شما در حال مشاهده هستید 6 اشتباه فاحش عکاسی که در وب‌سایت‌های بیمارستان و تمرین می‌بینیم

6 اشتباه فاحش عکاسی که در وب‌سایت‌های بیمارستان و تمرین می‌بینیم

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Photography camera lenses اجازه دهید با آن روبرو شویم: پزشکان طراح وب نیستند. شما مطمئناً در مورد آنچه وارد وب‌سایت شما می‌شود حرفی برای گفتن دارید—اما طراحان سال‌ها در مورد تجربه کاربر یاد می‌گیرند و به طراحی توجه می‌کنند. اگرچه شما به عکس‌های استوک پزشکی و یک تلفن دوربین پیشرفته دسترسی دارید (ما فرض می‌کنیم)، انتخاب عکاسی برای وب‌سایت خود بدون تجربه حرفه‌ای می‌تواند دشوار باشد.

دوست داشته باشید یا نه، اگر شما طراحی محکمی نداشته باشید، ممکن است بیماران احتمالی از وب سایت شما دور شوند. و عکاسی با کیفیت بخش بزرگی از آن است. با این حال، در اینجا 6 اشتباه فاحش عکاسی که در وب‌سایت‌های بیمارستانی و پزشکی مشاهده می‌کنیم، آمده است.

عکس‌های تار، خارج از مرکز، یا غیرحرفه‌ای دیگر

ما روش‌های بسیار زیادی (و حتی مراکز درمانی یا بیمارستان‌های بزرگتر) با عکس‌های وب‌سایت تار، خارج از مرکز، خارج از فوکوس یا ترکیب ضعیف دیده‌ایم. عکاسی مانند هنرهای دیگر است. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که یک عکاس حرفه ای استخدام کنید تا برای وب سایت و بروشور شما عکس بگیرد.

با این حال، اگر به سادگی نمی توانید از ساختمان یا کارکنان خود عکس های حرفه ای بگیرید، مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. برای اطمینان از کیفیت عکس های خود زمان بگذارید. این یکی از ساده ترین کارهایی است که می توانید برای نگه داشتن افراد در وب سایت خود انجام دهید.

یک دوره آنلاین سریع از سایتی مانند Udemy یا Lynda.com—حتی YouTube. برخی دانش‌های اولیه می‌توانند از دور کردن افراد از سایت شما توسط یک عکس تار یا خارج از مرکز جلوگیری کنند.

تصاویری که کمی هم هستند…”بالینی”

پزشکان و کادر پزشکی به دیدن تصاویری که ماهیت بالینی دارند عادت دارند. مثلاً در مورد نماهای نزدیک از پیچ‌ها برای ایمپلنت‌های دندانی یا حتی یک عکس ساده پزشکی که جراحی (و ابزارهای جراحی) را به تصویر می‌کشد، سختگیر نیستند.

اما 95٪ از بیماران آینده نگر با این تصویر خاموش می شوند. آنها نمی خواهند پیچ ​​داخل دهان خود را به تصویر بکشند – به خصوص قبل از اینکه حتی برای یک قرار ملاقات تماس بگیرند. و مطمئناً نمی خواهند قبل از اینکه بدانند به جراحی نیاز دارند یا نه، به آن فکر کنند!

این را می توان در مورد برخی از عکس های قبل و بعد نیز گفت. به خاطر داشته باشید که بیماران خجالتی ممکن است به یک تصویر بیش از حد گرافیکی واکنش روده ای نشان دهند. بیماران بسیار بیشتر به “پس از” علاقه مند هستند – می دانند که می توانند پس از قرار ملاقات با شما به زندگی عادی، سازنده و شاد ادامه دهند!

عکس‌ها یا تصاویر استوک پزشکی که نشان دهنده بیمار نیستند

بر خلاف تصور رایج، استفاده از عکس‌های استوک مناسب است! با این حال، تصاویری که در وب سایت خود استفاده می کنید باید نشان دهنده بیمار باشند. اگر از تصاویر ابزار استریل، لباس‌های بیمارستانی یا سایر عکس‌های استوک پزشکی استفاده می‌کنید، می‌توانید بیماران بالقوه را از خود دور کنید.

افراد به تصاویری که آنها را نشان می دهد پاسخ می دهند. صفحه اصلی شما باید تصاویری از افرادی داشته باشد که شبیه جمعیت شناسی استاندارد شما هستند. آنها ممکن است نقطه دردی را که شما درمان می کنید تجربه کنند. بیشتر اوقات، می توانید مزایای آن را برای بیمار برجسته کنید. به عنوان مثال، دندانپزشکان می توانند تصاویری از افراد با لبخندهای درخشان و سفید داشته باشند. اگر درد آرتریت را درمان می‌کنید، ممکن است به مردم نشان دهید که از فعالیت‌های روزمره لذت می‌برند.

لغزنده و چرخ فلک خودکار تصویر (گاهی اوقات)

اسلایدرهای خودکار تصویر روندی در طراحی هستند که احتمالاً قبلاً دیده اید. هدر چرخ و فلک چرخان اغلب یک سازش بین بخش های مختلف یا خطوط خدماتی است که می خواهند در صفحه اصلی نمایش داده شوند. عکس‌ها به‌طور مداوم می‌چرخند، بنابراین یک بیمار آینده نگر می‌تواند بسیاری از چیزهایی را که ارائه می‌دهید ببیند.

اما تحقیقات نشان می‌دهد که هیچ سودی برای این انتخاب طراحی وجود ندارد و می‌تواند مشکل‌ساز باشد. مردم آنقدر صبور نیستند که ما دوست داریم فکر کنیم. میانگین زمانی که شخصی در صفحه شما می‌ماند تنها چند ثانیه است، بنابراین بعید است که چرخ فلک کامل را ببیند.

اگر کسی به دنبال انیمیشن کامل باشد، ممکن است زمانی که بیماری دقیق او نشان داده نمی شود احساس ناامیدی کند. حتی برای بیمارستان های بزرگتر، طراحان ما احساس می کنند که داشتن یک تصویر که نشان دهنده سازمان شما باشد، بسیار بهتر است.

عکس‌هایی که بدون رضایت قانونی دریافت شده‌اند

شاید شما قبلاً این را بدانید، اما باید تکرار شود. هرگز از تصویری که در Google پیدا می‌کنید استفاده نکنید، مگر اینکه 100% مطمئن باشید که از مجوز Creative Commons استفاده می‌کند. پول اضافی را برای یک عکس استوک بپردازید و هزینه های قانونی خود را ذخیره کنید.

اگر از ساختمان یا کلینیک خود برای وب سایت، رسانه های اجتماعی یا یک بروشور عکس می گیرید، مطمئن شوید که هیچ بیمار در پس زمینه وجود ندارد. حتی اگر بیمار به صورت شفاهی به شما اجازه استفاده از تصویر خود را بدهد، باید همیشه آن را به صورت کتبی داشته باشید.

ما وکیل نیستیم، پس حتماً ابتدا با یکی مشورت کنید. عکس‌های یک بیمار واقعی همیشه برای گواهینامه ایده‌آل هستند، اما بدون داشتن محافظت‌های مناسب، خود را در معرض خطر نقض عمده HIPAA قرار می‌دهید. به یاد داشته باشید، تا زمانی که از هیچ زبان گمراه کننده ای در مورد شخص در تصویر استفاده نکنید، استفاده از عکس های استوک اشکالی ندارد.

چند یا بدون عکس

هیچ کس نمی خواهد دیواری از متن در مورد بیماری هایی که شما درمان می کنید بخواند. بیشتر از همه، بیماران می‌خواهند بدانند که شما مراقب و وقف کمک به بیماران هستید. و یک راه عالی برای انجام این کار از طریق تصویرسازی است.

بدترین کاری که می توانید انجام دهید این است که اصلاً تصویری نداشته باشید. بصری به تجزیه محتوا کمک می کند و خواندن و درک آن را آسان تر می کند.

به یاد داشته باشید، عکس‌های استوک پزشکی مشکلی ندارند! مطمئناً بهتر است که یک عکس استوک در وب سایت خود داشته باشید تا اینکه اصلاً عکس نداشته باشید.

عکس‌ها می‌توانند راهی عالی برای معرفی خود به بیماران آینده نگر باشند. زمانی را برای دریافت تصاویر با کیفیت در وب سایت خود صرف کنید تا طراحی کلی خود را بهبود بخشید.

دیدگاهتان را بنویسید