شما در حال مشاهده هستید 5 روند مهم بازاریابی بیمارستانی که باید تماشا کنید

5 روند مهم بازاریابی بیمارستانی که باید تماشا کنید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Person holding iPad with a در ماه‌های آینده، روندهای بازارهای نوظهور بسیاری از روندهای مهم بازاریابی بیمارستانی را آشکار خواهند کرد—بیش از اینکه فضایی برای باز کردن جزئیات در اینجا داشته باشیم. با این حال، مسائل زیر یکی از مهم‌ترین ایده‌های مرتبط با بازاریابی هستند که باید در حین گسترش آن‌ها پیگیری شوند. احتمالا شما از این مسائل آگاه هستید. اگرچه ممکن است آشنا باشند، اما بیشتر آنها احتمالاً به عنوان بیمارستان بازاریابی امسال.

مراقبت های بهداشتی بازاریابی روندها…

ایجاد محتوای ویدئویی مرتبط با سلامت، پخش جریانی، زنده و هم‌زمان

هر چند ماه یک‌بار شخصی اعلام می‌کند که امسال سال ویدیو است – گویی ویدیو به تازگی اختراع شده است. به‌طور دقیق‌تر، تقاضا برای محتوای ویدیویی مرتبط با سلامت مدتی است که وجود داشته است. اما روند پیشرفت این است که چگونه فن‌آوری به طور فزاینده‌ای استفاده گسترده‌تر از ویدئو، از جمله پخش جریانی، محتوای زنده و بلادرنگ را امکان‌پذیر کرده است.

جذابیت گسترده و قدرت جلب توجه ویدیو بر روی متن به طور گسترده ای برای برقراری ارتباط موثر اطلاعات، محتوای توضیح دهنده و ویدیوهای زنده و تلفن همراه در دسترس است. پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، به‌ویژه – برای مثال فیس‌بوک لایو – درها را برای کاربران به‌سرعت و آسان‌تر ایجاد کرده‌اند تا ارائه‌های ویدیویی، رویدادهای زنده/جریان‌گذاری، مصاحبه‌ها، اخبار لحظه‌ای و سایر محتواها را ایجاد کنند.

بیمارستان ها به عنوان منبع معتبر اطلاعات پزشکی شناخته می شوند. مردم تمایل بیشتری به تماشای یک ویدیوی آموزنده دارند تا توضیح متنی. علاوه بر این، ویدیو به راحتی و به طور عمومی در تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های تلفن همراه مشاهده می شود.

بازاریابی مبتنی بر مکان

پیشرفت فناوری اینترنت در واقع یک کامپیوتر را در جیب همه و در همه جا قرار داده است. در نتیجه، بازاریابی و تبلیغات اکنون این توانایی را دارند که دقیقاً در زمان مناسب پیام مناسب را با یک نفر مخاطب قرار دهند. اکنون پیچیدگی بازاریابی می تواند تعیین کند که یک فرد در یک منطقه جغرافیایی خاص، مانند حضور در یک منطقه خدمات بیمارستانی، چه زمانی است.

Geofencing، برای مثال، منطقه هدفی را تعریف می کند که در آن اطلاعات تبلیغاتی خاص برای ارائه مناسب است. برعکس، اگر فرد به موقعیت مکانی رقیب نزدیک باشد، فتح جغرافیایی می‌تواند مشتریان را به سمت خدمات یا منطقه خدمات توصیه‌شده تبلیغ‌کننده راهنمایی کند.

بحران مواد افیونی و رهبری وجدان اجتماعی

در هر منطقه خاص، بیمارستان ها به عنوان منابع بهداشتی معتبر در نظر گرفته می شوند. و پزشکان، مدیران و کارکنان به عنوان رهبران محترم، به ویژه در مسائل رفاه جامعه دیده می شوند. همانطور که شاهد بودیم، سیستم‌های بهداشتی و بیمارستان‌ها می‌توانند به گسترش صدا و نقش‌های فعال خود برای معکوس کردن بحران گسترده مواد افیونی ادامه دهند. این می‌تواند شامل برنامه‌های توسعه بازاریابی باشد که نیروهای خود را با دیگر رهبران جامعه، سیستم‌های بهداشتی منطقه و سازمان‌های اجتماعی مختلف دولتی و خصوصی می‌پیوندند.

تکنولوژی و گسترش پزشکی از راه دور

کارایی، راحتی و مزایای بازدید از پزشک مجازی، پزشکی از راه دور و بهداشت از راه دور و عمدتاً به دلیل نیاز عملی به سیستم‌های بازپرداخت و کسب درآمد کنار گذاشته شده است. در واقع، فناوری فعال‌سازی ویدئو و بازدید از پزشک با دسترسی از راه دور بالغ شده است و مدتی است که در دسترس بوده است…اما استفاده از آن محدود است.

به‌تدریج، انتظارات مصرف‌کننده و طرح‌های تجاری بیمارستان پیشرفت قابل‌توجهی را به همراه خواهند داشت. موانع – که در آن پزشکی از راه دور برای پزشکان و بیمارستان ها جذابیت مالی ندارد – همچنان از بین می رود. به طور فزاینده ای، بیماران ترجیحات و انتظارات خود را برای آوردن فناوری به ارائه مراقبت های بهداشتی (مانند سایر صنایع) بیان کرده اند، از جمله راحتی پزشکی از راه دور ویدیویی، همچنین قرار ملاقات ها، ایمیل، پورتال های وب سایت بیماران، و سایر پیشرفت های خدمات.

این یک مسئله پیچیده است، اما همانطور که وال استریت ژورنال نزدیک به دو سال پیش مشاهده کرد، «پزشکی از راه دور بالاخره به پتانسیل خود عمل می کند. با توجه به اتصالات اینترنتی سریع‌تر، تلفن‌های هوشمند فراگیر و تغییر استانداردهای بیمه، ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی بیشتری برای انجام وظایف خود به ارتباطات الکترونیکی روی می‌آورند و این امر ارائه مراقبت‌های بهداشتی را متوقف می‌کند.

افزایش اولویت‌های تجربه بیمار در بیمارستان

ارتباط بین رضایت بیمار، بازپرداخت هزینه بیمارستان و رشد و توسعه مستمر، تصویر بازاریابی است که به طور قابل توجهی گسترش خواهد یافت. برخی از سازمان ها در موفقیت خود برجسته بوده اند. اما تا همین اواخر، مفهوم بهبود تجربه بیمار با برخی امکانات به کندی به دست می آمد.

درسی از نام های اصلی در صنعت بیمارستان، مانند کلینیک کلیولند، کلینیک مایو، و سایرین، رهبری ارشد در بسیاری از بیمارستان‌ها در ارائه تجربه‌ای پیچیده به بیماران/مشتریان راه جدیدی را ایجاد می‌کنند. این تا حدی به دلیل ارتباط بازپرداخت و HCAHPS، و همچنین تأثیر مصرف گرایی در مراقبت های بهداشتی. بیمار بیمارستان امروزی مشتری پیشرفته‌ای است که انتظار دارد همان سطح تجربه مصرف‌کننده را داشته باشد که روزانه در دنیای خرده‌فروشی و خدمات خارج از مراقبت‌های بهداشتی درک می‌کند.

لطفاً در مورد روندها و مسائلی که امسال با آنها سر و کار دارید به ما اطلاع دهید. چه چیزی را به این لیست اضافه می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید