5 چیزی که بچه‌ها از پوشش بیمه سلامت خود می‌خواهند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

boomer_healthcare.jpg

همه در مورد هزاره ها به عنوان یک نیروی مخرب صحبت می کنند. به هر حال، آنها به تازگی از Baby Boomers به ​​عنوان عبور کردند.بزرگترین نسل زنده در آمریکا. اما وقتی صحبت از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی می شود، بیبی بومرها مطمئناً واجد شرایط به عنوان مختل کننده هستند.

همانطور که H&HN به در ارزیابی خود از اسکن محیطی انجمن بیمارستان های آمریکا در سال 2015 اشاره کرد، “با 78 میلیون کودک بوم‌هایی که انتظار می‌رود عمر طولانی‌تری داشته باشند، بسیاری با بیماری‌های مزمن، ارائه مراقبت‌های کافی برای آنها همچنان بر سیستم مراقبت‌های بهداشتی ایالات متحده فشار می‌آورد.


“شما باید درک کنید که چه چیزی باعث انگیزه افراد می شود – باورها، نگرش ها و ترجیحات آنها در مورد سلامت و تندرستی.”


سوال این است: آیا می‌توانید برنامه‌های بیمه سلامت داشته باشید در حالی که این تأثیر را به حداقل می‌رساند به بیبی بومرها آنچه نیاز دارند می‌دهد؟

▶ برآوردن تقاضای مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی بیبی بومر

آنها ممکن است بخش قابل توجهی از جمعیت را به عنوان یک گروه نشان دهند، اما وقتی نوبت به برقراری ارتباط با بیبی بومرها می‌رسد، رویکرد یک‌اندازه برای همه بی‌تفاوت خواهد بود. همانطور که این نسل انتظار تجربه‌های مرتبط و شخصی‌شده با برندهای خرده‌فروشی را دارد، مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی پررونق نیز از بازاریابی بیمه سلامت مشتری محور نیز انتظار دارند. برای برآورده کردن این انتظارات، شرکت‌های بیمه سلامت باید تنوع جمعیت را بشناسند.


● تنوع قومی در حال افزایش است، به طوری که اداره سرشماری تخمین می زند که اقلیت ها تا سال 2050 39.1 درصد از بزرگسالان بالای 65 سال را تشکیل می دهند.

● بوم‌های جوان‌تر به فناوری‌های دیجیتالی-مانند دستگاه‌های زیست پزشکی پوشیدنی یا نظارت از راه دور- بسیار بازتر از بوم‌های قدیمی‌تر هستند که با تعامل انسانی راحت‌تر هستند.


Pew_baby_boomer.pngچنین تعمیم‌هایی به محدود کردن تمرکز بازاریابی شما کمک می‌کنند، اما همچنان گروه‌های بزرگ را با براش‌های تک رنگ می‌کنند. برای دستیابی به رویکردی شخصی‌تر برای بازاریابی بیمه سلامت، باید بدانید که چه چیزی افراد را برمی‌انگیزد – باورها، نگرش‌ها و ترجیحات آنها در مورد سلامت و تندرستی.

بخش‌بندی روانشناختی را فعال می‌کند تا ببینید چه چیزی بر رفتارهای آنها تأثیر می گذارد، بنابراین می توانید ارتباطات خود را برای تعامل مؤثرتر با بیبی بومرها سفارشی کنید. مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی ما، که مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی را با دقت 91.1 درصد طبقه‌بندی می‌کند، شامل پنج گروه متمایز است: جهت‌گیران، خود دست‌یابی‌کنندگان، جویندگان تعادل، شعبده‌بازان اولویت‌دار و استقامت‌کنندگان با اراده.

▶ چه بخش‌های روانشناختی مختلف از طرح‌های بیمه سلامت می‌خواهند

بر اساس این بخش‌های مختلف، شرکت‌های بیمه سلامت می‌توانند برنامه‌های بیمه سلامت و نحوه بازاریابی آنها را تنظیم کنند تا مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی را به طور مؤثرتری جذب کنند. در اینجا پنج راه وجود دارد:

1. جهت گیرانارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را به عنوان متخصص می بینند و از آن متخصصان دستورالعمل های روشنی برای مدیریت نگرانی های سلامتی خود می خواهند. آنها به احتمال زیاد برنامه های بیمه درمانی را ترجیح می دهند که به آنها امکان می دهد همچنان با ارائه دهندگان مورد اعتمادی که قبلاً با آنها رابطه برقرار کرده اند ببینند. جالب است که بیبی بومرهای مبتلا به دیابت از نظر آماری بیشتر از جمعیت عمومی بیبی بومرها نسبت به بیبی بومرهای معمولی جهت گیرنده هستند.

2. افرادی که به خود دست می یابند، همانطور که از نامشان پیداست، هدف گرا هستند. آنها به دنبال راهنمایی در مورد مراقبت های بهداشتی خود هستند. وقتی نوبت به بیمه درمانی می‌رسد، احتمالاً از طرح‌هایی که از برنامه‌های سلامت ساختاریافته حمایت می‌کنند که به آنها اجازه می‌دهد پیشرفت خود را پیگیری کنند، قدردانی می‌کنند. خود دست‌یافته‌ها نیز ممکن است نسبت به دستگاه‌های تناسب اندام پوشیدنی که آنها را قادر می‌سازد اهدافی را تعیین کرده و برای رسیدن به آن تلاش کنند، بازتر باشند.

3. جویندگان تعادلفعال و سلامت گرا هستند، اما بیشتر از افراد خود دست یابی، دوست دارند منابع دیگر اطلاعات سلامت و تندرستی را کشف کنند، نه اینکه تنها به متخصصان مراقبت های بهداشتی تکیه کنند. در نتیجه، آنها بیشتر جذب طرح‌های بیمه درمانی می‌شوند که گزینه‌هایی را ارائه می‌دهند – از انتخاب ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی تا پوشش پزشکی جایگزین.

4. شعبده بازهای اولویت دار چیزهای زیادی در بشقاب خود دارند – و سلامتی آنها لزوماً اولویت اصلی نیست. برای از بین بردن سر و صدای کار و خانواده، بازاریابی بیمه سلامت نیاز به مشارکت بیشتر شعبده بازان اولویت دارد. و انتظار نداشته باشید که بازنشستگی آنها را کند کند. آنها به دنبال راحتی، قابل حمل بودن و سهولت استفاده متناسب با سبک زندگی پرمشغله خود هستند.

5. استقامت های اراده در لحظه زندگی می کنند. در نتیجه، آنها بسیار کمتر فعال هستند و فقط در مواقع ضروری از بیمه خود استفاده می کنند. اما با توجه به اینکه بسیاری از بیبی بومرها با شرایط سلامت مزمن مواجه هستند، شرکت های بیمه سلامت باید با پاداش دادن به رفتارهای مثبت در زمان واقعی، به طبیعت بی تفاوت Willful Endurers متوسل شوند.

زیست رایان Consumer Diagnostic، یک مطالعه ملی در مورد نگرش‌ها، رفتارها و ترجیحات مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی، به ویژگی‌های برتر شرکت‌های بیمه سلامت در انواع مختلف مصرف‌کنندگان نگاه کرد. در حالی که بیبی بومرها به‌عنوان افرادی که بین سال‌های 1946 و 1964 متولد شده‌اند تعریف می‌شوند، جدول زیر تصویری فوری از 5 ویژگی برتر (از 30+) برای سنین 65 سال به بالا در پنج بخش روان‌شناختی ارائه می‌کند: 


درصد سن 65+ بر اساس بخش روانشناختی

نشان‌دهنده «بسیار مهم» 

65_plus.png

مقیاس:  بسیار مهم؛ خیلی مهم؛ تا حدودی مهم؛ خیلی مهم نیست؛ اصلاً مهم نیست  


توجه داشته باشید که حق بیمه طرح بیمه به عنوان 5 مورد توجه برتر برای افراد دست‌یافته و جهت‌گیران به نظر نمی‌رسد. عوامل اعتماد به طور قابل توجهی در اکثر بخش های روانشناختی، بر نیاز به یک تجربه برند قوی تأکید می کند.

در طی 20 سال آینده، تقریباً 3 میلیون بیبی بومر سالانه به سن بازنشستگی می‌رسند و تعداد مصرف‌کنندگانی که برای سیستم مراقبت‌های بهداشتی درخواست می‌کنند افزایش می‌یابد و در عین حال نیروی کار را نیز کاهش می‌دهد. برای تشدید این مشکل، بیبی بومرها – در حالی که از امید به زندگی طولانی تری نسبت به نسل های قبلی برخوردار بودند – نیز بیمارتر هستند، با نرخ بالاتری از شرایط مزمن از جمله فشار خون بالا، دیابت و چاقی.

در نتیجه، مهم‌تر از همیشه این است که بازاریابی بیمه سلامت به انتظارات و نیازهای بیبی بومرها توجه کند تا آنها را در برنامه‌های بیمه درمانی مناسب قرار دهد. هنوز چه چیزهایی را باید بدانید تا پیام‌های مرتبط و مؤثر درباره برنامه‌های بیمه سلامت خود را برای رضایت مشتریان Baby Boomer ارائه دهید؟

دیدگاهتان را بنویسید