شما در حال مشاهده هستید 5 روند فنی برای کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی و بهبود مجموعه ها در سال 2020

5 روند فنی برای کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی و بهبود مجموعه ها در سال 2020

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

5 Tech Trends Poised to Reduce Healthcare Costs & Improve Collections in 2020 جمع‌آوری پرداخت‌های بیماران برای مراکز مراقبت فوری، بیمارستان‌ها و تمامی مراکز بهداشتی و درمانی از اهمیت بالایی برخوردار است، اما متأسفانه اخیراً دشوارتر شده است. اکنون بسیاری از بیماران به دلیل فرانشیزهای بالاتر، هزینه های بیشتری را متحمل می شوند، بنابراین روند پرداخت در حال تغییر است. بیایید نگاهی به برخی از روندهای اخیر فناوری مراقبت های بهداشتی بیندازیم که می تواند جمع آوری پرداخت های بیمار در سال 2020.

1. Telehealth

از آنجایی که هزینه های مراقبت های بهداشتی همچنان در حال افزایش است ، مصرف کنندگان به دنبال مراقبت هایی هستند که به همان اندازه که در دسترس است مقرون به صرفه باشد. Telehealth هر دو امتیاز را کسب کرده است. بیماران نه تنها می‌توانند زمانی که برایشان راحت‌تر است، وقت ملاقات تعیین کنند، بلکه در برخی موارد، ویزیت مجازی نیز می‌تواند ارزان‌تر از بازدید سنتی باشد.

با ارائه خدمات بهداشتی از راه دور، تسهیلات شما فرصت‌هایی را برای بیماران ایجاد می‌کند تا از انواع مراقبت‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر استقبال کنند. هرچه یک درمان مقرون به صرفه تر باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که بیمار بتواند به سرعت و به طور کامل پرداخت کند. به همین ترتیب، بهداشت از راه دور می‌تواند افزایش استفاده از خدمات بهداشتی. بیمارانی که می دانند توانایی پرداخت هزینه ویزیت مجازی را دارند، به احتمال زیاد در اولین نشانه مشکل، به جای به دلیل ترس از هزینه ها، قرار ملاقات را به تعویق انداخت.

2. یادآوری پرداخت خودکار

کارکنان شما احتمالاً کارهای دیگری به جز پیگیری بیمارانی که هنوز صورت‌حساب‌های خود را پرداخت نکرده‌اند، دارند. اما واقعیت این است که آن قبوض باید پرداخت شود و بیماران اغلب به یادآوری نیاز دارند. خوشبختانه، پلتفرم‌های فناوری مراقبت‌های بهداشتی اکنون توانایی ایجاد یادآوری‌های پرداخت خودکار.

این یادآوری‌ها بسته به آنچه که بیماران ترجیح می‌دهند، می‌توانند ایمیل یا متن باشند. برخی از بیماران ترجیح می دهند اطلاعات مربوط به پرداخت ها را صرفاً از طریق ایمیل دریافت کنند، در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند همه چیز را از طریق پیام های متنی انجام دهند. یادآوری‌های پرداخت خودکار تضمین می‌کند که پیام‌ها بدون صرف وقت گرانبهای کارکنان شما از طریق کانال مورد نظر بیمار ارسال می‌شوند.

3. گزینه های پرداخت تلفن همراه

تکنولوژی تغییر کرده است و مردم برای انجام تمام کارهای روزانه خود بیشتر به تلفن های هوشمند خود متکی هستند. اگر بتوانید گزینه ای را برای بیماران فراهم کنید تا صورتحساب های خود را از طریق تلفن همراه خود پرداخت کنند، می توانید از سایر امکانات مراقبت های فوری و مراقبت های بهداشتی در منطقه خود متمایز شوید. همچنین احتمال پرداخت های بیماران را افزایش خواهید داد زیرا گزینه بسیار مناسبی را ارائه می دهید. بسیاری از بیماران می‌توانند اعلان‌های پرداخت را از طریق پیامک یا ایمیل در تلفن خود دریافت کنند، بنابراین برای آنها آسان است که روی دکمه کلیک کرده و بدون نیاز به تعویض دستگاه، پرداخت را انجام دهند.

4. جملات کاغذی را حذف کنید

بیانیه های کاغذی برای چاپ، پست و ارسال یادآوری های بعدی گران است. با حذف اظهارات کاغذی و اجرای الکترونیکی گزینه ها، می توانید هزینه های خود را کاهش دهید. همچنین می توانید پرداخت های خود را برای بیماران آسان تر کنید. تعداد بسیار کمی از بیماران هنوز می خواهند صورتحساب های کاغذی را دریافت کنند و از طریق پست پرداخت کنند. در عوض، آنها ترجیح می دهند صورتحساب های خود را به صورت آنلاین مشاهده کنند و یا از طریق درگاه آنلاین پرداخت کنند یا با اطلاعات پرداخت خود تماس بگیرند.

5. پیام های شخصی شده

افراد مختلف خواسته ها و نیازهای متفاوتی دارند. در سرتاسر این وبلاگ، ما در مورد اینکه بیشتر مردم چگونه می‌خواهند به صورت آنلاین پرداخت کنند، بحث کرده‌ایم. در حالی که این درست است، ممکن است هنوز تعداد کمی از بیماران شما وجود داشته باشند که ترجیح می دهند با اطلاعات تماس بگیرند یا حتی یک چک کاغذی ارسال کنند. درک و توجه به ترجیحات فردی بیماران یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش موفقیت در پرداخت‌های بیمار است.

یک راه برای انجام این کار، استفاده از بخش‌بندی روانشناختی است. با یک نظرسنجی سریع، می توانید بیماران را بر اساس سبک زندگی، شخصیت، ترجیحات و انگیزه هایشان در یکی از پنج گروه گروه بندی کنید. این بینش‌ها به شما کمک می‌کند بفهمید چگونه می‌توانید بیماران را به طور مؤثر ترغیب کنید تا یک اقدام خاص، مانند پرداخت صورتحساب را انجام دهند.

به‌عنوان مثال، مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی اختصاصی زیست رایان همچنین می‌تواند به شما کمک کند بفهمید کدام بیماران یادآور ایمیل را ترجیح می‌دهند و کدام یک هشدار متنی را ترجیح می‌دهند. سپس، با استفاده از پلتفرم ما، می‌توانید پیام‌های شخصی‌سازی‌شده‌ای ایجاد کنید که مطابق خواسته‌ها و نیازهای منحصربه‌فرد هر بخش باشد و به‌طور خودکار از طریق کانال ارتباطی ترجیحی آن‌ها ارسال شود — در فرکانسی که بهترین پاسخ را خواهند داد.

Preferred Notification Balance Due for Primary Care Physicians

طبق داده‌های زیست رایان Consumer Diagnostic، یک مطالعه ملی مصرف کننده مراقبت های بهداشتی، ایمیل یک راه محبوب برای دریافت یادآوری صورتحساب است. اما استقامت‌های اراده، که متوجه می‌شوند چیزهای مهمتری برای تمرکز وجود دارد بیشتر از سلامتی آنها و خود دست‌یافته‌ها، که سلامت خود را بیشتر در اولویت قرار می‌دهند. از هر بخش دیگری، از نظر آماری بیشتر از سایر بخش‌ها، هنگام دریافت یادآوری صورتحساب از پزشک مراقبت‌های اولیه، تماس تلفنی زنده را ترجیح می‌دهند.

همه افراد یکسان نیستند، حتی در هر بخش، بنابراین مهم است که بدانید بیماران هنگام ارسال اعلان‌ها بر اساس بخش روانشناختی خود، به چه پاسخ می‌دهند. هنگامی که رویکرد خود را طوری تنظیم کردید که هر بیمار چه چیزی را ترجیح می‌دهد، شانس بسیار بیشتری برای بهبود مجموعه‌ها خواهید داشت.

مهم نیست از چه فناوری استفاده می‌کنید، راه‌های زیادی برای مراکز مراقبت فوری، بیمارستان‌ها و مراکز خصوصی وجود دارد تا مجموعه پرداخت‌های بیماران را در سال جاری افزایش دهند. با تمرکز بر این پنج روند به طور خاص، سازمان شما می تواند چرخه درآمد خود را کوتاه کند و هزینه های مربوط به صورتحساب و وصول را کاهش دهد.

برای اطلاعات بیشتر درباره پرداخت‌های بیمار و تقسیم‌بندی روانشناختی، مطالعه موردی ما را دانلود کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید