شما در حال مشاهده هستید 5 چالش بازاریابی در مراقبت های بهداشتی امروز

5 چالش بازاریابی در مراقبت های بهداشتی امروز

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Doctor standing on ladder writing equations on a giant chalk boardبیمارستان ها و مراکز درمانی در سراسر ایالات متحده امروزه با چالش های منحصر به فردی در مراقبت های بهداشتی روبرو هستند. نگرش مردم نسبت به مراقبت‌های بهداشتی تغییر کرده است و دسترسی به بیماران جدید در مرحله صحیح فرآیند تصمیم‌گیری را دشوارتر کرده است. با این حال، بزرگترین مشکل این است که سازمان های مراقبت های بهداشتی برای انطباق با نیازهای متغیر بیماران تلاش می کنند

چالش‌های امروزی در مراقبت‌های بهداشتی به شدت با سال‌های قبل متفاوت است

وقتی 20 سال پیش برای اولین بار در مراقبت های بهداشتی شروع کردم، “رقابت” کلمه ای نبود که واقعاً استفاده کنیم. در بیشتر موارد، برای شروع به یک مکان خوب و یک تبلیغ در صفحات زرد نیاز داشتید. پزشکان مشابه در منطقه شما “همکار” بودند، نه رقیب. با این حال، اکنون نمی توان چشم انداز رقابتی اداره یک بیمارستان یا مطب را انکار کرد.

امروزه، بیمارستان‌ها و گروه‌های سهام خصوصی به شدت در حال جذب پزشکان و پزشکان هستند. در برخی از بازارها، رقابت به قدری تهاجمی شده است که به سختی می توان پای خود را به در کرد.

بعضی از بزرگترین چالش‌های مراقبت‌های بهداشتی امروزه پزشکان را ملزم می‌کند که تفکر خود را برای رقابت در بازار تغییر دهند. در حالی که پزشکان در منطقه شما همچنان همکاران شما هستند، شما باید بازاریابی کنید تا جلوتر بمانید. و با تغییر رفتارها و انتظارات بیمار، بازاریابی شما باید با زمان تغییر کند.

#1: تغییر رفتارها و انتظارات مصرف کننده

امروزه بیماران به عنوان مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی احساس قدرت می کنند. آنها نزدیکترین پزشک به محل زندگی خود را انتخاب نمی کنند – آنها دکتری را انتخاب می کنند که می تواند بیشترین راحتی و سطح مراقبتی را ارائه دهد که انتظارات آنها را برآورده کند. آنها بیشتر و بیشتر به سلامت از راه دور، به برنامه ریزی قرار ملاقات آنلاین و دسترسی آنلاین به اطلاعات سلامت علاقه مند هستند.

چالش‌های مراقبت‌های بهداشتی امروزی اغلب حول این تغییر رفتارهای بیمار/مصرف‌کننده متمرکز می‌شوند، به‌ویژه زمانی که مراکز درمانی و بیمارستان‌ها نمی‌توانند با آنچه بیماران نیاز دارند سازگار شوند. بیماران به دنبال راحتی ومراقبت هستند. آن‌ها می‌خواهند این تجربه منعکس‌کننده خدمات مشتری باشد، و اگر نتوانید ارائه دهید، بیماران به جای دیگری نگاه خواهند کرد.

#2: محدودیت های بازاریابی HIPAA

تا دهه 1970، بازاریابی برای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی عمدتاً غیرقانونی بود، و هنوز سال‌ها طول کشید تا هیئت‌ها تصمیم بگیرند که اخلاقی است. امروزه، آن نگرش‌ها در مورد اخلاق بازاریابی پزشکی می‌تواند ادامه یابد، و به محدودیت‌های قانونی نیز گسترش می‌یابد.

HIPAA همیشه یک نگرانی در تبلیغات مراقبت های بهداشتی است – و این چیزی است که Google بسیار جدی می گیرد. به طور معمول، کسب و کارها می توانند از ابزارهای بازاریابی مجدد گوگل ادوردز برای نمایش تبلیغات نمایشی به افرادی که از وب سایت آنها بازدید کرده اند یا به محصولات آنها ابراز علاقه کرده اند، استفاده کنند. با این حال، مراقبت های بهداشتی متفاوت است.

تبلیغ کنندگان مراقبت های بهداشتی همچنان می توانند از تبلیغات پرداخت به ازای کلیک استفاده کنند تا وب سایت یا صفحه مقصد خود را در بالای نتایج جستجوی Google قرار دهند. با این حال، آن‌ها نمی‌توانند کسانی را که در گذشته از وب‌سایت‌های آن‌ها بازدید کرده‌اند، به دلیل نگرانی‌های HIPAA هدف‌گیری مجدد کنند. داروخانه‌های آنلاین، تولیدکنندگان دارو، و سازمان‌های حامی سلامت دولتی یا غیرانتفاعی می‌توانند به عنوان یک استثنا از این قاعده استفاده کنند. با این حال، برای اکثر بیمارستان ها و مراکز درمانی، مسیرهای تبلیغاتی دیگری ضروری است. آژانس تبلیغاتی مراقبت‌های بهداشتی ما با استفاده از هدف‌گذاری مجدد تبلیغات فیسبوک به‌عنوان جایگزینی برای AdWords، موفقیت‌های زیادی پیدا کرده است.

#3: سرمایه گذاری کم در بازاریابی مراقبت های بهداشتی

در حالی که برخی از چالش‌های مراقبت‌های بهداشتی امروز به رفتار و مقررات بیمار مربوط می‌شوند، بیشتر چالش‌هایی که می‌بینیم از خود سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی ناشی می‌شوند. بسیاری از پزشکان و سهامداران کلیدی در برابر افزودن دلارهای بیشتر به کمپین های خود مقاومت نشان می دهند – و سپس وقتی نتایج مورد انتظار خود را نمی بینند، شکایت می کنند.

به‌عنوان یک آژانس مراقبت‌های بهداشتی، آرزو می‌کنیم که می‌توانستیم 1 دلار در یک جعبه بگذاریم و 1 میلیون دلار به شما برگردانیم. اما این به سادگی اینطور نیست. بازاریابی سازمان شما مستلزم سرمایه گذاری است. با سرمایه گذاری مناسب در برند شما، ROI استاندارد می تواند از حدود 3:1 تا 5:1 باشد – و گاهی اوقات ما حتی 100:1 را دیده ایم – اما این مستلزم یک استراتژی بلند مدت با سرمایه گذاری مناسب است.

#4: نظرات سایت‌های رتبه‌بندی پزشک آنلاین

بیماران امروزی قبل از مراجعه به مطب یا بیمارستان شما می‌خواهند بدانند که در چه وضعیتی قرار دارند. این خوب است که باور کنید اعتبار شما بیشتر از آنچه دیگران در مورد شما می گویند مهم است. اما وقتی پزشکان دیگر در منطقه شما سوابق مشابهی دارند، بیمار به آنچه دیگران می گویند ایمان می آورد.

بسیاری از پزشکانی که با آنها صحبت می کنم به این روند مقاوم هستند. آن‌ها نمی‌خواهند روی بررسی‌های آنلاین تمرکز کنند، به‌ویژه از آنجایی که احساس می‌کنند کنترل کمی بر آنچه مردم می‌گویند دارند. اما حقیقت این است که 84٪ از مردم به بررسی های آنلاین به اندازه توصیه یک دوست اعتماد دارند.

استفاده از یک سیستم مدیریت شهرت خودکار، دریافت نظرات از بیماران خوشحال در وب سایت شما و پیگیری درخواست بررسی در سایت های دیگر را بسیار آسان تر می کند. سرمایه گذاری در مدیریت بازبینی روش دیگری برای سرمایه گذاری در برند شما است.

#5: محصول شما

تمام بازاریابی در جهان رژ لب روی خوک بدون محصول مناسب خواهد بود. محصول شما برند شماست: مهارت های تلفنی کارکنان، وضعیت امکانات شما و سطح خدماتی که ارائه می دهید. شما می‌توانید برای هر عبارت مرتبط در بازار خود در صدر نتایج جستجوی Google باشید–اما بدون یک محصول باکیفیت، بیماران دیگر باز نمی‌گردند.

مهارت های ضعیف تلفن عامل بزرگی در جلوگیری از پا گذاشتن بیماران در مطب شما است. و بسیاری از تمرین‌ها متوجه نمی‌شوند که چیزی مانند یک کمد ابزار کثیف یا یک تلگراف صابون شکسته چقدر می‌تواند به نتیجه آنها آسیب برساند. تنظیم دقیق محصول خود با آموزش کارکنان، تغییر فرآیندها، و حتی تزئین مجدد ساده می تواند دنیای متفاوتی ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید