شما در حال مشاهده هستید 5 ضروریات رسانه های اجتماعی برای بازاریابی مراقبت های بهداشتی

5 ضروریات رسانه های اجتماعی برای بازاریابی مراقبت های بهداشتی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

social media essentialsاحتمال شما، اکثریت است کارکنان حداقل یک صفحه رسانه اجتماعی دارند که اغلب آنها را چک می کنند. اعضای کارکنان شما قبلاً بارها پست نوشته و عکس آپلود کرده‌اند—آن‌ها نکات ضروری رسانه‌های اجتماعی را می‌دانند، و از پست کردن در صفحه فیس‌بوک شرکت خوشحال می‌شوند.

داشتن فردی در کارکنان که مایل و قادر به انجام این کارها باشد بسیار عالی است. در واقع، ما قویاً معتقدیم که شما معمولاً مجبور نیستید این ارگانیک پست رسانه های اجتماعی را برون سپاری کنید (در ادامه در مورد این تمایز بیشتر) – شخصی در دفتر معمولاً از انجام آن خوشحال است.

با این حال، این بدان معنا نیست که آنها برای برخی از چالش های بازاریابی رسانه های اجتماعی در فضای مراقبت های بهداشتی آماده هستند.

مرتبط: 5 موردی که مردم در مورد آنها اشتباه می کنند رسانه های اجتماعی برای پزشکان

1. صفحات رسانه های اجتماعی باید نشان دهنده برندسازی باشند

چه چیزی بیش از همه سازمان مراقبت های بهداشتی شما را نشان می دهد؟

آیا این خود ساختمان است؟ دکترها؟ یک لوگو؟ لیست خدمات یا محصولات شما؟ یا چیزی فراتر از این است؟

ما معتقدیم نام تجاری شما چیزی بیش از یک لوگو است. برای یک سازمان مراقبت‌های بهداشتی، برندسازی خوب معمولاً نشان‌دهنده احساسی است که در افراد ایجاد می‌کنید. یک نقطه شروع خوب برای توسعه برند شما، تمرکز بر “پس از” است. وقتی کسی شما را برای مراقبت یا درمان انتخاب می کند چه نوع تسکین، آرامش خاطر یا نتیجه ای را می تواند انتظار داشته باشد؟

از طرف دیگر، می‌توانید روی سطح مراقبتی که پزشکان ارائه می‌دهند تمرکز کنید. حالات چهره پزشک و بیمار را در این عکس روی جلد فیسبوک ببینید. مطمئناً برای ایجاد اعتماد در این تیم کافی است.

البته، لوگو و رنگ‌های شما مهم هستند و می‌توانند به بیماران کمک کنند برند شما را به خاطر بسپارند. اما خود برندسازی چیزی بسیار بیشتر است. تصویر نمایه، تصویر روی جلد و پست‌های شما باید نمایانگر شخصیت شما باشد، به عنوان یک برند – و این چیزی بیش از یک لوگو است.

2. تصاویر باید برای موبایل

بهینه شوند

وقتی یک صفحه فیس بوک شرکتی را از ابتدا ایجاد می کنید، به احتمال زیاد این کار را روی یک رایانه رومیزی انجام می دهید. فراموش کردن این موضوع آسان است که اکثر مردم در واقع از دستگاه های تلفن همراه خود به صفحه شما دسترسی دارند.

در واقع، حدود 80 درصد از استفاده از رسانه های اجتماعی در دستگاه تلفن همراه انجام می شود. نحوه نمایش یک تصویر در رایانه رومیزی ممکن است به همان شکلی که در تلفن هوشمند نشان داده می شود نباشد – به خصوص با تصویر جلد.

وقتی متن یا تصویر به لبه‌های یک عکس عریض می‌رسد، اغلب در دستگاه تلفن همراه قطع می‌شود. این برای فیسبوک و توییتر هم صادق است. بهترین راه برای پیدا کردن؟ برای تست سازگاری با تلفن همراه، برنامه‌ها را در تلفن خود دانلود کنید.

3. پست ها باید از قانون 80/20 پیروی کنند

مطمئن نیستید در فید توییتر یا فیس بوک خود چه بگویید؟ توصیه می کنیم از قانون 80/20 پیروی کنید: پست ها باید 80٪ آموزنده و 20٪ تبلیغاتی باشند.

از هر پنج پست، چهار پست باید اطلاع رسانی، سرگرمی یا آموزش باشد. ممکن است مقالاتی را از وبلاگ خود یا یک سایت خبری معتبر به اشتراک بگذارید. ممکن است یک نکته مفید برای سلامتی یا تغذیه یا اطلاعاتی در مورد یک وضعیت خاص ارائه دهید (به شرطی که خیلی واضح نباشد). حتی می توانید دستور العمل های سالم را به اشتراک بگذارید.

آنچه در اینجا روی آن تمرکز کرده‌اید «اشتراک‌پذیری» است. این نوع پست به مخاطب شما ارزش می دهد. این دلیلی است برای دنبال کردن شما، و چیزی برای به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده خود. به خصوص پست‌های «قابل اشتراک‌گذاری» حاوی ویدیو هستند (و اینها در الگوریتم‌های فیس‌بوک اولویت دارند)، اگرچه تصاویر همیشه بهتر از پست‌های متنی خالص هستند.

از هر پنج پست فقط یک پست باید تبلیغاتی باشد. صحبت کردن در مورد جدیدترین مکان یا تکرار اعتبار خود کاملاً خوب است. اما در صورت امکان این پست ها را تا 20% نگه دارید. در مراقبت‌های بهداشتی، اغلب می‌توان یک پست هم آموزنده و هم تبلیغاتی ایجاد کرد – مانند این پست که اهمیت معاینه سالانه پستان را یادآوری می‌کند و در عین حال پیوندی برای تعیین وقت قرار می‌دهد.

4. شما باید برای یک استراتژی تبلیغات پولی برنامه ریزی کنید

ارسال ارگانیک در فیس بوک هر هفته یک راه عالی برای ایجاد نام تجاری شما است—اما دسترسی به افراد زیادی از این طریق دشوار است. پست‌های ارگانیک رسانه‌های اجتماعی واقعاً فقط به افرادی دسترسی پیدا می‌کنند که قبلاً شما را در رسانه‌های اجتماعی دنبال می‌کنند. در حالی که تعداد کمی از حساب‌های مرتبط با مراقبت‌های بهداشتی فالوور زیادی دارند، بسیاری از صفحات از چند بیمار، کارمند و دوستان و خانواده‌هایشان راضی تشکیل شده‌اند.

هیچ برنامه موفق رسانه اجتماعی بدون تبلیغات پولی کامل نمی شود. پست‌های پولی رسانه‌های اجتماعی می‌توانند فراتر از دنبال‌کنندگان فعلی شما باشند. با استفاده از مخاطبان سفارشی برای محدود کردن بیماران ایده آل خود، می توانید برای هزاران و هزاران نفر تبلیغ کنید.

بسیاری از مردم وقتی از ویژگی “پست تقویت شده” استفاده می کنند، بر این باورند که در فیس بوک تبلیغ می کنند. اما این همان چیزی نیست. به شما این امکان را نمی دهد که به همان روشی که تبلیغات فیس بوک انجام می دهد، مخاطبان سفارشی را جذب کنید. در حقیقت، ساخت و آزمایش تبلیغات برای افرادی در تیم شما که به پست‌های ارگانیک فیسبوک عادت دارند، کار دشواری است. توصیه می‌کنیم برای کمک از یک آژانس معتبر با تجربه تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی استخدام کنید.

5. پست ها و تبلیغات باید برای مخاطب هدف شما جذاب باشد

در نهایت، بسیار مهم است که هم پست های تبلیغاتی و هم تبلیغات پولی رسانه های اجتماعی برای مخاطبان هدف شما جذاب باشند. گفتن آن آسان تر از انجام دادن است.

ابتدا، به دقت در مورد کپی رایتینگ در پست یا تبلیغ فکر کنید. آیا پیشنهاد کپی برای بیمار مفید است؟ از خود بپرسید: چرا یک بیمار باید مطب، بیمارستان یا سازمان من را بر سایرین انتخاب کند؟ به این دو نمونه کپی نگاهی بیندازید:

  • “ما یک مرکز ستون فقرات جدید در تالاهاسی افتتاح کردیم. امروز با ما تماس بگیرید.”
  • “به چیزی که دوست دارید برگردید. مرکز ستون فقرات پیشرفته ما می تواند به بهبود کیفیت زندگی شما کمک کند.”

کدام یک از این دو پیام به شما در این مرکز ستون فقرات جدید اطمینان می دهد؟

تصویرسازی شما باید برای بیمار نیز مفید باشد. البته، مهم است که تصاویر خود را آزمایش و دوباره آزمایش کنید تا بفهمید چه چیزی با مخاطبان شما کار می کند. اما به طور کلی، تصویر فردی که درد آشکاری دارد، به اندازه تصویر شخصی که تسکین یافته است، موثر نخواهد بود. بیماران می خواهند “بعد” را به جای “قبل” ببینند.

در نهایت، با هر پست یا تبلیغ تبلیغاتی، مهم است که یک فراخوان مناسب را در نظر بگیرید تا مخاطبان شما بدانند که در مرحله بعد چه اقدامی را باید انجام دهند.

برای اطلاعات بیشتر، یا برنامه‌ریزی مشاوره در رسانه‌های اجتماعی و تبلیغات دیجیتال، با شماره 800-656-0907 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید