5 چیزی که مراکز مراقبت فوری می توانند از رستوران های زنجیره ای دور کنند 🍽

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 5 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

restaurant_quality_control_opt.jpgیک دهه پیش، نیویورکر مقاله ای به نام

“مشکل اساسی با کیفیت پزشکی آمریکایی این است که ما در ارائه مراقبت های بهداشتی به عنوان یک علم ناکام مانده ایم.”


چند سال بعد، نیویورکر دوباره بر چالش‌های پیش روی صنعت مراقبت‌های بهداشتی تمرکز کرد – و الهام‌بخشی برای بهینه سازی عملکرد در کارخانه کیک پنیر. هر دو رویکرد شباهت هایی دارند و با توجه به افزایش مصرف گرایی مراقبت های بهداشتی، مراکز مراقبت فوری چند سایتی بهتر است از درس های آموخته شده برای رانندگی استفاده کنند درگیر شدن با بیمار مراقبت فوری و رضایت.

دستور العمل برای تجارب موفق مراقبت فوری بیمار

ما می دانیم که چک لیست های مبتنی بر شواهد کار می کنند. به عنوان مثال، چک لیست دکتر پرونووست برای کاهش عفونت های خطوط منجر به نجات جان 1500 نفر و کاهش 100 میلیون دلاری هزینه های سالانه مراقبت های بهداشتی شد. با این حال، علیرغم مزایای قابل تشخیص، چنین چک لیست ها و فرآیندهای مورد استفاده برای اجرای مؤثر آنها به طور مداوم در سراسر چشم انداز مراقبت های بهداشتی اجرا نمی شوند – و همانطور که رستوران های زنجیره ای موفق نشان می دهند، عملکرد قابل اعتماد می تواند به مراکز مراقبت فوری کمک کند تا با هزینه معقول و با ثبات به بیماران خدمات ارائه دهند. سطح کیفیت، بنابراین در صورت نیاز به مراقبت دوباره برمی گردند. بیایید ببینیم که چگونه برخی از رستوران های زنجیره ای آن را مدیریت می کنند.

Screenshot 2017-07-19 08.18.50.pngpx, 100v

1. یک سیستم کارآمد برای خدمت رسانی به مشتریان ایجاد کنید.

در رستوران‌های زنجیره‌ای محبوب، مشتریان بارها و بارها برمی‌گردند زیرا غذا، خدمات و قیمت را دوست دارند. اما این اتفاق به طور تصادفی رخ نمی دهد. مقاله New Yorker به پشت صحنه آنچه در آشپزخانه می گذرد نگاهی انداخت و خاطرنشان کرد که در مناطقی – شبیه به یک کارخانه تولیدی – با مواد تشکیل دهنده و آماده سازی در پشت، پخت و پز و مونتاژ صفحات در مرکز، و سرویس در جلو. این رویکرد منطقه‌ای به کل تیم آشپزخانه اجازه می‌دهد تا به طور موثر با هم کار کنند تا وعده‌های غذایی را با سرعتی ثابت و قابل پیش‌بینی به مشتریان تحویل دهند. علاوه بر این، محصولات و فرآیندهای به خوبی سازماندهی شده به رستوران ها کمک می کند تا ضایعات را کاهش دهند و خرید را بهینه کنند تا کارایی هزینه را نیز محقق کنند.

2. بهترین روش ها را در مقابل اعضای تیم نگه دارید.

در یک آشپزخانه رستورانی منظم مانند آنچه در مقاله نشان داده شده است، سفارش‌های مشتری – به همراه دستور العمل‌ها و دستورالعمل‌های اجرای آن ظروف – روی مانیتورهای بالای ایستگاه‌های مختلف، جلو و مرکز قرار می‌گیرند.

در حالی که یک آشپز چاشنی ممکن است نیازی نداشته باشد که هر بار به دستور غذا مراجعه کند، اما جزئیات مهمی دارد – لیست مواد تشکیل دهنده، یادآوری مراحل پخت یا پخت هر غذا، یا یک ساعت شمارش معکوس برای اطمینان از جدول غذاخوری ها به یکباره سرو می شود – به کاهش خطاهای احتمالی در هنگام شلوغی آشپزخانه در زمان شلوغی شام کمک می کند.

3. فرآیند کنترل کیفیت را اجرا کنید.

