیق‌تری از میزان تغییرات کلینیک‌های مراقبت فوری سیستم سنتی درمان مبتنی بر PCP و ER در ادعاها است. طبق گزارش اخبار و جهان ایالات متحده:

در سراسر کشور، از سال 2007 تا 2016، خطوط خسارت بیمه خصوصی برای مراکز مراقبت فوری 1725 درصد افزایش یافته است. این بیش از هفت برابر رشد خطوط درخواست اورژانس (229 درصد) در مدت مشابه است.

چه چیزی باعث این رشد می شود؟ این یک همگرایی از راحتی، تغییرات جمعیتی و تغییرات در روشی است که مصرف کنندگان برای مراقبت از آنها خرید می کنند.

راحتی مراکز مراقبت فوری، با ساعات طولانی و مکان آنها، که گاهی اوقات فقط چند قدم از راهروی غذای منجمد در سوپرمارکت فاصله دارند، به آنها کمک کرده است تا به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم مراقبت های بهداشتی تبدیل شوند. هزاره‌ها، که باعث تغییر جمعیتی در مراقبت‌های بهداشتی شده‌اند، از کیوسک‌های ایمن و ردپای دیجیتالی که بسیاری از مراکز مراقبت فوری دارند قدردانی می‌کنند. و مصرف کنندگان به طور کلی انتظار دارند خدمات و سرعت به سبک آمازون در همه چیز از خشکشویی گرفته تا سلامتی آنها انجام شود.

با افزایش استقبال از امکانات مراقبت فوری، حتی ضروری‌تر است که درمان به بخشی مؤثر و یکپارچه از کل اکوسیستم مراقبت‌های بهداشتی تبدیل شود. در اینجا پنج روش وجود دارد که مراکز فوریت‌های مرکز می‌توانند نتایج سلامت را در سال 2019 بهبود بخشند:

تکنولوژی را در آغوش بگیرید:

همه مراکز مراقبت فوری در مورد فناوری یکسان ایجاد نمی شوند. برخی از مراکز مراقبت فوری وجود دارند که هنوز وارد قرن بیست و یکم نشده‌اند، در مورد چک‌این آنلاین، اطلاعات انتظار بی‌درنگ و گزینه‌های پرداخت موبایلی. چگونه ارتقاء بازی فناوری شما می تواند به بهبود نتایج سلامت کمک کند؟

برای مبتدیان، یک هزاره‌ای با فن‌آوری که می‌داند می‌تواند به‌طور یکپارچه کلینیک را از طریق تلفن هوشمند خود در زندگی خود ادغام کند، کمتر احتمال دارد که روزی دیگر این گلودرد را کنترل نکند یا آن بیماری معده خود به خود برطرف شود. یک مطالعه تحقیقاتی بازار زیست رایان در سال 2018 نشان داد که یک چهارم نسل هزاره از نظر آماری بیشتر از هر نسل دیگری (با اطمینان 95 درصد) از یک دستیار سلامت مجازی با فناوری هوش مصنوعی (AI) برای تشخیص مشکلات سلامتی استفاده می‌کنند. همه ما می دانیم که گرفتن زودهنگام چیزی کلیدی برای جلوگیری از یک رویداد مهم سلامتی است، بنابراین آسان کردن هرچه بهتر فرآیند ثبت نام، کلیدی است. و برای هزاره ها – بزرگترین نسل زنده – این به معنای انجام آن به صورت آنلاین است. در سال 2016، ابزارهای ثبت دیجیتال در 76 درصد از مراکز مراقبت فوری وجود داشت و زمان انتظار آنلاین در 54 درصد مراکز در دسترس بود، در حالی که در سال 2015 10 درصد بود. اگر مراکز شما جزو این درصدها نیستند، باید مطمئن شوید که هستند. و سریع.

urgent-care-graphic1

ارتباطات را بهبود بخشید:

مطالعات به طور مداوم نشان داده اند که بهبود ارتباطات با مشتریان می تواند وفاداری ایجاد کند و نتایج سلامتی را بهبود بخشد. روزهای صرف نسخه نویسی و فرستادن بیمار به خانه گذشته است. مشتری امروزی برای سلامتی خود شریکی می‌خواهد و بیشتر و بیشتر به دنبال مراکز مراقبت فوری و کلینیک‌های رفاهی به عنوان این شرکا هستند.

بررسی مرکز مراقبت‌های فوری برای بررسی اینکه آیا دارو مصرف می‌شود یا خیر، آیا علائم بهتر است یا یادآوری قرار ملاقات‌های آتی به آنها کمک می‌کند تا رابطه‌ای ایجاد کنید که سلامتی ایجاد کند. علاوه بر این، اگر فردی در مورد مقدار دارو یا نحوه مصرف آن ابهام داشته باشد، ممکن است آن را رها کرده و مصرف نکند و این می تواند برای سلامتی وی مضر باشد. داشتن یک گوش باز برای دسترسی، یا برقراری ارتباط منظم و مرتبط با مرکز مراقبت های فوری آنها، می تواند تفاوت را ایجاد کند.

