شما در حال مشاهده هستید 6 چیزی که باید در مورد هزاره ها و مراقبت های بهداشتی بدانید

6 چیزی که باید در مورد هزاره ها و مراقبت های بهداشتی بدانید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Female patient talking to female medical professional at front desk هزاره ها قدرت اعمال تغییرات را دارند. بر اساس گزارش اداره سرشماری ایالات متحده، این گروه (از افرادی که بین سال‌های 1981 تا 1996 متولد شده‌اند، از جمله خودم) در حال حاضر حدود 8 میلیون نفر از بچه‌هایی که در حال رشد هستند بیشتر است. . و اگر ما قدرت کشتن همه چیز را از زنجیره رستوران تا دستمال کاغذی به صنعت الماس، پس من را باور کنید: تصمیمات هزار ساله مراقبت های بهداشتی آینده پزشکی را شکل خواهد داد.

بازاریابی مراقبت های بهداشتی به نسل هزاره به معنای تغییر وضعیت موجود است. تحقیقات اخیر از EBRI/Greenwald & Associates Consumer Engagement Care Survey ( CEHCS) نشان می‌دهد که روند مراقبت‌های بهداشتی هزاره به طور فزاینده‌ای در حال تغییر است، و چه بخواهیم چه نخواهیم، ​​شیوه‌ها و بیمارستان‌ها با آن تغییر می‌کنند. با یافتن راه هایی برای انطباق با این روندها و انتظارات در حال تغییر، از رقبا جلوتر باشید.

1. آنها انتظار دارند مراقبت های بهداشتی ساده تر باشد

به عنوان یک هزاره، می‌خواهم بتوانم به صورت آنلاین وقت پزشک را تعیین کنم، سوابق سلامتی خود را به راحتی مشاهده کنم، و از طریق یک پورتال خصوصی بیمار با پزشک خود ارتباط برقرار کنم. اما فقط حرف من را قبول نکنید.

بررسی سال 2018 CEHCS نشان می‌دهد که هزاره‌ها دو برابر بیشتر از بچه‌های جوان به راحتی به سلامت از راه دور علاقه دارند. دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی از راه دور برای هزاره‌ها یک اولویت است – و چیزی که بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در نهایت شروع به انجام آن کردند. این به شما بستگی دارد که ادامه دهید.

2. هزاره ها از نسل های قدیمی تر تنوع بیشتری دارند

هزاره‌ها بسیار متنوع‌تر از نسل‌های قدیمی‌تر هستند و 44.2٪ بخشی از یک نژاد یا گروه قومی اقلیت هستند. این بدان معناست که وقتی یک استراتژی بازاریابی ایجاد می کنید و با بیماران خود درگیر می شوید، تنوع کلیدی است.

این بدان معنا نیست که می‌توانید به سادگی چند عکس دیگر از خانواده‌های متنوع را در وب‌سایت خود قرار دهید و آن را روزی فراخوانی کنید. بازاریابی چند فرهنگی در مراقبت های بهداشتی چیزی بیش از نمایندگی است— این درک تفاوت های ظریفی است که در بین نسل های گروه های مختلف وجود دارد. این در مورد کمپین های فرهنگی مرتبط و همچنین ایجاد اعتماد و ارتباطات عمیق تر با بیماران با زمینه های مختلف است.

همچنین ببینید: وضعیت بازاریابی چند فرهنگی در 2018

3. آنها تحقیقات خود را انجام داده اند

هزاره‌ها قبل از خرید می‌خواهند بدانند که در چه چیزی قرار دارند. ما از ابزارهایی که در اختیار داریم برای جست‌وجوی جزئیات، بررسی‌ها، و اطلاعات قیمت‌گذاری قبل از تصمیم‌گیری کامل استفاده می‌کنیم—و می‌خواهیم ارزش خریدهای خود را ببینیم.

این شامل تصمیمات پزشکی می شود. مدارک شما به تنهایی ممکن است برای پیروزی در یک هزاره کافی نباشد. آنها اطلاعات شما را جستجو می کنند—طبق نظرسنجی CEHCS 2018، 51% از هزاره ها در مورد کیفیت یا رتبه بندی یک پزشک یا بیمارستان تحقیق می کنند (در مقابل 34% Gen X و 31). ٪ بیبی بومرها). و آنها تقریباً دو برابر بیشتر از یک ابزار ردیابی هزینه سلامت آنلاین استفاده می کنند.

4. هزاره ها اهمیت می دهند که مردم در مورد شما چه می گویند

اگر در آمازون چیزی می‌خرم – چه هدفون یا یک بسته اسفنج آشپزخانه – به رتبه‌بندی ستاره‌ای که محصول دریافت می‌کند بسیار توجه می‌کنم. بنابراین بهتر است باور کنید که من آنچه را که مردم در مورد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مد نظرم می گویند را می خوانم. و داده ها نشان می دهد که اکثر هزاره ها موافق هستند.

تقریباً نیمی از هزاره‌ها در مورد ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی خود تحقیق کرده‌اند، و اکثر آنها سهم زیادی در بررسی‌هایی که پیدا می‌کنند دارند. اعداد از مطالعه ای به مطالعه دیگر متفاوت است، اما حدود ¾ از مصرف کنندگان می گویند که به بررسی های آنلاین به اندازه توصیه شخصی یک دوست اعتماد دارند. و همانطور که ممکن است حدس بزنید، این تعداد با هزاره ها بیشتر می شود، در برخی از مطالعات به نرخ اعتماد 88٪ اشاره شده است.

5. اولویت های مراقبت های بهداشتی هزاره به مدل مراقبت فوری نزدیک است

این چیزی است که من در مورد مراکز مراقبت فوری در منطقه خود دوست دارم: لازم نیست از قبل تماس بگیرم، و معمولاً در کمتر از 30 دقیقه وارد و خارج می شوم. ساعات کاری معمولاً منعطف است و قیمت‌گذاری نسبتاً قابل پیش‌بینی است.

به نظر می رسد که بسیاری از هزاره ها موافق هستند. نظرسنجی CEHCS در سال 2018 نشان می‌دهد که 30 درصد از هزاره‌ها از کلینیک راهپیمایی استفاده کرده‌اند (در مقایسه با 14 درصد بچه‌های بوم‌کننده و 18 درصد نسل Xers). مطالعه دیگری از PNC Healthcare نشان می‌دهد که 34٪ از هزاره‌هاترجیح می‌دهند دریافت مراقبت در یک کلینیک خرده فروشی (داروخانه)، در حالی که 25٪ مراقبت های فوری را ترجیح می دهند.

البته این بدان معنا نیست که فقط مراکز مراقبت فوری از این نسل زنده خواهند ماند. چیزی که ثابت می‌کند این است که همه اقدامات و حتی بیمارستان‌ها می‌توانند از تقلید از برخی از سیاست‌ها و رویه‌های مراکز مراقبت فوری، حداقل از نظر راحتی، بهره ببرند.

6. آنها همیشه یک پزشک مراقبت های اولیه ندارند

تعداد کمتری از هزاره‌ها پزشک مراقبت‌های اولیه دارند که به آنها تکیه می‌کنند. طبق نظرسنجی CEHCS 2018 از هر 3 هزاره فقط 2 نفر دارای PCP هستند (در مقایسه با 85٪ از بچه های بوم و 78٪ از نسل Xers). و چرا وقتی مراقبت فوری مدل راحت‌تری ارائه می‌دهد؟

باز هم، این بدان معنا نیست که ارائه دهندگان مراقبت های اولیه نمی توانند مخاطب هزار ساله پیدا کنند. من به هزاره 1 در 3 با یک پزشک مراقبت های اولیه تعلق دارم و تا زمانی که در آن منطقه زندگی می کنم به سطح مراقبت او و تیمش وفادار می مانم. اما بخشی از آن به این بستگی دارد که چقدر احساس می کنم PCP من برای وقتم ارزش قائل است.

بازاریابان باهوش مراقبت های بهداشتی دائماً با نیازهای بیماران سازگار می شوند. خدمات مشتری و راحتی اولویت‌های تصمیم‌گیری‌های هزار ساله مراقبت‌های بهداشتی است، اما به طور کلی، بیماران از هر نسلی وقتی نیازهایشان را در اولویت قرار می‌دهند، قدردانی می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید