شما در حال مشاهده هستید 5 روند پرداخت بیمار که می تواند بر چرخه درآمد مراقبت های فوری شما در سال 2020 تأثیر بگذارد

5 روند پرداخت بیمار که می تواند بر چرخه درآمد مراقبت های فوری شما در سال 2020 تأثیر بگذارد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

5 Patient Payments Trends That Could Affect Your Urgent Cares Revenue Cycle in 2020

روند

پرداخت بیماران همیشه در حال تغییر است، اما شروع یک روش جدید سال همیشه زمان خوبی برای ارزیابی و مشاهده وضعیت مرکز مراقبت فوری شما است. اندازه گیری انتظارات مصرف کنندگان به طور کلی، بیماران در سال 2020 به دنبال پرداخت‌های دیجیتال و راحت هستند. بیایید نگاهی عمیق‌تر به روندهای امسال بیندازیم و سپس ببینیم که چگونه می‌توانند بر چرخه درآمد.

5 روند برتر پرداخت بیماران برای سال 2020 

  1. بیماران فرآیندهای پرداخت ساده‌تری می‌خواهند

مشتریان امروزی پس از سال‌ها دریافت پاسخ در چند ثانیه به لطف Google و سایر موتورهای جستجو، به پاسخ‌های فوری و رضایت آنی عادت کرده‌اند. از این رو، بیماران انتظار دارند فرآیند پرداخت ساده‌ای برای بیمار انجام شود که احساس می‌کند متعلق به سال 2020 است. صورت‌حساب‌هایی که نیاز به چند مرحله یا تماس تلفنی دارند ممکن است بیماران را از پرداخت به‌موقع منصرف کند — یا اصلاً پرداخت.

  1. بیماران بیشتر بدهکار هستند

علی‌رغم فرانشیزهای بالاتر، بیماران همچنان تقریباً به همان میزان مراقبت، به این معنی که آنها اکنون مسئول هزینه های بیشتری هستند. با این حال، بسیاری از بیماران برای تحمل این هزینه‌ها آمادگی ندارند، با از هر چهار آمریکایی یک نفر به دلیل مالی از درمان خودداری می کند. به همین دلیل، مراکز مراقبت فوری نه تنها باید تلاش کنند در مورد قیمت شفاف باشند، بلکه باید تلاش کنند. همچنین باید از روش های پرداخت ترجیحی بیماران خود آگاه باشند. به این ترتیب، UCC ها می توانند فرآیند صدور صورت حساب را ساده کرده و احتمال دریافت پرداخت را افزایش دهند.

  1. بیماران منتظر پرداخت هستند

بسیاری از بیماران به محض دریافت صورت حساب خود را پرداخت نمی کنند. باور کنید یا نه، بیشتر اوقات آنها سعی نمی کنند از پرداخت اجتناب کنند. در عوض، بسیاری از مردم فوراً پرداخت نمی‌کنند زیرا این تعداد آنها را شوکه می‌کند و باید برای پردازش آن وقت بگذارند. اغلب صورت‌حساب بیش از آن چیزی است که آنها انتظار داشتند، یا به طور غیرمنتظره آن را دریافت می‌کنند و سعی می‌کنند بفهمند چرا آن را دارند. ارسال یادآوری پرداخت خودکار — در فرکانس ترجیحی بیماران و با پیام‌رسانی شخصی – مطمئن می‌شود که قبل از دریافت صورت‌حساب غافلگیرانه از مسئولیت‌های مالی خود آگاه هستند و سرعت پرداخت را افزایش می‌دهد.

  1. فرآیندهای پرداخت هنوز “مدرسه قدیمی” هستند

مصرف‌کنندگان از نظر فن‌آوری بیشتر و بیشتر آگاه می‌شوند. با این حال، بسیاری از مراکز مراقبت های بهداشتی هنوز فرآیندهای پرداخت دستی بیمار را دارند و تعداد بیشتری هنوز از کاغذ استفاده می کنند. اگر مرکز مراقبت های فوری شما در دسته دوم قرار می گیرد، تکنولوژی های جدید را در نظر بگیرید. از درگاه‌های پرداخت آنلاین تا بیانیه‌های ایمیل و کدهای QR، آینده پرداخت های بیماران دیجیتال است.

  1. صورتحساب های پزشکی بیماران را گیج می کند

همان‌طور که قبلاً ذکر شد، بسیاری از بیماران غرق در صورت‌حساب‌های خود هستند و بسیاری به سادگی آن را درک نمی‌کنند. این منجر به برخی از افراد می شود که از پرداخت اجتناب می کنند زیرا نمی خواهند برای چیزی که درک نمی کنند پول بپردازند. ارائه آموزش مالی — یا حتی گفتگوی مختصر در حین بازدید — می تواند به بیماران کمک کند نه تنها تجربه بهتری داشته باشند اما زمانی که صورتحساب‌های آنها از طریق پست ارسال می‌شود، آماده باشید.

کاهش چرخه های درآمد در سال 2020

بنابراین اکنون که پنج مورد از روندهای پرداخت بیماران را می‌شناسید که امسال تأثیرگذار هستند، بیایید بیشتر در مورد اینکه چگونه می‌توانید از این اطلاعات به نفع خود استفاده کنید و مجموعه را افزایش دهید، صحبت کنیم.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، به این فکر کنید که چگونه می‌توانید آموزش‌های مالی و قیمت را اجرا کنید. شفافیت در مرکز مراقبت فوری شما. اغلب هزینه‌های «پنهانی» وجود دارد که بیماران انتظار آن را ندارند و می‌تواند به سرعت افزایش یابد. با گپ زدن با آنها در مورد موارد خطی مختلفی که ممکن است در صورتحساب آنها باشد، می توانید به آنها اطمینان دهید و به آنها کمک کنید تا مسئولیت های مالی خود را درک کنند.

اجرای یک سیستم پرداخت بیمار مدرن‌تر و ساده‌تر را در نظر بگیرید و در صورت امکان، طرح‌های پرداخت را ارائه دهد. با استفاده از ابزارهای دیجیتال، احتمال بیشتری برای دریافت پرداخت‌های هزاره‌ها و سایر جوانانخواهید داشت. > چه کسانی با پرداخت آنلاین راحت تر هستند. همیشه می‌توانید یک شماره تلفن در اسناد خود بگنجانید تا برای کسانی که ترجیح می‌دهند با پرداخت‌هایشان تماس بگیرند، درخواست تجدیدنظر کنید.

علاوه بر این، استفاده از یک پلتفرم تعامل دیجیتال مانند زیست رایان به شما امکان می‌دهد فرآیند پرداخت بیمار را برای هر بیمار جداگانه تنظیم کنید. مدل اختصاصی بخش‌بندی روانشناختی ما به مراکز مراقبت فوری کمک می‌کند تشخیص دهند کدام بیماران ترجیح می‌دهند ایمیل دریافت کنند. برای پرداخت آنلاین، و چه کسی ترجیح می دهد پس از دریافت صورتحساب از طریق پست تماس بگیرد. این پلتفرم همچنین به شما امکان می‌دهد یادآوری‌های پرداخت خودکار را در زمان مناسب، از طریق کانال مناسب و با پیام‌رسانی مناسب برای الهام بخشیدن به خودپرداخت ارسال کنید – و در عین حال باری را از دوش کارکنان خود بردارید.

بازاندیشی در فرآیند صورت‌حساب بر اساس روندهای سال 2020 می‌تواند مدیریت چرخه درآمد را بهبود بخشد و مجموعه مراقبت‌های فوری را افزایش دهد. برای اطلاعات بیشتر درباره پرداخت بیمار، مطالعه موردی ما را بارگیری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید