شما در حال مشاهده هستید 5 روند فناوری مراقبت های بهداشتی که باید در سال 2020 تماشا کنید

5 روند فناوری مراقبت های بهداشتی که باید در سال 2020 تماشا کنید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

5 Healthcare Technology Trends to Watch in 2020

در آغاز سال جدید، بسیاری از مردم شروع به نگاه به آینده می کنند. چه در حال تعیین اهداف شخصی باشید و چه در حال تحقیق در مورد آخرین روندهای صنعت خود باشید، این احتمال وجود دارد که از قبل استراتژی 2020 را شروع کرده باشید. 

فناوری مراقبت‌های بهداشتی صنعتی است که دائماً در حال تحول است و روندها و تغییرات زیادی وجود دارد که در سال 2020 و پس از آن بر مراقبت‌های بهداشتی تأثیر می‌گذارد. بیایید نگاهی به برخی از این روندها بیندازیم و چگونه می‌توانند به تسهیلات شما کمک کنند تا سهم بازار خود را افزایش دهد.

5 روند فناوری مراقبت های بهداشتی برای سال 2020

  1. هوش مصنوعی

خوب، احتمالاً این یکی را دیدید که در حال آمدن است. بر کسی پوشیده نیست که محبوبیت هوش مصنوعی در سراسر صنایع، به ویژه در بخش مراقبت های بهداشتی، در حال افزایش است. از استفاده در تشخیص‌ها گرفته تا ایجاد طرح‌های درمانی، هوش مصنوعی کاربردهای زیادی دارد در بخش های مراقبت های بهداشتی

به‌عنوان مثال، یک مرکز مراقبت فوری می‌تواند از هوش مصنوعی استفاده کند تا به بیماران اجازه دهد به سؤالات مربوط به خود به صورت الکترونیکی پاسخ دهند. بنابراین، می‌توان از این اطلاعات برای تعیین اینکه آیا بیمار در بهترین نقطه قرار دارد یا خیر استفاده کرد – شاید به جای آن در یک اتاق اورژانس یا یک کلینیک خرده‌فروشی به آنها خدمات بهتری داده شود. این ابزار می تواند مطمئن شود که شما وقت خود را صرف خدمت به بیمارانی می کنید که به کمک شما نیاز دارند، و می تواند به دیگران کمک کند بهترین مراقبت ممکن، به جای نشستن در اتاق انتظار.

  1. دستگاه‌های پزشکی متکی به اینترنت اشیا

اینترنت اشیا جدید نیست و دستگاه های پزشکی دیجیتال هم نیستند، اما این دو با هم بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. بیماران اکنون می‌توانند داده‌های دستگاه‌های خود مانند ضربان‌ساز یا پمپ‌های انسولین را در یک برنامه یا آنلاین مشاهده کنند. اگرچه این می تواند یک پیشرفت بزرگ باشد، اما می تواند خطرات امنیتی، زیرا این دستگاه‌ها لزوماً به اندازه سایر فناوری‌ها محافظت نمی‌شوند.

  1. رباتیک

امکانات بیشتر و بیشتر دستیاران رباتیک را وارد مراقبت های بهداشتی می کنند. در حال حاضر، وظایف آنها شامل ضدعفونی کردن اتاق های معاینه و بسته بندی ابزار پزشکی است. در نهایت، آنها در طول جراحی ها و سایر روش ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. یک ربات کوچک که هنوز در افق رشد است می‌تواند به هدف قرار دادن داروها یا درمان‌ها در ناحیه خاصی از بدن کمک کند.

  1. Telehealth

سلامت از راه دور در چند سال گذشته در حال رشد بوده است و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت آن به این زودی ها وجود ندارد. Telehealth می تواند کمک کند امکانات مراقبت فوری -با بیماران بیشتری از راه دور درمان کنید. پزشکان می توانند از طریق ویزیت های مجازی بیماران را مشاهده کنند و در وقت و استرس بیماران صرفه جویی در وقت ملاقات لحظه آخری داشته باشند. Telehealth اغلب برای فعالیت‌ها نیز کارآمدتر است، به این معنی که مراکز مراقبت فوری و سایر امکانات می‌توانند بازار خود را افزایش دهند. به اشتراک بگذارید و به بیماران بیشتری خدمات رسانی کنید.

  1. ماشین بینایی

در مراقبت‌های بهداشتی، عوامل زیادی وجود دارد که اندازه‌گیری آن‌ها به تنهایی از طریق دید دشوار است. خوشبختانه، فناوری به حدی پیشرفت می کند که رایانه ها اکنون می توانند مواردی مانند میزان خونی که یک فرد در عمل جراحی از دست می دهد را “ببینند” تا پزشکان بتوانند مراقبت های مناسب را ارائه دهند. بینایی ماشین همچنین برای کمک به خواندن گزارش های تصویربرداری و اسکن برای ارائه نتایج دقیق تر استفاده می شود.

بخش بندی روانشناختی و روندهای فناوری

احتمالاً به یک یا دو بیمار فکر کرده اید که فکر می کنید تمایلی به اتخاذ یک یا چند مورد از این روندهای فناوری مراقبت های بهداشتی ندارند. ممکن است حق با شما باشد. اما احتمالاً تعداد خوبی از بیماران نیز دارید که حداقل مایلند به آنها واکسن بزنند.

آیا نمی‌خواهید بدانید که بیماران در مورد پذیرش فناوری مراقبت‌های بهداشتی کجا می‌افتند؟ بخش‌بندی روانشناختی می‌تواند به شما در انجام این کار کمک کند. با تجزیه و تحلیل انگیزه ها، سبک زندگی، ترجیحات و نگرش ها، تقسیم بندی روانشناختی به شما کمک می کند تا انگیزه های اصلی و اقدامات احتمالی بیماران خود را درک کنید.

برای مثال،

خود دست‌یافته‌ها، انگیزه‌های موفقیت دارند، بنابراین تعیین اهداف و ایجاد چک-این منظم از طریق بازدیدهای مجازی احتمالاً به خوبی انجام می شود. به همین ترتیب، استقامت‌های اراده برای راحتی ارزش قائل هستند و آنها را برای سلامت از راه دور مناسب می‌سازد. همچنین. مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی اختصاصی زیست رایان به مراکز مراقبت فوری، مطب‌های خصوصی و سایر امکانات کمک می‌کند تا این گروه از بیماران را شناسایی کنند، و همچنین با آنها به روش‌هایی ارتباط برقرار کنند که بیشترین طنین‌اندازی را داشته باشد. در نتیجه، می توانید پذیرش و بازگشت سرمایه خود را افزایش دهید.

Technologies Patients Would Like to Use in Managing Health Condition
در 2018 Pa tientBond Consumer Diagnostic، یک مطالعه تحقیقاتی بازار ملی در مورد مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی، به برخی از بیماران فناوری که مایلند امتحان کنند نگاه کردیم و متوجه شدیم که حداقل 10٪ از بیماران مایل به آزمایش فناوری‌هایی مانند هوش مصنوعی، تشخیص خانگی و بهداشت از راه دور هستند. و در میان نسل‌های جوان، این اعداد حتی بیشتر است.

اگر می‌خواهید بیماران را برای استفاده از تست‌های خانگی و تشخیص تشویق کنید، جویندگان تعادل بهترین بخش برای هدف هستند زیرا از نظر آماری احتمال بیشتری نسبت به هر بخش دیگری برای استفاده از این فناوری دارند. این امر منطقی است زیرا آنها نسبت به سلامت خود فعال هستند و برای مراقبت و درمان های متعددی که سلامت محور هستند باز هستند. با استفاده از پیام‌های بخش خاص برای این مخاطبان، به احتمال زیاد به این بیماران انگیزه می‌دهید که از این فناوری استفاده کنند.

این روندهای فناوری مراقبت های بهداشتی به این زودی ها به جایی نمی رسند. با پذیرش آنها، تسهیلات شما می تواند سهم بازار خود را افزایش دهد و جلوتر از منحنی باشد. استفاده از بخش‌بندی روان‌شناختی می‌تواند راهی کارآمد برای درک اینکه چه کسی به این فناوری جدید پاسخگوتر است.

برای اطلاعات بیشتر درباره تقسیم‌بندی روانشناختی و نحوه ارتباط آن با پذیرش فناوری مراقبت‌های بهداشتی، سفارش سفید ما را دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید