شما در حال مشاهده هستید 7 استراتژی برای بازاریابی مراقبت های بهداشتی برای مصرف کنندگان ژن Z

7 استراتژی برای بازاریابی مراقبت های بهداشتی برای مصرف کنندگان ژن Z

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

آنها به سختی 21 سال دارند. آنها اولین بومی دیجیتال هستند. و … خیلی استرس دارند.

Gen Z یا Zoomers به ​​طور قابل توجهی تحت تأثیر اخبار، سیاست، فرهنگ و مسائل آب و هوایی امروزی قرار دارند. در آخرین نظرسنجی که توسط The Harris Poll به نمایندگی از انجمن روانشناسی آمریکا انجام شد، ژن Zers سطح استرس بالایی را گزارش کرد، بیش از هر گروه دیگری، از جمله هزاره ها و Gen Xers.

در ذهن آنها چه می گذرد؟ آنها در مورد همه چیز از تیراندازی دسته جمعی گرفته تا گزارش های آزار و اذیت جنسی و تجاوز استرس دارند. ژنرال زرها نیز احتمال بیشتری دارد (37 درصد) نسبت به سایر نسل‌ها سلامت روان خود را «عادلانه یا ضعیف» گزارش کنند.

اما امیدی وجود دارد. با وجود تمام استرس‌ها، این نسل در مورد سلامت روان باهوش است و به نظر می‌رسد درباره درخواست کمک باز کنید.

به‌عنوان یک بیمارستان، درمان چندمکانی، یا یک مرکز ترک اعتیاد، محصولات و تلاش‌های بازاریابی شما می‌توانند به‌طور استراتژیک برای دسترسی به این بزرگسالان جوان طراحی شوند.

با نشان دادن اینکه درک می‌کنید آنها در حال حاضر چه می‌خواهند و چه نیازی دارند، می‌توانید با زومرها ارتباط برقرار کنید و آنها را به مصرف‌کنندگان مادام العمر پرورش دهید.

در این پست وبلاگ، بینش‌های شخصیتی درباره این نسل در حال رشد را به اشتراک می‌گذارم و هفت استراتژی مؤثر برای بازاریابی را در اختیار ژنرال Z در صنعت مراقبت‌های بهداشتی قرار می‌دهم.

مصرف‌کنندگان Gen Z: سال‌های تولد، ویژگی‌ها و نحوه دسترسی به آنها 

مانند نسل‌های قبل از خود، نسل Z به مصرف‌گرایی مراقبت‌های بهداشتی پیوسته است و مانند سایرین انتظار سهولت آنلاین و فوری را دارد. اما، برخلاف هزاره‌ها، ژنرال Xers و بوم‌ها، شما نمی‌توانید در هر جایی به این گروه دسترسی پیدا کنید – عمدتاً از طریق کانال‌های بازاریابی سنتی.

در اینجا آمده است که آنها چه کسانی هستند، از مراقبت های بهداشتی چه می خواهند، چگونه به Gen Z بازاریابی کنند، و چرا نمی توانید از طریق کانال های سنتی به آنها دسترسی پیدا کنید.

ژنرال Z کیست؟

بزرگسالان ژنرال Z بین سال‌های 1997 تا 2012 متولد شده‌اند و بیش از یک چهارم (27 درصد) جمعیت را تشکیل می‌دهند – یعنی حدود 72 میلیون نفر.

با 25 سالگی قدیمی‌ترین مصرف‌کنندگان این نسل جدید، بیش از 140 میلیارد دلار قدرت خرج کردن دارند. /articles/basics-marketing-gen-z-1241015/” target=”_blank” rel=”noopener”>طبق گزارش رولینگ استون.