ارائه دستور غذا – یا یک چک لیست – به تنهایی پایبندی را تضمین نمی کند. وقتی دکتر پرونووست برای اولین بار چک لیست خود را معرفی کرد، برخی فکر کردند که فهرست ساده غیرضروری است، زیرا پزشکان از قبل همه این بهترین شیوه ها را “>


( برای بزرگنمایی کلیک کنید 🔍 )

dashboard-1-patientbond.jpg

( یک داشبورد پاسخ‌های بیمار به ارتباطات را ردیابی می‌کند که بازخورد را درخواست می‌کند در طول دوره بهبودی آنها. )


در محیط بیمارستان، دکتر پرونووست مدیریت بیمارستان را متقاعد کرد که به پرستاران این اختیار را بدهد که اگر دیدند که پزشکان از یک مرحله چک لیست پرش می کنند، آنها را متوقف کنند. او به برخی اکراه‌ها از سوی همه طرف‌ها اعتراف کرد – پرستاران نگران بودند که پزشکان توهین شوند، و برخی از پزشکان از اینکه پرستار به آنها بگوید چه باید بکند – اما در نهایت، مداخله برای اطمینان از رعایت بهترین شیوه‌ها منجر به نتایج بهتر و هزینه‌های کمتر شد. .

4. مشتریان خود را بشناسید – و به آنها رسیدگی کنید.

یک دهه پیش، دکتر آناستازیا جنتلز شکافی را در سیستم مراقبت های بهداشتی برای بیماران اطفال. او به عنوان یک پزشک اطفال که در اورژانس بیمارستان کودکان کار می کرد، کودکان زیادی را دید که شکایت هایی داشتند که برای ویزیت اورژانس به اندازه کافی جدی نبودند، اما نمی توانست منتظر قرار بعدی در دسترس با پزشک عادی اطفال خود بماند. او با یک دوست با تجربه تجاری و یک شریک دیگر برای افتتاح مراقبت فوری کودکان NightLight همکاری کرد. این سرمایه گذاری رونق یافته است و از یک مکان واحد به پنج مکان با مکان های بیشتری در حال توسعه است. کلینیک ها نیازهای یک بازار خاص را برآورده می کنند و با تمرکز فقط بر مراقبت های فوری – بدون ایمن سازی یا بررسی سلامتی – دکتر جنتلز ترس از تجاوز به روش های سنتی اطفال را که باعث ارجاع بیشتر کلینیک ها شد، برطرف کرد.

5. راحتی پیش از تماس را ارائه دهید.

برخی از رستوران‌ها بر اساس اولویت اول کار می‌کنند. دیگران نیاز به رزرو دارند. اما چه اتفاقی می‌افتد وقتی یک گروه در آخرین لحظه تصمیم می‌گیرند برای صرف غذا بیرون بروند؟ رستوران‌های فقط رزرو ممکن است میز در دسترس نداشته باشند و یک “راه رفتن به داخل” ممکن است منجر به انتظار طولانی برای میز شود. بسیاری از رستوران‌های زنجیره‌ای دارای گزینه‌های آنلاین یا تماس قبلی برای رزرو مکان در صف هستند. این به گروه اجازه می‌دهد تا ورود خود را طوری برنامه‌ریزی کند که زمان صرف شده برای انتظار برای یک میز را به حداقل برساند. این به نفع رستوران‌ها نیز هست، زیرا آنها می‌توانند حجم غذاخوری را پیش‌بینی کنند و در عین حال از له شدن ناراحت‌کننده‌ای که هنگام انتظار تعداد زیادی از غذاخوری‌ها در یک فضای محدود ایجاد می‌شود، بکاهند.

Spectrum Health در میشیگان این رویکرد را با استفاده از سیستم رزرو آنلاین به نام Clockwise. این سیستم نه تنها بیماران را قادر می‌سازد تا در صف مراقبت‌های اورژانسی رزرو کنند، بلکه به بیماران امکان می‌دهد زمان انتظار را در همه مکان‌ها ببینند تا بتوانند زمان‌بندی را که به بهترین وجه با برنامه‌شان مطابقت دارد انتخاب کنند. در جهت عقربه های ساعت نیز یک پیام متنی یادآوری قرار ملاقات از زمان و مکان ارسال می کند. پلتفرمی مانند زیست رایان نه تنها پیام‌های متنی را خودکار می‌کند، بلکه سایر اشکال ارتباط دیجیتال مانند ایمیل‌ها و تماس‌های تلفنی پاسخ صوتی تعاملی را نیز که بر اساس تنظیمات ارتباطی بیمار سفارشی‌سازی شده است، انجام می‌دهد.

dotted-line.png

البته، هیچ کس به اندازه یک شام با دوستان در یک رستوران زنجیره ای محبوب، مشتاق بازدید از مرکز مراقبت های فوری نیست. اما با پیروی از برخی از بهترین شیوه‌هایی که رستوران‌ها برای اطمینان از محصولات و خدمات باکیفیت و ثابت استفاده می‌کنند، می‌توانید تجربیات مثبتی را برای بیماران به ارمغان بیاورید که مراقبت فوری شما را تقویت می‌کند. بازاریابی و نگهداری برای نگه داشتن بیماران برای بازگشت بیشتر. PB_favicon.ico

Download Urgent Care Case Study - زیست رایان

دیدگاهتان را بنویسید