شما در حال مشاهده هستید 6 روند کلیدی مراقبت های بهداشتی که از همه گیر ظهور می کند

6 روند کلیدی مراقبت های بهداشتی که از همه گیر ظهور می کند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

ما می‌دانیم که همه‌گیری باعث ایجاد روندهای جدید مراقبت‌های بهداشتی شده است. و اغلب، کسب و کار ما در موقعیت منحصر به فردی برای مشاهده و تجزیه و تحلیل این روندها در زمان واقعی است. با مشتریان در سراسر طیف کامل مراقبت‌های بهداشتی، ما نظارت می‌کنیم که چگونه ارائه‌دهندگان و سایر سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی تحت‌تاثیر کووید-۱۹ قرار می‌گیرند و برای تکامل و بقا چه می‌کنند.

Desktop computer with the word Wellness on the screen.

برنامه های رفاهی و حمایتی کارکنان به عنوان روندهای حیاتی مراقبت های بهداشتی در حال ظهور هستند.

برای درک بهتر جدیدترین تغییرات در مراقبت‌های بهداشتی، با موسس و مدیر عامل گروه تحقیقاتی داروین مصاحبه کردم. ، جان مارکیکا. جان متخصص در سیستم های سلامت یکپارچه، ارائه مراقبت های بهداشتی و مدل های مراقبت مبتنی بر ارزش است.

با روحیه بقای بهترین ها، شرکت او از این فرصت استفاده کرد تا با ارائه روندهای صنعت مراقبت های بهداشتی مبتنی بر شواهد برای مشتریان خود از طریق ردیابی اثرات COVID بر ارائه مراقبت در طول همه گیری و فراتر از آن، عضله تحقیقاتی خود را منعطف کند. نتایج اکنون در یک گزارش جلد 3 به روز شده به نام مطالعه پیگیری تعامل IDN.

در مطالعه اخیر، گروه تحقیقاتی داروین از یافته های کلیدی مختلفی رونمایی کرده است که شش مورد از آنها را در این پست خلاصه می کنم. برای اطلاعات بیشتر، برای گوش دادن به پادکست کامل وقت بگذارید.

گوش دادن به پادکست: این 6 روند اصلی مراقبت های بهداشتی که از همه گیری پدیدار می شوند پادکست از طریق گرافیک زیر یا از طریق هر یک از برنامه های پادکست زیر قابل دسترسی است… | iTunes | Spotify | iHeartRadio | پادکست Google | پود باقلا | Tunein | رادیو عمومی | دوخت |

6 روندهای صنعت مراقبت های بهداشتی

اکنون که سیستم‌های بهداشتی باز می‌شوند و اکثریت می‌گویند که به سطح فعالیت قبل از کووید بازگشته‌اند، آیا ما به حالت عادی بازگشته‌ایم؟ یا بهتر است بگوییم، آیا در فرآیند مدیریت یک سال سخت مالی و عاطفی، شاهد تغییر در اولویت‌ها و احتمالاً فرصت‌های رشد هستیم؟ خوب، کمی از هر دو.

بر اساس این مطالعه به برخی از روندهای کلیدی مراقبت های بهداشتی و زمینه های رشد نگاه می کنیم.

1. تمرکز مجدد بر فرصت های رشد

در حالی که نرخ بازپرداخت در بین پرداخت‌کنندگان کاهش می‌یابد و چالش‌هایی را ایجاد می‌کند، سیستم‌های بهداشتی با دستیابی به روش‌ها و افزایش پیشنهادها، مانند خدمات بهداشتی در خانه، بازدیدهای مجازی، و افزایش خطوط خدمات، به دنبال حوزه‌های رشد هستند.

فراتر از خطوط خدمات “مظنون معمول” مانند قلب و عروق و ارتوپدی، یکی از بزرگترین گرایش ها در مراقبت های بهداشتی تمرکز مجدد بر مراقبت های اولیه است. این رشد به دلیل عوامل متعددی است، احتمالاً میل به رشد درآمد، گسترش شبکه های ارجاع، و رسیدگی به نابرابری های سلامت جمعیت.

ادغام مراکز مراقبت فوری و جراحی سرپایی یکی دیگر از ابتکارات رشد استراتژیک است که ما شاهد گسترش آن در جوامع حیاتی و در نهایت ایجاد یک سیستم مراقبت کاملاً یکپارچه هستیم.

2. مراقبت های بهداشتی مجازی

به قول معروف، ضرورت مادر اختراع است. اگرچه یکی از جدیدترین روندهای مراقبت های بهداشتی نیست، پذیرش از راه دور به دلیل ضرورت دسترسی بیماران به مراقبت های بهداشتی از راه دور بسیار تسریع شد. اساساً، COVID انگیزه ای برای حل موانع طولانی مدت، از جمله نگرانی های HIPAA، بازپرداخت و مقاومت ارائه دهندگان فراهم کرد.

برای پاسخگویی به انتظارات بیمار-مصرف‌کننده جدید برای تجربه و راحتی بیشتر، IDNها به دنبال راه‌هایی برای گسترش از بازدیدهای تلویزیونی/ویدیویی اولیه به فناوری‌های پیچیده‌تر، مانند نظارت از راه دور، رانندگی و خدمات خودرو هستند. و سایر نوآوری ها برای ترویج فاصله گذاری اجتماعی برای کنترل عفونت.

3. مراقبت و مصرف یکپارچه

مطالعه تحقیقات داروین همچنین افزایش ثابتی را در ادغام EHR نشان داد: 63٪ از پاسخ دهندگان می گویند که برنامه پزشکی از راه دور آنها در EHR آنها ادغام شده است، از 55٪ در اکتبر و 48٪ در ژوئن.<.>

نکته مهمتر این است که این جابجایی ها از رضایت بیمار به مصرف گرایی باعث می شود بیمار کنترل بیشتری بر مراقبت و تمایل به راحتی داشته باشد. و همانطور که جان در پادکست ما بیان کرد، مصرف‌گرایی قبل از کووید اینجا بود. ما اکنون از دریچه ای متفاوت به آن نگاه می کنیم.

«سیستم‌های بهداشتی مطمئن می‌شوند که نه تنها بیماران راضی دارند، بلکه به آن‌ها اجازه می‌دهند تا اندکی روی صندلی راننده بنشینند. اما در جایی که همه چیز تغییر کرده است، آنها متوجه شده اند که ممکن است نیاز به حرکت رو به جلو وجود داشته باشد تا بتوان از این فناوری ها برای دیدن بیماران استفاده کرد.

4. سلامت رفتاری و جمعیت

همه ما یک رویداد آسیب زا را با هم تجربه کرده ایم. گشودگی بیشتری نسبت به سلامت رفتاری و مدیریت استرس وجود دارد و انگ کمتری به اعتراف به کمک نیاز دارد. سلامت جمعیت دیگر یک ابتکار مبهم نیست، بلکه یک نگرانی واقعی است. تمرکز وجودی بر یک ماموریت در حال تحول در سطح سیستم بهداشتی وجود دارد تا رهبران مراقبت های بهداشتی در جوامع خود باشند و این امر را به یکی از مهم ترین روندهای صنعت مراقبت های بهداشتی تبدیل می کند.

5. نابرابری های سلامت اجتماعی و اقتصادی

واقعیت این است که با گذشت زمان، افزایش گسترده ای در تعیین کننده های اجتماعی نابرابری های سلامت و سلامت وجود داشته است. اقلیت‌ها و افراد دارای وضعیت اجتماعی-اقتصادی پایین‌تر در طول کووید به مراتب بدتر بودند، از جمله نرخ بالاتر پذیرش در بیمارستان و نرخ مرگ و میر بالاتر. کووید آن را وارد اخبار و زندگی ما کرد و ما را بیشتر آگاه کرد. این آگاهی جدید بر مشکلی تاکید می کند که همیشه وجود داشته است. در نتیجه، سیستم های مراقبت های بهداشتی بر رسیدگی به نابرابری های مراقبت های بهداشتی به عنوان یک اولویت استراتژیک کلیدی برای سازمان تمرکز می کنند.

6. رفاه کارکنان و فرسودگی شغلی پزشک

بسیاری از تلاش‌ها برای بهبود زندگی ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی و کاهش فرسودگی شغلی اساساً در طول کووید به حالت تعلیق درآمد. کارکنان مراقبت های بهداشتی به لبه پرتگاه رانده شدند و در نتیجه، برنامه های رفاه و حمایت کارکنان به عنوان روندهای حیاتی مراقبت های بهداشتی دوباره ظاهر می شوند. پزشکان و سایرین تأثیرات تجمعی تلاش‌های بزرگ سال گذشته را احساس می‌کنند.

خط پایین

این سال گذشته به سرعت بخشیدن به نوآوری ها کمک کرد و فشار شدیدی را بر سیستم های بهداشتی موجود برای برآورده ساختن این انتظارات بیماران در حال تکامل وارد کرد.

اگرچه برای مقابله با سیستم‌های متفاوت راه طولانی در پیش داریم، مراقبت کاملاً یکپارچه موج آینده است.

به یاد داشته باشید، بازار با یا بدون شما در حال حرکت است. اگر می‌خواهید بیشتر بدانید که چگونه می‌توانید مختل‌کننده باشید و نه «مشکل‌کننده»، می‌توانید با ما تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید