شما در حال مشاهده هستید 5 پیش بینی برای سلامت و پیامدهای سلامت در سال 2019

5 پیش بینی برای سلامت و پیامدهای سلامت در سال 2019

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

future-healthcare

گفتن اینکه مراقبت‌های بهداشتی در حال تغییر است، کمی شبیه به این است که بگوییم در بالای کوه اورست هوا باد است. به عبارت دیگر، تغییر یک دست کم گرفتن عظیم است. واژه‌ای مانند تحول ممکن است برای توصیف وضعیت مراقبت‌های بهداشتی امروز مناسب‌تر باشد، با ابزارهایی مانند هوش مصنوعی (AI)، اینترنت اشیا (IoT)، پلت‌فرم‌های پیش‌بینی‌کننده، جراحی رباتیک، پوشیدنی‌های سلامت و بیشتر.

تا همین اواخر، بسیاری از بیمارستان‌ها و شبکه‌های بهداشتی احساسی شبیه ارگ ​​داشتند که برای بسیاری از بیماران دور از دسترس به نظر می‌رسید. اما پزشکی امروزی دیوارهای ارگ را خراب می کند و سیستم مراقبت بهداشتی را جایگزین آن می کند که بر اساس استفاده از فناوری برای پیشگیری، درمان و بهبود نتایج سلامتی ساخته شده است. در اینجا برخی از پیش‌بینی‌های ما از آنچه در سال 2019 در دسترس است آمده است:

1. پوشیدنی های سلامت

دیدن چند قدم در روز با نگاه کردن به Fitbit یا iPhone سرگرم کننده است، اما این همه کاربردی نیست. روزی این ویژگی عجیب به نظر می رسد زیرا ابزارهای پوشیدنی بهداشتی که با هوش مصنوعی و اینترنت اشیا ارائه می شوند، منفجر می شوند و شامل دستگاه های پوشیدنی برای تشخیص و غربالگری پزشکی، حسگرهای مجازی و انتقال داده در زمان واقعی می شوند.

داده‌های جمع‌آوری‌شده همچنین پیچیده‌تر می‌شوند و وضعیت سلامت و خطر را پیش‌بینی می‌کنند، و فراتر از 10000 قدم در روز به تشخیص‌های جامع‌تری مانند PAI، یا هوش فعالیت شخصی، معیاری از فعالیت که ثابت شده است از طریق راهنمایی‌های ورزشی شخصی‌شده که سطوح آمادگی قلبی تنفسی را بهینه می‌کند، خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی را به طور متوسط ​​۲۵ درصد کاهش می‌دهد. /p>

ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی به داده‌های بیمار دسترسی خواهند داشت که یک روز کامل را پوشش می‌دهد و با کمک هوش مصنوعی، تصمیمات بهتری برای بهبود بیشتر نتایج سلامتی می‌گیرند. همچنین با دانشگاه نورث وسترن، در پول ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی صرفه جویی می کند. محققان پیش‌بینی می‌کنند که بیمارستان‌ها تا 200 میلیارد دلار در 25 سال در سال 2020 صرفه‌جویی خواهند کرد. کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌هایی با ابزارهای پوشیدنی در حال چند برابر شدن هستند که این موضوع را نشان می‌دهد. اشتها برای این فناوری.

2. چاپ سه بعدی

آیا بیمار شما به زانوی جدید نیاز دارد؟ این فناوری باید در سال 2019 به اندازه کافی پیشرفت کند که “قطعات” سه بعدی باید به واقعیت تبدیل شوند. پرینت سه بعدی دستگاهی مانند زانوی مصنوعی یا لگن به شما امکان می دهد تا هر کدام را برای رفع نیازهای خاص بیمار طراحی کنید.

3. فناوری بلاک چین

دامنه طولانی بیت کوین و مونرو، بلاک چین و نود آن، فناوری مبتنی بر دفتر کل، ناشناس و غیرمتمرکز، ریشه های «وب تاریک» خود را پشت سر گذاشته و به جریان اصلی تبدیل می شود.

بر اساس بهداشت جهانی. با ارائه شفافیت و حذف واسطه های شخص ثالث، فرآیندها ساده می شوند و هزینه های مراقبت های بهداشتی به طور تصاعدی کاهش می یابد.

این امکان را برای ارائه دهندگان برای ارائه یک سیستم مراقبت بهداشتی مبتنی بر ارزش و افزایش مشارکت بیمار باز می کند. این صرفه جویی های هنگفت را می توان به ارائه مراقبت مستقیم بهتر به بیماران تبدیل کرد و این امر باعث بهبود نتایج می شود.

4. بهبود تعامل با بیمار

پلتفرم‌های تعامل با بیمار مانند زیست رایان به جایگزینی “ارگ پزشکی” با زندگی یکپارچه و یکپارچه سلامت که در آن ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با یک کلیک، تماس یا پیامک فاصله دارند. ارتباطات بهتر منجر به نتایج بهتری می شود، زیرا این موارد نمونه ها نشان می دهد.

و فقط بیمارستان ها نیستند که قدرت استفاده از مشارکت بیمار را برای بهبود نتایج سلامت دارند. برای مثال، اخیراً یک طرح بهداشتی خصوصی و بزرگ، زیست رایاندرخواست کرده است. > به طرح‌های سلامت و تندرستی که برای افزایش فعالیت‌ها و مشارکت اعضا برای اقدامات کلیدی کیفیت طراحی شده‌اند، کمک می‌کند.

زیست رایان از بینش‌های روانشناختی برای ایجاد ارتباطات طراحی شده استفاده کرد ایجاد انگیزه در اعضا برای تکمیل غربالگری های بهداشتی پیشگیرانه خاص. نتایج شامل افزایش 57 درصدی نرخ پاسخ به نامه غربالگری سرطان روده بزرگ،  نرخ پاسخ 41.8 درصدی به طرح پاداش سلامتی و نرخ پاسخ 57.8 درصدی به ارزیابی خطر سلامتی بود. در این مطالعه موردی بیشتر بخوانید.

5. هوش مصنوعی

فناوری‌های مبتنی بر هوش مصنوعی در حال دگرگونی بیمارستان‌ها هستند و به همه چیز از جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل داده‌ها، جراحی‌ها، تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌کننده و ساده‌سازی و اولویت‌بندی داده‌ها کمک می‌کنند.

براساس بررسی بیمارستان Beckers: “هوش مصنوعی برای برنامه های فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی تا سال 2019 از 1.7 میلیارد دلار عبور خواهد کرد. با عملیاتی کردن پلت فرم های هوش مصنوعی در سراسر گردش های کاری مراقبت های بهداشتی، سازمان ها ممکن است شاهد افزایش 10 تا 15 درصدی باشند. بهره وری در طی دو تا سه سال آینده.”

هوش مصنوعی فقط به تغییر بیمارستان ها ادامه نمی دهد. بیماران آن را با دستگاه های تشخیصی و پوشیدنی با امکانات هیجان انگیز برای پیشگیری و درمان شرایطی مانند بیماری قلبی.

زیست رایان یکی از شرکت‌هایی است که با پلتفرم ارتباطی دیجیتالی با قابلیت تنظیم بسیار بالا که از پیام‌های روانشناختی برای گسترش مراقبت‌های فراتر از دیوارها و برنامه‌های بیمارستان از جمله پلتفرم انگیزه سلامت انجمن قلب آمریکا (AHA).

پیش‌بینی‌های شما برای مراقبت‌های بهداشتی و نتایج سلامت در سال 2019 چیست؟

 

دیدگاهتان را بنویسید