استفاده از مشارکت بیمار پلتفرمی که از بخش‌بندی روان‌شناختی استفاده می‌کند، می‌تواند فرآیند ایجاد رابطه را خودکار کرده و آن را انجام دهد. به نحوی که برای بیمار خوشایندترین باشد. به عنوان مثال، Willful Endurers، یک روانشناس که در مورد سلامتی خود واکنش نشان می دهد، به اندازه برخی از بخش های دیگر علاقه ای به شنیدن از یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه ندارند که طبق مطالعه تحقیقات بازار زیست رایان 2018 پس از یک قرار ملاقات، آن را پیگیری می کند. . برای اینکه آنها را علاقه مند کنید، بهترین راه این است که بر اساس ترجیح آنها ارتباط برقرار کنید. کاری که یک پلتفرم مشارکت بیمار انجام می دهد این است که راحتی و یکپارچگی فناوری را در بخش مراقبت های بهداشتی زندگی یک فرد به ارمغان می آورد.

به جایی که مردم هستند بروید:

مراکز مراقبت فوری در این زمینه پیشگام بوده اند، اما نه همه. فروشگاه های مواد غذایی و کلینیک های داخل داروخانه بسیار محبوب هستند، اما این املاک و مستغلات تقریباً همیشه برای عمیق ترین جیب ها محفوظ است و شامل رول ها و رول های نوار قرمز شرکتی است. با این حال، خارج از چارچوب فکر کنید و در رویدادهای ورزشی آخر هفته دبیرستان، جشنواره ها، رویدادها و کارفرمایان بزرگ کلینیک های پاپ آپ ارائه دهید. می توانید با یک خواربارفروش موفق و مستقل شریک شوید تا یک کلینیک در فروشگاه ایجاد کنید که بوروکراسی بسیار کمتری برای رسیدگی به آن دارید. یا، می توانید با YMCA محلی خود تماس بگیرید و خدمات تلفن همراه یا یک کلینیک درون شعبه را ارائه دهید. اگر خدمات خود را به راحتی برای همه در دسترس قرار دهید، با در دسترس قرار دادن ابزارهای سلامتی به راحتی نتایج سلامتی را بهبود خواهید بخشید.

مشوق های سلامتی:

با کارفرمایان محلی و بزرگ کار کنید تا برای بازدیدهای بهداشتی و پیشگیرانه تخفیف ارائه دهید. به باشگاه های سلامت و اعضای YMCA تخفیف ارائه دهید. برای بچه ها وسایل ورزشی مناسب ارائه دهید. شاید ترتیبی اتخاذ کنید که تخفیف های متقابلی بین بیماران شما و باشگاه های سلامت محلی وجود داشته باشد. بیماران وقتی بیمار هستند، کلینیک‌های مراقبت فوری را به عنوان دریچه‌هایی برای اکوسیستم مراقبت‌های بهداشتی می‌دانند، اما یک بیمار خوب به بهبود نتایج، فعال‌سازی بیمار و وفاداری کلی به برند شما کمک می‌کند.

شفافیت قیمت:

رقابتی ماندن مهم است، اما اگر قیمت‌های خود را پست نکنید، مشتریان شما در نهایت از Google، Yelp یا سایر انجمن‌های نقد آنلاین شکایت خواهند کرد. بنابراین، می‌توانید آن‌ها را خودتان با کلمات خودتان پست کنید و زمینه را به آنها بدهید. مطالعات به طور مکرر نشان می دهد که نسل هزاره قیمت گذاری شفاف و واضح را دوست دارد. گفتن اینکه هزینه فیزیکی 80 دلار یا کشت گلو 50 دلار یا آزمایش خون 100 دلار است، احتمالاً مشتریان بیشتری را برای شما به ارمغان خواهد آورد. اگر کسی می تواند ببیند هزینه کشت گلو چقدر است، می تواند تمهیدات لازم را برای تأمین بودجه انجام دهد. سی درصد از هزاره ها پزشک مراقبت های اولیه ندارند، بنابراین به عواملی مانند سرعت و شفافیت توجه می کنند تا به تصمیم گیری خود کمک کنند.

پیروی از این پنج مرحله به مرکز مراقبت فوری شما کمک می کند و در سال پیش رو به سمت سلامتی و نتایج بهتر حرکت می کند. اما، اگر می‌خواهید عمیق‌تر غواصی کنید، مطالعه موردی زیست رایان را دانلود کنید در مورد چگونگی بهبود نتایج سلامت با استفاده از روان‌شناسی بخش بندی و تعامل دیجیتال.

 

دیدگاهتان را بنویسید