شما در حال مشاهده هستید 5 وب سایت پزشکی که باید برای جذب بیماران بیشتر ضروری باشد

5 وب سایت پزشکی که باید برای جذب بیماران بیشتر ضروری باشد

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

person sitting in front of large laptop, looking at cellphone on a sunny dayترکیب مناسب بهینه سازی موتور جستجوی پزشکی و دیجیتال تبلیغات می تواند بیماران بالقوه بیشتری را به سایت شما بیاورد. اما اگر وب سایت پزشکی شما این عناصر کلیدی را ندارد، ممکن است تلاش های شما به هدر برود. با 5 مورد ضروری طراحی وب سایت پزشکی ما، بیماران بیشتری را برنده شوید.

عکس‌هایی از افرادی که بهترین احساس را دارند

ما متوجه شدیم که یک وب سایت فقط به اندازه عکس هایش خوب است. عکاسی می تواند یک وب سایت مراقبت های بهداشتی را بسازد یا خراب کند. بیماران یا با محتوا ارتباط برقرار می‌کنند یا می‌چرخند و کلیک می‌کنند. ما همیشه عکس هایی از افرادی که بهترین احساس را دارند توصیه می کنیم.

این چیزی است که می‌خواهید از آن اجتناب کنید (و ما همه این خطاها و موارد دیگر را در وب‌سایت‌های پزشکی دیده‌ایم):

 • خون
 • ارگان های داخلی
 • نماهای نزدیک از اعضای آسیب دیده بدن
 • افراد بیمار بدبخت
 • افرادی که درد آشکاری دارند
 • زخم یا عفونت

و در اینجا چند نمونه از آنچه باید در سایت خود داشته باشید (البته بسته به خدمات شما):

 • افراد در حال پیاده روی یا دوچرخه سواری 
 • والدین از فعالیت هایی با فرزندان خود لذت می برند
 • خانواده های شادی که از مناظر محلی لذت می برند
 • مادرهای جدید و نوزادان شاد
 • سالمندان فعال
 • افرادی که هنگام صحبت با پزشکان خود لبخند می زنند

چرا با عکس‌های ناراحت‌کننده و غم‌انگیز خطر بیگانگی بخشی از جمعیت را دارید؟ بیماران می‌خواهند ببینند شما چه کاری می‌توانید برای آنها انجام دهید، و می‌توانید آن را با عکاسی نشان دهید. بسیاری از عکس‌های استوک عالی وجود دارد، و بسیاری از آن‌ها رایگان است. (Unsplash یا Pexels.)

فرمی برای پر کردن

استفاده گسترده از ایمیل و پیامک به این معنی است که بیماران تمایل بیشتری به برداشتن تلفن و تماس با شما ندارند. آنها ممکن است در مورد برقراری تماس احساس اضطراب کنند یا خیلی شلوغ هستند. در هر صورت، دادن فرصتی به بیماران برای درخواست وقت ملاقات آنلاین با یک فرم ساده تماس درستی است.

این به تیم شما این فرصت را می‌دهد تا زمانی که یک کارمند میز در دسترس و حواس‌تان باشد، فعالانه با شما تماس بگیرند. ما متوجه شده‌ایم که بهترین شانس برای تبدیل، از تماس مجدد بیماران بالقوه در عرض حدود 5 دقیقه (اما بهتر است دیر از هرگز) حاصل می‌شود.

البته، اگر فرم وب‌سایت حاوی داده‌های بیمار باشد، باید با HIPAA مطابقت داشته باشد. اگر با یک توسعه دهنده وب یا یک تیم بازاریابی کار می کنید، مطمئن شوید که آنها از سرویسی مانند IntakeQ استفاده می کنند. برای انطباق با HIPAA. (با این حال بهتر است فقط با یک آژانس بازاریابی بهداشت و درمان کار کنید که به نکات مهم حفاظت از اطلاعات بیمار.)

اطلاعات موقعیت مکانی آسان برای یافتن

ممکن است این یک امر مسلم به نظر برسد، اما از تعداد وب‌سایت‌هایی که بدون هیچ اطلاعات واضحی درباره مکان دیده‌ایم، متعجب خواهید شد! و این شامل سیستم های بهداشتی بزرگتر و وب سایت های بیمارستانی می شود.

در عرض چند ثانیه از نگاه کردن به سایت شما، بیمار باید بتواند بگوید در کدام شهر هستید و باید آدرس شما را در هر صفحه پیدا کند. توصیه می کنیم آدرس را در پاورقی نگه دارید و یک نقشه تعاملی در صفحه «تماس با ما» (و چندین مورد دیگر) ارائه دهید.

پاسخگویی تلفن همراه

از آنجایی که اکنون افراد بیشتری در وب در دستگاه‌های تلفن همراه جستجو می‌کنند تا رایانه، Google سایت‌های پاسخگوی تلفن همراه را در الگوریتم‌های خود در اولویت قرار می‌دهد. این بدان معناست که وب‌سایت‌های واکنش‌گرای تلفن همراه در موتورهای جستجو رتبه بالاتری دارند – زیرا برای جستجوگر معمولی بسیار بهتر هستند.

بسیاری از شرکت‌ها به اشتباه تصور می‌کنند که سایت‌هایشان پاسخگوی تلفن همراه است، در حالی که در واقع، سازگار با موبایل هستند. یک سایت “موبایل پسند” با در نظر گرفتن دستگاه های تلفن همراه طراحی شده است. با این حال، این نسخه سایت ممکن است شامل همه محتوا و قابلیت های نسخه دسکتاپ نباشد.

شما می توانید با تنظیم اندازه پنجره مرورگر رایانه خود متوجه شوید که یک سایت برای تلفن همراه (نه فقط سازگار با تلفن همراه) است یا خیر. محتوا باید با کوچکتر شدن اندازه پنجره تنظیم شود، محتوا را مجدداً مرتب کند و در صورت لزوم فاصله را تغییر دهد. نه تنها جستجوگران بیشتری را جذب خواهید کرد. شما می توانید بیماران بیشتری را با یک سایت پاسخگو با استفاده آسان جلب کنید.

بهینه سازی موبایل

فقط به این دلیل که یک وب سایت پاسخگوی تلفن همراه است، به این معنی نیست که با در نظر گرفتن کاربران تلفن همراه طراحی شده است. به خاطر داشته باشید که یک کاربر تلفن همراه به احتمال زیاد به دنبال اطلاعات سریع است، اما یک وب‌سایت پر حرف و گیج کننده می‌تواند مانع از آن شود.

بنابراین ما در حال معرفی یک اصطلاح دیگر برای تلفن همراه، “بهینه سازی موبایل” هستیم. برای بهینه سازی برای موبایل، باید مطمئن شوید که تجربه وب سایت شما منعکس کننده رفتار استاندارد کاربران تلفن همراه است. یعنی به:

نیاز دارید

 • صفحه اصلی با پیمایش طولانی با اطلاعات سریع درباره کسب و کار شما.
 • پاراگراف هایی که بیش از چند جمله نیستند.
 • تعداد زیادی سرصفحه (H1s، H2s، و H3s) در سراسر کپی شما.
 • پیوندهای کلیک برای تماس. (باور کنید یا نه، نیاز به کپی+پیست کردن شماره تلفن برای خیلی ها مشکل است.)
 • یک منوی نامرتب “همبرگر”.

در طول طراحی وب سایت خود، کاربران تلفن همراه را در نظر داشته باشید. یک سایت بهینه شده و پاسخگو برای موبایل برای کاربران دسکتاپ نیز عالی است!

با وب‌سایتی که افراد را متقاعد می‌کند که تماس بگیرند، بیماران بیشتری را برنده شوید. و با آژانس بازاریابی مراقبت های بهداشتی ما برای یک مشارکت بازاریابی واقعی کار کنید، یا ببینید چگونه بازاریابی دکتر با ایجاد قرار گرفتن در معرض و افزایش سرنخ های واجد شرایط. با شماره 800-656-0907 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید