شما در حال مشاهده هستید 5 نکته شگفت انگیز فیس بوک برای مراقبت های بهداشتی

5 نکته شگفت انگیز فیس بوک برای مراقبت های بهداشتی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

laptop keyboard with social iconsاز پست کردن انواع به روز رسانی ها بارها و بارها در صفحه فیس بوک سازمان مراقبت های بهداشتی خود خسته شده اید؟ این یک تاکتیک بازاریابی سرگرم کننده برای تیم شما است. و با این حال، استراتژی‌های فیسبوک بسیاری از کسب‌وکارها به مرور زمان کهنه می‌شوند.

ما اولین کسی خواهیم بود که اعتراف می‌کنیم که فعالیت‌های ارگانیک فیس‌بوک منبع اصلی تولید سرنخ برای سازمان‌های بهداشتی نیست. . (شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مزایای یک استراتژی رسانه های اجتماعی پولی در اینجا.)

با این وجود، ارزش این را دارد که این نکات را امتحان کنید تا وقتی بیماران احتمالی در برند شما اتفاق می‌افتند، صفحه خود را برجسته کنید.

#1: از ویدیوهای زیادی استفاده کنید

احتمالاً تعجب آور نیست که بتوانید ویدیو را در فید خود پست کنید. اما ممکن است تعجب آور باشد که چقدر ویدیو در استراتژی تبلیغات رسانه های اجتماعی شما تفاوت ایجاد می کند.

طبق Hootsuite 71 درصد از مردم از سال 2018 زمان خود را برای تماشای ویدیوی آنلاین افزایش داده‌اند و امروزه این شکل غالب رسانه در اینترنت است. به‌علاوه، ویدیوی فیس‌بوک می‌تواند آگاهی از برند را تا حدود 67 درصد افزایش دهد – البته تا زمانی که برای یک دستگاه تلفن همراه بهینه شده باشد.

اگر می‌خواهید به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید، چه به صورت ارگانیک و چه در تبلیغات فیسبوک، تا جایی که می‌توانید از ویدیو استفاده کنید. به طور متوسط، مردم 5 برابر بیشتر از زمانی که به پست های متنی یا پست های تصویری آنلاین نگاه می کنند، ویدیو را تماشا می کنند.

#2: ویدیو را به عکس روی جلد خود گسترش دهید

لازم نیست ویدیوهای خود را به فید خبری خود محدود کنید. نمایه کسب و کار خود را با یک تصویر جلد ویدیویی متمایز کنید. افرادی که در حصار دنبال کردن شما هستند ممکن است تحت تأثیر حرکت قرار گیرند، خواه ویدیویی از بیماران خوشحال باشد یا عکس هایی از اطراف مطب.

این یک نکته است: لازم نیست هر ویدیو را به صورت حرفه ای ساخته باشید. عکس روی جلد شما (و تبلیغات آنلاین شما) می تواند حتی با یک انیمیشن ساده بهبود یابد. از سایتی مانند Animoto استفاده کنید (یا هر یک از ده ها مورد برنامه هایی مانند آن) برای ایجاد ویدیو بسیار ساده تر. ثابت شده است که هر مقدار حرکت از یک تصویر ثابت موثرتر است.

#3: عکس نمایه خود را متحرک کنید

شما می‌توانید در عکس روی جلد نمایه کسب‌وکارتان و تصویر نمایه حرکت داشته باشید. شما به سادگی با استفاده از ابزاری مانند GIPHY

توصیه می کنیم زیاد تحرک زیادی در بالای صفحه خود نداشته باشید—شما ممکن است انتخاب کنید یا یک عکس نمایه متحرک یا عکس روی جلد ویدیویی. شما نمی خواهید حواس خود را از پیام نهایی خود منحرف کنید – اینکه مردم باید صفحه شما را دنبال کنند یا مهمتر از آن، برای قرار ملاقات تماس بگیرند.

#4: پست‌ها را به بالای صفحه خود پین کنید

اعلان بزرگی دارید که می خواهید همه ببینند؟ این احتمال وجود دارد که به پست کردن و ارسال مجدد در مورد یک مکان جدید مطب، یک خط خدمات جدید، یا چیز دیگری که ممکن است برای یک بیمار آینده نگر جالب باشد، ادامه دهید. و این یک استراتژی محکم است.

اما راه آسان دیگری وجود دارد تا مطمئن شوید که این اعلامیه اولین چیزی است که افراد هنگام کلیک کردن بر روی صفحه شما می بینند. به سادگی با کلیک بر روی بیضی ها در بالای صفحه، اعلان خود را به بالای صفحه سنجاق کنید.

#5: چیزهای کوچک را کنار نگذارید

یکی از شگفت‌انگیزترین چیزهایی که در صفحات تجاری فیس‌بوک برای سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی می‌بینیم، کمبود آن است.

بسیاری از کسب‌وکارها نمی‌دانند دعوت به اقدام چقدر مهم است. مردم باید بدانند که می خواهید بعد از بازدید از صفحه خود چه اقدامی انجام دهند. آیا آنها باید «اکنون تماس بگیرند» یا «آنلاین رزرو کنند؟» صفحات تجاری این امکان را دارند که یک تماس برای اقدام اضافه کنند که به شماره تلفن، وب‌سایت یا ابزار رزرو پیوند می‌دهد.

در غیر این صورت، فقط مطمئن شوید که نمایه شما کاملاً پر شده است. پیوندهایی به وب سایت و کانال YouTube خود اضافه کنید. اطلاعات «درباره» خود را پر کنید و مطمئن شوید که مردم می دانند چگونه شما را با آدرس کامل و اطلاعات تماس شما پیدا کنند.

با کمک کارشناسان تبلیغات رسانه های اجتماعی، فیسبوک خود را حتی بیشتر بهینه کنید. برای یک استراتژی تبلیغات آنلاین کامل که شامل تبلیغات ویدئویی بهینه‌سازی شده برای موبایل است که به مخاطبان هدف شما می‌رسد، با (800) 656-0907 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید