شما در حال مشاهده هستید 5 نکته برای افزایش مشارکت بیمار از طریق شخصی سازی

5 نکته برای افزایش مشارکت بیمار از طریق شخصی سازی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Older woman looking at her phone and laptop

هر جنبه‌ای از زندگی ما شخصی‌سازی شده است و زمان آن فرا رسیده است که مراقبت‌های بهداشتی به آن توجه شود. 72 درصد بیماران مشتاق رویکرد شخصی تر برای شرایط منحصر به فرد خود هستند، زیرا می دانند که این نوع مراقبت نتایج سلامت آنها را بهبود می بخشد. و 92 درصد از آنها دریافتند که اشتراک گذاری این داده مهم است برای کمک به بیماران آینده نیز.

بیشتر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر در این مسیر حرکت می کنند یا شروع به حرکت کرده اند، اما مطمئن نیستند که چگونه می توانند مشارکت بیمار را از طریق شخصی سازی بهبود بخشند. به عنوان یک راه حل ثابت شده درگیر کردن بیمار، در اینجا چند گزینه پیشنهاد می کنیم.

به داده های مصرف کننده بهداشت و درمان ضربه بزنید

برای شروع، داده‌های مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی را به‌دست آورید تا تصمیمات خود را در مورد شخصی‌سازی مشارکت بیمار هدایت کنید. شما می توانید این کار را از طریق بیماران و مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در منطقه خود با استفاده از زیست رایان Insights Accelerator™ انجام دهید. این داده‌ها را جمع‌آوری می‌کند و به ارائه‌دهنده اجازه می‌دهد تا ارتباطات و پیام‌های بازاریابی خود را تغییر دهد تا مخاطبان خود را جذب کند.

یکی از مفیدترین و مؤثرترین جنبه‌های این پلتفرم، تمرکز بر بخش‌بندی روان‌شناختی است، مفهومی تقسیم‌بندی که تعیین می‌کند چه چیزی باعث انگیزه می‌شود. مصرف کنندگان بر اساس ارزش ها، آرمان ها و باورهایشان. استفاده از این مدل بخش همراه با داده‌های مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی به ارائه‌دهندگان این امکان را می‌دهد که پیام‌های خود را بدون خاموش کردن هیچ‌کدام از بیماران، برای همه نوع بیماران اعمال کنند.

هوش مصنوعی را بهترین دوست خود کنید

مراقبت های بهداشتی یکی از بهترین موارد استفاده برای هوش مصنوعی است و ارائه دهندگان باید از آن به نفع خود استفاده کنند. به پلتفورم سلامت دیجیتال خود اجازه دهید ترجیحات، عادات و الگوهای پاسخ مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را پیگیری کند تا بتواند تنظیمات را انجام دهد. با گذشت زمان و سفارشی کردن تجربه.

پلتفرم زیست رایان به ارائه دهندگان این امکان را می دهد که داده ها را از زیست رایان Insights Accelerator™ گرفته و آن را در قابلیت‌های هوش مصنوعی پلتفرم، به سیستم اجازه می‌دهد تا برای آنها کار کند و احتمال فعال‌سازی بیمار را افزایش دهد.

یک برنامه مراقبت پاسخگو بسازید

فناوری زیست رایان به ارائه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا گردش‌های کاری پیچیده‌ای را تنظیم کنند که می‌توانند به سرعت بدون نیاز به کدنویسی مستقر شوند. آن‌ها با طرح مراقبت از بیمار سازگار می‌شوند تا پلتفرم بسته به اینکه آیا به ارتباطات یا مراحل اقدام پاسخ می‌دهند یا نه، تنظیمات را انجام می‌دهد.

تطابق بیمار-ارائه دهنده را در نظر بگیرید

یکی از دلایلی که بیماران ممکن است با ارائه دهنده خود در ارتباط نباشند این واقعیت است که آنها با پزشک خود ارتباط برقرار نمی کنند. یکی از راه‌های جلوگیری از این مشکل، ابزار مطابقت ارائه‌دهنده بیمار است. این ابزار بیماران را با ارائه دهندگانی جفت می کند که بر اساس ویژگی های روانشناختی برای آنها جذابیت دارند، که منجر به تعامل بهتر، رضایت بیمار و وفاداری می شود.

درباره تلاش‌های شخصی‌سازی بازخورد بخواهید

قبل از جمع‌آوری بازخورد، صبر نکنید تا تمام تلاش‌های دیگر تمام شود. عادت کنید هر چند وقت یکبار از بیماران نظرسنجی کنید (فراتر از نظرسنجی های استاندارد رضایت)، چه یک یا دو بار در سال. سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند ناامیدی‌هایی را که نادیده گرفته‌اند کشف کنند یا یاد بگیرند که ابتکارات جدید مورد توجه بیماران است. این اکتشافات می‌تواند منجر به تلاش‌های جدید و شخصی‌سازی شده برای مشارکت بیمار شود که درآمد بیشتری ایجاد می‌کند و رشد ارائه‌دهنده را گسترش می‌دهد.

زیست رایان به ده‌ها ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی و بیمه‌گر در شخصی‌سازی ارتباطات کمک کرده است، و ما نیز می‌توانیم به شما کمک کنیم. ببینید چگونه TriHealth از ارتباطات شخصی برای سفارشی‌سازی ارتباط استفاده می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید