شما در حال مشاهده هستید 5 چیزی که بیمارستان ها باید در مورد خطرات بیماری های قلبی عروقی بدانند

5 چیزی که بیمارستان ها باید در مورد خطرات بیماری های قلبی عروقی بدانند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

heart-health.jpg

بیماری های قلبی عروقی (CVD) یک اپیدمی ملی است که هر روز باعث مرگ 2300 آمریکایی می شود. فوریه ماه قلب آمریکا  است و زمان مناسبی برای بیمارستان‌ها است تا نگاهی تازه به خطرات بیماری‌های قلبی عروقی داشته باشند. متخصصان مراقبت های بهداشتی نه تنها در شناسایی خطرات استاندارد CVD، بلکه با اطمینان از آگاهی و درک بیماران از خطرات فردی خود از طریق مشارکت موثر بیمار و درک تقسیم بندی روانشناختی.

1. تاثیر رکود اقتصادی بر سلامت قلبی عروقی نوجوانان آفریقایی-آمریکایی

انجمن قلب آمریکا گزارش می دهد که سلامت برخی از نوجوانان آفریقایی-آمریکایی به ویژه پنج سال پس از رکود بزرگ 2007-2009 تحت تأثیر قرار گرفته است. نوجوانان روستایی جنوب شرقی که خانواده‌هایشان از لحاظ اقتصادی از رکود اقتصادی رنج می‌بردند، نرخ بالاتری از سندرم متابولیک را نشان دادند – گروهی از اختلالات شامل چاقی شکمی، قند خون بالا، فشار خون بالا و کلسترول بالا.

اخیر مطالعه، منتشر شده در مجله انجمن قلب آمریکا، همچنین نشان داد که به طور کلی 13.8 درصد از کودکان آفریقایی آمریکایی فشار خون بالا دارند، در مقایسه با تنها 8.4 درصد از کودکان سفید پوست. فشار خون بالا در جوانی احتمال ابتلا به فشار خون بالا را در طول زندگی فرد افزایش می دهد.

میزان چاقی در میان کودکان و بزرگسالان آفریقایی-آمریکایی در مقایسه با جمعیت سفیدپوست نیز بالاتر است. به عنوان مثال، 20 درصد از کودکان آفریقایی-آمریکایی 2 تا 19 ساله چاق هستند، در مقابل 15 درصد از کودکان سفید پوست.

2. ابتکارات جدید بهداشت عمومی برای آمریکایی های آفریقایی تبار

بر اساس این مطالعه توسط AHA. عوامل استرس زای منحصر به فرد عامل اصلی اختلاف بین نژادها هستند.

“اگرچه اکثر مردم استرس ناشی از شغل و رویدادهای مهم زندگی را تجربه می کنند، آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر احتمال دارد که استرس اقتصادی مداوم داشته باشند و با نگرانی هایی در مورد حفظ سلامت خود از جمله جلوگیری از افزایش وزن و مدیریت شرایط مزمن مانند فشار خون بالا یا دیابت مواجه شوند. مرسدس کارنتون، دکترا، رئیس گروه نویسندگی و دانشیار پزشکی پیشگیرانه (اپیدمیولوژی) در دانشکده پزشکی فاینبرگ دانشگاه نورث وسترن در شیکاگو، ایلینوی، گفت.

ابتکارات عمومی جدید کلیدی برای پر کردن شکاف و کاهش آن آمار است. محققان اشاره می کنند که ابتکارات بهداشت عمومی می تواند محیط کلی را برای افراد در معرض خطر سالم تر کند. به عنوان مثال، ایجاد فضاهای امن برای فعالیت بدنی، ایجاد رستوران‌ها و فضاهای عمومی عاری از دود، برچسب‌گذاری منو و موارد دیگر.

3. تاثیر قلبی عروقی افراد ساکن در بیابان های غذایی

«صحرای غذا» توسط USDA به عنوان مکانی با دسترسی کم به غذای سالم و درآمد کلی کم تعریف می‌شود. تخمین زده می شود که 23.5 میلیون نفر در بیابان های غذایی در سراسر ایالات متحده زندگی می کنند و اثرات قلبی عروقی وخیم است.

مطالعه فشرده بود: محققان پروفایل های متابولیک، داده های جمعیت شناختی و علائم اولیه CVD از جمله نشانگرهای التهاب و سفتی شریان ها را مورد بررسی قرار دادند. آنها کشف کردند که افرادی که در صحراهای غذا زندگی می کنند – 13.2 درصد – در مقایسه با افرادی که در صحراهای غذا زندگی نمی کنند، شیوع بیشتری در مصرف سیگار، فشار خون بالا و شاخص توده بدنی بالاتری دارند.

یک مطالعه جدید و بزرگتر انجام خواهد شد تا تأیید کند که درآمد پایین به بیماری قلبی زودرس و/یا مرگ و میر بیشتر ناشی از بیماری قلبی کمک می کند.

4. دستورالعمل جدید فشار خون بالا

در سال 2017، آکادمی اطفال آمریکا روند اندازه گیری فشار خون کودکان و نوجوانان را تغییر داد. دستورالعمل‌های جدید از جدول ساده‌ای استفاده می‌کند که از سن و جنسیت کودک برای تعیین اینکه آیا فشار خون او “طبیعی” است یا خیر.

علاوه بر این، AHA و کالج آمریکایی قلب و عروق دستورالعمل‌های جدید برای بزرگسالان — اولین باری است که دستورالعمل‌ها پس از ۱۴ سال تغییر کرده است. در گذشته فشار خون بالا 140/90 تعریف می شد. دستورالعمل های جدید فشار خون را 130/80 تعریف می کند.

این مطالعه نشان داد که 46 درصد از بزرگسالان ایالات متحده فشار خون بالا دارند.

5. پیامدهای مراقبت های بهداشتی CVD

حدود 1 دلار از هر 6 دلار مراقبت‌های بهداشتی برای بیماری‌های قلبی عروقی هزینه می‌شود و CVD را به یکی از پرهزینه‌ترین مسائل بهداشتی در آمریکا تبدیل می‌کند. برای مثال، طبق گزارش منتشر شده از دانشگاه نورث وسترن، بیماری قلبی مسئول 17 درصد از هزینه های بهداشت ملی است. هزینه بیماری قلبی و سکته 316.6 میلیارد دلار هزینه های پزشکی و کاهش بهره وری — تنها در سال 2011.

با افزایش سن جمعیت، انتظار می رود هزینه های مربوط به CVD به میزان قابل توجهی افزایش یابد. بیماری قلبی عروقی مدت ها پس از وقوع یک رویداد قلبی عروقی به کاهش منابع ادامه می دهد. بیمارانی که حمله قلبی را تجربه کرده‌اند، تمایل دارند از افسردگی، خستگی و کیفیت زندگی پایین‌تر رنج ببرند – و در نتیجه، این بیماران اغلب به مراقبت‌های بهداشتی پیگیری بیشتری نیاز دارند.

تشخیص خطرات منحصر به فرد CVD بیمار به نوبه خود نرخ بستری مجدد و هزینه های کلی مراقبت های بهداشتی را کاهش می دهد. ارتباطات بخش کلیدی ارتباط بین بیمارستان ها، بیماران و عموم مردم است.

چگونه تقسیم بندی روانشناختی و مشارکت دیجیتالی بیمار می تواند کمک کند

پلتفرم‌های تعامل با بیمار، مانند زیست رایان، ارتباطات دیجیتالی و خودکار با بیمار را در اختیار بیمارستان‌ها قرار می‌دهند. روش ارتباط و پیام‌رسانی با استفاده از بخش‌بندی روانشناختی برای هر فردی طراحی شده است و این امکان را فراهم می‌کند تعامل دقیق بین بیماران.

آنچه برای یک بیمار کار می کند لزوماً برای بیمار دیگر کار نمی کند و اینجاست که تقسیم بندی روانشناختی به منبعی ارزشمند تبدیل می شود. روانشناسی به ارزش ها، نگرش ها، سبک زندگی و شخصیت بیماران مربوط می شود و هسته اصلی انگیزه های درونی آنها است. پیام‌هایی که برای طنین‌اندازی با این انگیزه‌ها طراحی شده‌اند، احتمال فعال‌سازی رفتارهای سلامتی مطلوب را افزایش می‌دهند.

زیست رایان با یک سیستم بهداشتی اصلی در تنسی کار کرد تا بستری مجدد 30 روزه برای نارسایی احتقانی قلب (CHF) را کاهش دهد. زیست رایان بیماران را با اطلاعات بالینی تأیید شده سیستم بهداشت و آموزش بیمار درگیر کرد، اما آن را با پیام‌های روان‌شناختی در امواج چندگانه ارتباطات طی 30 روز، از طریق ایمیل، متن و پاسخ صوتی تعاملی شخصی‌سازی کرد. از آنجایی که منطقه خدماتی سیستم بهداشتی شامل آپالاشیا روستایی می‌شد، جایی که بیماران ممکن است تلفن‌های هوشمند یا دسترسی به اشکال خاصی از فناوری نداشته باشند، پلت فرم زیست رایان تلفن‌های تاشو را تشخیص داد و بر اساس آن تنظیم کرد.

پس از پنج ماه و بیش از 300 ترخیص CHF، نرخ بستری مجدد 30 روزه از 18.5 درصد به کمتر از 2 درصد کاهش یافت که این تفاوت بیش از 90 درصد است. علاوه بر این، 94 درصد از بیماران شرکت‌کننده رضایت خود را از فرآیند تعامل دیجیتال نشان دادند.

بیمارستان ها مملو از داده های دقیق بیمار هستند. با استفاده از این داده ها در هماهنگی با پلتفرم مبتنی بر ابر زیست رایان، بیماران پس از ترخیص پشتیبانی بهتری دریافت خواهند کرد. به نوبه خود، بیمارستان ها پذیرش مجدد کمتری را تجربه می کنند و در هزینه های مراقبت های بهداشتی صرفه جویی می شود. در اینجا بیابید که چگونه ارتباطات دیجیتال می تواند پذیرش مجدد بیمارستان را کاهش دهد.

New Call-to-action

 

دیدگاهتان را بنویسید