شما در حال مشاهده هستید 6 بهترین عملکردی که در آژانس تبلیغاتی بهداشت و درمان می خواهید

6 بهترین عملکردی که در آژانس تبلیغاتی بهداشت و درمان می خواهید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Lightbulb with از دیدگاه پنج مایلی، دو نوع رابطه بین مشتری و آژانس تبلیغاتی مراقبت های بهداشتی وجود دارد. بیایید نوع اول را یک رابطه «فروشنده» بگذاریم. در این ترتیب، مشتری—مثلاً یک مطب پزشکی یا بیمارستان — قصد خرید آژانس تبلیغاتی تا آنجا که ممکن است ماسک های جراحی را سفارش داده و مجدداً ذخیره کنند، خدمات می دهد. منفعل. جدا شد.

خدمات بازاریابی و تبلیغات واقعاً مؤثر قابل تحویل نیستند. ساختار نمایندگی به عنوان فروشنده ممکن است به اندازه سفارش اقلام یکبار مصرف از زنجیره تامین سرد نباشد. با این حال، این یک رویکرد کمتر شخصی، کمتر یکپارچه و اغلب، کمتر موفق است.

اگر فروشنده همان چیزی است که می‌فروشد، یا اگر آن چیزی است که شما می‌خرید، ارزش کامل را از آژانس تبلیغات پزشکی دریافت نمی‌کنید. الف>. و احتمالاً نتایج معنی داری دریافت نمی کنید. خوشبختانه، زمانی که انتظارات واضح و بهترین شیوه ها را در رابطه بازاریابی مراقبت های بهداشتی تنظیم کنید، راه حل بهتری وجود دارد.

چرا رابطه تجاری و شریک بهتر کار می کند…

برخلاف انتظارات سطحی «فروشنده»، ساختار رابطه مشتری و نمایندگی عمیق‌تر و مؤثرتر است. با این حال، عوامل مهمی برای موفقیت در پل تجاری دو طرفه وجود دارد که منجر به اعتماد و اطمینان متقابل می شود.

در سمت نمایندگی، ما این اجزای مرتبط به هم را به‌عنوان بهترین روش‌ها برچسب‌گذاری می‌کنیم. اگر با یک آژانس تبلیغاتی مراقبت های بهداشتی رابطه دارید، یا اگر در نظر دارید که چگونه شراکت بهتری برای موفقیت شکل دهید، در اینجا برخی از راهنمایی های مهم وجود دارد.

دانش. یک آژانس تبلیغاتی مراقبت های بهداشتی به دانش نیاز دارد تا مشاور تجاری و برندی آینده نگر و فعال باشد. از یک منبع بازاریابی پزشکی انتظار می رود در حرفه ارتباطات، بازاریابی و تبلیغات ماهر، کارآمد و با تجربه باشد. این چیزی است که آژانس حداقل به روی میز آورده است. اما آژانس مراقبت های بهداشتی همچنین باید در کسب و کار مشتری متخصص باشد، از جمله درک شخصی از اهداف، چشم اندازها و مشتریان، محصولات و خدمات، فرهنگ، رقابت، و ده ها جزئیات دیگر.

اشتیاق. مشتریان موفق مشتاق کسب و کار خود هستند. یک شریک آژانس موفق با برند مشتری خود زندگی می کند. آنها انگیزه، اشتیاق و روحیه رقابتی خود را به اشتراک می گذارند. منطقی است که یک مشتری انتظار داشته باشد که آژانس بازاریابی و تبلیغات مراقبت های بهداشتی او در میل به پیروزی، غلبه بر موانع و ایجاد انگیزه برای همه اعضای تیم به سمت دستاوردهای بزرگتر شریک باشد.

ارتباطات. ارتباطات دو طرفه بین آژانس و مشتری ایده آل است. اما آژانس این تعهد را دارد که به طور واضح و مستمر با مشتری ارتباط برقرار کند. اصل “بدون خبری” نتیجه معکوس دارد، “خبر بد” در یک رابطه کاری. مشتریان می توانند سرعت ارتباطات را تنظیم کنند، اما بهترین روابط دارای تعامل نزدیک، منظم و مداوم هستند.

پاسخگویی. یکی از ویژگی‌های بارز برتری در هر صنعت خدماتی، ارائه پاسخ سریع است. از یک سوال ساده گرفته تا یک بحران بزرگ – و هر درجه ای بین آنها – مشتریان قدردانی می کنند و انتظار یک اتصال و گاهی انعطاف پذیری را دارند که سریع و موثر است. سرویس مترادف با پاسخگویی است و بالعکس. در بسیاری از شرایط، این به معنای 24 ساعت یا کمتر است. اما در واقع، پاسخ، تصدیق یا حل تقریباً فوری بهترین است و اغلب ممکن است.

چشم انداز. کار یک آژانس ترکیبی از تفکر خلاق و علم پیاده سازی است. اما در این ترکیب، افراد یک آژانس تبلیغاتی مراقبت های بهداشتی معیاری قوی از آینده نگری و ایده های جدید را در بر خواهند گرفت. بهترین شیوه ها شامل نگاه کردن به روندها، فناوری ها، امکان سنجی ها و احتمالات است.

نتایج. معیار مشارکت موفق مشتری و آژانس در بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی، نتایج قابل اندازه‌گیری و کمی را ارائه می‌دهد. فعالیت ها، مراحل فرآیند و زمان/منابع سرمایه گذاری شده ممکن است معیارهای مفیدی باشند. اما آژانس تبلیغاتی شما، به عنوان یک استاندارد بهترین شیوه، بر دستیابی و گزارش نتایج معنادار و خاص متمرکز خواهد ماند.

همانند هر شراکت تجاری، ایجاد و حفظ رابطه مشتری و نمایندگی چالش برانگیز است. بسیاری از مشکلات عملی و دشوار، در برخی موارد، تقریباً روزانه وجود دارد. اما بهترین دستورالعمل‌ها – که بر اساس اصول احترام و تعامل صادقانه ساخته شده‌اند – پایه و اساس روابط بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی ارزشمند و دوجانبه سودمند هستند.

از این ایده‌ها به‌عنوان پست‌های راهنما برای بهترین روابط کاری استفاده کنید. و اگر می توانیم کمکی کنیم به ما اطلاع دهید. با ما تماس بگیرید. خوشحال می شویم در مورد نحوه حرکت رو به جلو صحبت کنیم.

در کتابخانه آموزشی ما اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع خواهید یافت، از جمله:

 دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA

دیدگاهتان را بنویسید