ژنرال زرها و هزاره هایی که قبل از آنها آمدند بیش از نیمی از جمعیت ایالات متحده را تشکیل می دهند و در تمام سنین و موقعیت های اجتماعی-اقتصادی تأثیرگذار شده اند. جوانان کمک می‌کنند تا صنایع مبتنی بر مصرف‌کننده را به آنچه که در حال پیشرفت است و آنچه نیست، متصل کند. در این دنیای دیجیتال، آنها منادی تغییر در سیستم های بهداشتی هستند – نحوه برقراری ارتباط، جذب و مراقبت از بیمار آینده.

و چند سال دیگر تحت پوشش بیمه درمانی والدین خود قرار نخواهند گرفت.

چگونه برای Gen Z بازاریابی کنیم: زومرها چه می خواهند و چه چیزی از مراقبت های بهداشتی نمی خواهند

براساس Ferce Healthcare، Gen Z در رسانه‌های اجتماعی، گوشی‌های هوشمند و برنامه‌ها مطرح شد و تراکنش‌های خدماتی را با کمترین تعامل انسانی یا انتظار در صف ترجیح می‌دهد.

همانند هزاره‌هایی که پیش از آن‌ها بودند، ژنرال Z از اثربخشی مراقبت‌های خود ناراضی هستند. این گروه احتمالاً ارائه‌دهنده مراقبت اولیه (45٪ این کار را انجام نمی دهند) و به احتمال زیاد در گوگل در مورد وضعیت خود استفاده می کنند، از کلینیک های پیاده روی استفاده می کنند، یا در صورت نیاز، راحتی مراکز مراقبت فوری یا دربان را انتخاب کنید.

و در حالی که به احتمال زیاد به جامعه آنلاین خود برای مشاوره در سفر مراقبت های بهداشتی خود تکیه می کنند، برنامه ها یا سایت های سازگار با موبایل را نیز ترجیح می دهند که به آنها امکان می دهد مستقیماً با ارائه دهنده خود در سطح شخصی تعامل داشته باشند.

این بیماران جوان‌تر مانند هزاره‌ها، با پای خود رای می‌دهند تا خدمات مراقبتی راحت‌تر، در دسترس‌تر و شفاف‌تر را دریافت کنند. آنها به ارائه دهندگان خود وفادار نیستند و بر اساس راحتی، قیمت و سرعت در تعاملات دیجیتالی خود انتخاب می کنند.

به‌جای اینکه از پزشک خود بپرسند، احتمال بیشتری دارد که از رسانه‌های اجتماعی یا شبکه‌های خود برای پاسخ‌ها مشاوره بگیرند. خبر عالی در مورد بازاریابی نسل Z این است که آنها برای مدل های جدید ارائه مراقبت آماده هستند. آنها همچنین خواهان یک مشاور قابل اعتماد در ارائه دهنده و برندی هستند که می توانند به آن اعتقاد داشته باشند و بتواند طبق شرایط آنها با آنها ملاقات کند تا آنها را در جهت سلامت و تندرستی کل نگر تقویت کند.

بومیان دیجیتال: چرا بازاریابی سنتی آن را کاهش نمی دهد

به‌عنوان اولین نسلی که در دنیایی با اینترنت و دستگاه‌های هوشمند متولد شدند، بیش از هر جمعیت دیگری زمان خود را به صورت آنلاین سپری می‌کنند. در نتیجه، آنها انتظار دارند که تجربه مراقبت های بهداشتی آنها نیز دیجیتال باشد.

هنگام بازاریابی برای Gen Z، موبایل همه چیز است. آن‌ها به همان اندازه که نسل‌های قدیمی‌تر برای تماشای تلویزیون وقت می‌گذرانند، روی تلفن‌های خود وقت می‌گذرانند، بنابراین به زمان یا مکان وابسته نیستند، چه در تلفن‌های هوشمند یا لپ‌تاپ‌هایشان. آن‌ها می‌توانند هر چیزی را که می‌خواهند، در هر کجا که می‌خواهند تماشا کنند و تحمل کم برای تبلیغات پرمخاطب یا وقفه‌های تجاری طولانی مدت دارند.

همراه با یک تجربه تلفن همراه، محتوای پر تاثیر “غذایی” مانند ویدئو در شبکه های اجتماعی را در نظر بگیرید. به گفته کوین توماس، یوتیوب تنها محبوب‌ترین پلتفرم ویدیویی برای Gen Z است. /span>.

می‌توانید به همراه ویدیوهای کوتاه در رسانه‌های اجتماعی به این گروه دسترسی داشته باشید و با آن تعامل داشته باشید. نسل Z به دنبال استقلال کامل در مورد سلامتی خود است و به شدت به رسانه های اجتماعی و بررسی های آنلاین متکی است. به این ترتیب، بازاریابی نسل Z باید منعکس کننده این تغییر نسلی در رفتار باشد.

7 روش مؤثر برای ارتباط با مخاطبان ژنرال Z و پرورش آنها

1)      یک نام تجاری قابل اعتماد و شفاف ایجاد کنید.

در هنگام بازاریابی برای Gen Z، اصالت کلیدی است. از طریق اصالت، اعتماد آنها را به دست خواهید آورد. به گفته McKinsey & Company، “جستجوی حقیقت ریشه همه رفتارهای نسل Z است.”

نسل Z برای بیان فردی ارزش قائل است و تصمیمات خرید را با وجدان می گیرد. مصرف‌کنندگان جوان‌تر به شهرت یک برند و کسانی که با آن‌ها ارتباط دارند اهمیت می‌دهند. آنها مایلند برای پیشنهادهای شخصی یا مارک هایی که دلایلی را که به آنها اهمیت می دهند، حق بیمه بپردازند.

برای توسعه این اعتماد، آنها می خواهند بدانند که یک برند چیست و هدف آن چیست. به عنوان نقطه مقابل، آنها همچنین مایلند از خرید مارک های غوطه ور در رسوایی ها دست بکشند، طبق گفته McKinsey & Company.

در بازاریابی مراقبت های بهداشتی، شفافیت می تواند به طرق مختلفی نمایان شود، از جمله:

  • ارائه یک وب سایت پاسخگو
  • ارائه شفافیت قیمت
  • ماموریت، چشم‌انداز و ارزش‌های روشنی داشته باشید: برند شما چیست و چگونه به ماموریت و بیانیه‌های چشم‌انداز خود عمل می‌کند؟
  • محتوای همدلانه با ارتباط عاطفی ایجاد کنید
  • برند تجاری ثابت و قابل اعتمادی داشته باشید 

2)      تعریف جدید مصرف را درک کنید.

برای بازاریابی سازمان‌های بهداشتی و درمانی برای Gen Z، درک روابط این گروه با مصرف ضروری است. به گفته مک کینزی، آنها مصرف را به‌جای تملک به‌عنوان دسترسی، به‌عنوان بیان هویت فردی و به‌عنوان موضوعی اخلاقی می‌دانند.

طبق گفته McKinsey، بخش بزرگی از نحوه مصرف آنها ارزیابی طیف وسیعی از اطلاعات قبل از خرید است. در نتیجه، ارائه یک وب سایت با انبوهی از اطلاعات تخصصی، فضایی را برای آنها ایجاد می کند تا دقیقاً این کار را انجام دهند.

در کنار اطلاعات، Gen Zers مصرف را به عنوان دسترسی به محصولات یا خدمات می‌داند، «نه لزوماً مالکیت آنها». اینجاست که پیشنهادات سلامت و تندرستی مانند عضویت و اشتراک می‌تواند برای زومرهایی که به دنبال محصولاتی به‌عنوان «خدمات» هستند، جذاب باشد.

3)      بازاریابی دیجیتال خود را برای هر کانال سفارشی کنید.

بازاریابی دیجیتال است راه اصلی برای رسیدن به این مخاطب هدف تلاش‌های دیجیتال مارکتینگ شما علاوه بر حضور پررنگ آنلاین، باید ترکیبی از تبلیغات جستجو و نمایش، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، بهینه‌سازی موتورهای جستجو، بازاریابی محتوا، مدیریت شهرت، بازاریابی ایمیلی و موارد دیگر باشد.

اما صرفاً سرمایه‌گذاری در بازاریابی دیجیتال باعث کاهش آن برای این گروه نمی‌شود. برای ایجاد ارتباطات معنادار با Zoomers، باید پیام های خود را برای هر کانال تنظیم کنید. با ایجاد محتوای سفارشی شده برای هر کانال، به نحوه بازاریابی برای Gen Z عمیق تر بپردازید. رسانه‌های اجتماعی با تاکتیک‌های رسانه‌های سنتی سازگار نیستند – و هر کانال رسانه اجتماعی قوانین تعامل خاص خود را دارد، بنابراین مطمئن شوید که پیام را در چارچوب رسانه تنظیم کنید.

4)      اینفلوئنسرهای مراقبت بهداشتی را در نظر بگیرید.

اینفلوئنسرهای همتا هم قابلیت ارتباط و هم الهام را ارائه می‌دهند. بر اساس توصیه Rolling، احتمال خرید ژنرال Z تقریباً دو برابر هزاره‌ها بیشتر است. سنگ. در واقع، آنها جذابیت بیشتری نسبت به تأثیرگذاران مشهور دارند. بنابراین هنگام جذب این گروه، مطمئن شوید که سرمایه گذاری خود را عاقلانه خرج کنید. توصیه های دوستان قابل اعتمادترین منبع آنها برای یادگیری در مورد محصولات و مارک ها است.

5)      در شخصیت‌ها عمیق‌تر شوید.

تقریباً نیمی از ژنرال Z اقلیت‌ها را پذیرفته‌تر و با دید بازتر تشکیل می‌دهند و به زودی به بزرگ‌ترین نسل از نظر قومیتی در تاریخ آمریکا تبدیل خواهند شد. این به این معنی است که نمی‌توانید انتظار داشته باشید که کمپین مشابه در همه زومرها طنین انداز شود. در عوض، برای ایجاد پیام‌هایی که به گروه‌های تقسیم‌بندی شده می‌رسند، با اطلاعات جمعیتی و مخاطبان هدف عمیق‌تر شوید.

6)      در دسترس باشید.

طبق گفته مک کینزی، «تکنولوژی سطح بی سابقه ای از ارتباط را بین خود و با بقیه مردم به جوانان داده است.” برای بازاریابی سازمان های مراقبت های بهداشتی به ژن Z، رفتار با بیماران به عنوان شریک مراقبت از آنها کلیدی است.

به گفته کوین توماس، مکالمات و تعاملات آنلاین تا حد زیادی بر تصمیمات آنها تأثیر می گذارد. دسترسی به پزشکان آنها، چه از طریق متن یا اجتماعی، همچنین ثابت کرده است که روابط نزدیک تری با بیماران جوانتر ایجاد می کند.

7)      نام تجاری و ارزش پیشنهادی خود را تعریف کنید.

جالب است که این نسل جوان از ارزیابی عملی قبل از خرید حمایت می کنند. آنها مصرف کنندگان دقیق و آگاه هستند و دسترسی را به مالکیت ترجیح می دهند. آن‌ها به‌جای اینکه مانند گروه‌های وجدان برچسب‌های قدیمی‌شان جا بیفتند، برای برندها و محصولاتی که فردیت آنها را به نمایش می‌گذارند ارزش قائل هستند. مشخص کردن اینکه برند شما مطابق با ارزش‌های آن است، فراتر از اعتبار نام است.

بازاریابی نسلی استراتژیک

بومیان دیجیتال و جویندگان حقیقت، Gen Z نسل امیدوار کننده ای است که سزاوار زمان ما برای تحقیق و درک است. همانطور که کمپین های بازاریابی خود را تقویت می کنید، این هفت نکته را در نظر بگیرید تا به این تغییرات نسلی کمک کنید و با آژانس SEO مراقبت های بهداشتی برای بهبود بیشتر حضور آنلاین شما..

دیدگاهتان را بنویسید