7 استراتژی برای تقویت جذب بیمار جدید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
doctor-with-tablet

بیمارستان شما در هر منطقه به خوبی مورد توجه است. با این حال، یک  بیمارستان هرگز نباید بر حفظ وضعیت موجود تمرکز کند، حتی اگر وضعیت موجود مورد ستایش باشد. همیشه جا برای پیشرفت هست عدم تمرکز بر روی بهبود، منجر به از خود راضی شدن می‌شود و در نهایت منجر به این می‌شود که رقبا از پاشنه‌های شما خفه شوند.

در اینجا هفت استراتژی جذب بیمار آورده شده است که می‌تواند بیمارستان عالی شما را بزرگ‌تر کند:

1. فراتر از اصول رسانه های اجتماعی

بروید

بیمارستان شما از قبل یک صفحه فیس بوک، حساب توییتر و پیشنهادهای ویدئویی قوی. در اینجا نحوه پیشرفت شما آمده است: با پزشکان و پرستاران مصاحبه کنید. آنها را انسانی کنید. از جراح قلب بخواهید در مورد تکنیک های ماهیگیری با مگس مورد علاقه خود صحبت کند یا از پرستار شب که موتورسیکلت های قدیمی را در کنار خود جمع آوری می کند، در مورد سرگرمی خود صحبت کند. از جراح ارشد مغز و اعصاب بخواهید در مورد برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود صحبت کند یا دستور پخت سس باربیکیو خانگی خود را به اشتراک بگذارد. کت سفید آن چیزی نیست که قبلا بود. بیماران امروزی می‌خواهند با شخصی که می‌خواهد چاقوی جراحی را روی آنها بگذارد احساس راحتی کنند.

Shawnee Mission Health (SMH)، در کانزاس سیتی، رویکردی نوآورانه را برای انسانی کردن کارکنان خود و ایجاد ارتباطات شخصی اتخاذ کرده است. SMH از مدل تقسیم‌بندی روانشناختی استفاده می‌کند. برای مطابقت دادن بیماران و پزشکان با توجه به “شخصیت مراقبت های بهداشتی” و سایر علایق سبک زندگی آنها.

بیماران آینده‌نگر از صفحه وب انتخاب پزشک SMH بازدید می‌کنند، به مجموعه‌ای از سؤالات پاسخ می‌دهند و بر اساس پروفایل‌های روان‌شناختی مکمل، چند پزشک متخصص و مراقبت اولیه به آنها پیشنهاد می‌شود. این رویکرد در بین بیماران و پزشکان به طور یکسان بسیار محبوب بوده و حمایت شفاهی ارزشمندی را ایجاد کرده است.

2. وب سایت خود را کاربر پسند کنید

گروهی از داوطلبان بیمار را جمع آوری کنید و از آنها بخواهید که وب سایت شما را بررسی کنند و بازخورد ارائه دهند. شما می توانید بهترین طراح وب موجود را استخدام کنید، اما اگر مشتریان روزمره در پیمایش سایت شما مشکل دارند، هیچ کدام مهم نیست.

این فقط تمرین خوبی برای یک کسب و کار، از جمله بیمارستان ها، است که گاهی اوقات از مسیر خود خارج شوند، و این به معنای ساخت چیزی بسیار مشتری محور است. و راه‌های بهتری برای دستیابی به حداکثر مشتری مداری نسبت به اجازه دادن به مشتریان وجود دارد. اجازه دهید داوطلبان شما را راهنمایی کنند که وب سایت شما چه کاری می تواند بهتر انجام دهد. همیشه جا برای پیشرفت وجود دارد و یک وب سایت بهبود یافته جذب بیمار شما را بهبود می بخشد.

3. در دسترس باشید

آیا در دسترس هستید؟ اگر یک بیمار جدید نتواند با شما تماس بگیرد، مراقبت های بهداشتی درجه یک شما بیماران جدید زیادی را وارد نمی کند. مردم می خواهند به یک نفر برسند. فرم‌های عمومی آنلاین که به سادگی به «بخش اورولوژی» مراجعه می‌کنند، به‌طور مؤثری کار نمی‌کنند. مردم می خواهند بدانند که با چه کسانی در ارتباط هستند و چگونه با آنها ارتباط برقرار کنند. مطمئن شوید که شماره تلفن‌ها قابل مشاهده هستند، ایمیل‌های کارکنان در دسترس هستند، و عملکردهای چت زنده در وب‌سایت شما کار می‌کنند. یک کسب و کار نباید دیوارهایی بسازد تا مشتری را بیرون نگه دارد، بلکه باید درهایی را برای ورود مشتری بسازد.

4. یک برنامه داوطلبانه قوی ایجاد کنید

داوطلب شدن یک تجارت خوب و یک رابطه همزیستی عالی است. داوطلب شوید بخشی از بخش بازاریابی و توسعه خود را برنامه ریزی کنید. بیمارستان کمک رایگان دریافت می کند، و چه کسی آن را نمی خواهد؟ و داوطلب از کمک به کسانی که بیشتر به آن نیاز دارند، رضایت واقعی را دریافت می کند. از نقطه نظر تجاری، داوطلبان دارای خانواده و وفاداری هستند. صدها داوطلب می توانند به هزاران بیمار جدید ترجمه شوند.

بنابراین، اگر بیمارستان شما یکی ندارد، یا بیمارستان ضعیفی دارد، یک “Candy Striper Corps” برای دانش آموزان دبیرستانی و “Senior Corps” برای بازنشستگان ایجاد کنید. برخی از بچه ها می خواهند کارهای بیشتری انجام دهند. از هل دادن ویلچرها و هدایت مردم به سمت خروجی ها، به همان اندازه که آن مشاغل مهم هستند. فرصت‌های شغلی را برای بچه‌های دبیرستانی و دانشگاهی ایجاد کنید تا مهارت‌های ارزشمند در مراقبت‌های بهداشتی را بیاموزند. شما به جذب بیمار جدید خود کمک خواهید کرد و شاید مدیر قلبی بعدی خود را آموزش دهید.

5. برای بهترین لحظات و همچنین بدترین لحظات بیمارانتان آنجا باشید

به غیر از زایمان، بیمارستان ها اغلب در بدترین لحظات زندگی افراد در زندگی آنها حضور دارند. اگر می خواهید مردم در بدترین لحظاتشان به سراغ شما بیایند، باید تلاش کنید تا در بهترین لحظات به سراغ آنها بیایید. آدرس و تاریخ تولد بیماران یا هر کس دیگری که بیمارستان شما با او در تماس است را جمع آوری کنید و در روز تولدشان برای آنها کارت ارسال کنید. این یک حرکت کوچک است که بیشتر افراد (همیشه تعدادی مخالف وجود دارند که آن را به‌عنوان شیطنت‌آمیز به سخره می‌گیرند، اما اینطور نیست) که اگر واقعاً انجام شود از آن قدردانی می‌کنند.

یکی از متخصصان تغذیه بیمارستان خود را برای داوری در مسابقه پای در محل نمایشگاه بفرستید. از مدیر عامل بیمارستان بخواهید در غرفه غواصی در کارناوال محلی بنشیند. “کیف های سلامتی” را در 5K محلی پخش کنید.

بسیاری از بیمارستان ها پس از ترخیص با بیماران رابطه مستمری ندارند. بنابراین، حضور یک بیمارستان در بهترین روزهای بیماران در آنجا چالش برانگیز است. پلتفرمی برای خودکارسازی تعامل دیجیتال، مانند زیست رایان، یک مزیت قابل توجه ارائه می دهد. ارتباط با بیماران از طریق ایمیل، پیام های متنی، پاسخ صوتی تعاملی و غیره در طول سال با یادآوری غربالگری، آموزش و نکات ارزشمند برای زندگی سالم، بیمارستان شما را همیشه در جلو و مرکز نگه می دارد.

6. یک App-etite کار کنید

افراد بیشتری و بیشتری با تلفن های هوشمند خود زندگی می کنند، و شما نیز باید به آنجا بروید. اگر برنامه بیمارستان شما موجود نیست یا زنگ زده است، باید یک پورتال پر جنب و جوش برای زندگی افراد در گوشی هوشمند خود از طریق یک برنامه ایجاد کنید. .

با این حال، مهم است که با یک برنامه نگرش “ساخت و آنها را بیاورند” نداشته باشید. بسیاری از مردم برنامه های سلامت را دانلود می کنند، اما تعداد کمی از آنها در واقع به طور منظم از آنها استفاده می کنند. بسیار مهم است که بیماران ارزش پیشنهادی برنامه و نحوه اعمال آن در زندگی خود را درک کنند.

برنامه خود را قادر به برنامه ریزی قرار ملاقات، تماشای جراحی قلب، دانلود دستور العمل ها، دادن مسیرها و پاسخ به سؤالات متداول کنید. وب‌سایت شما بسیار مهم است، اما یک برنامه عالی به مردم این امکان را می‌دهد که بیمارستان شما را در لحظه‌های هر روز و هر دقیقه خود ادغام کنند.

7. پیاده سازی مدیریت شهرت

بهترین منبع شما برای مشتریان جدید، مشتریان فعلی شما هستند که به جامعه واقعی یا جامعه دیجیتال می روند و به گسترش تجربیات خوب خود کمک می کنند که به نوبه خود، شهرت بیمارستان شما را تضعیف می کند.

یک پلت فرم تعامل دیجیتال با بیمار مانند زیست رایان به تقویت تعامل با بیماران مدت‌ها پس از خروج از اتاق ریکاوری کمک می‌کند. قابلیت نظرسنجی زیست رایان همچنین به شما این امکان را می‌دهد که بینش‌های ارزشمندی برای بهبود تجربه بیماران، بهبود امتیاز خالص تبلیغ‌کننده (NPS) خود و افزایش رتبه‌بندی و بررسی رسانه‌های اجتماعی به دست آورید.

این برنامه به شما امکان می‌دهد تا از خدمات دیگر خود آگاه شوید که بیمار ممکن است واقعاً از آنها بهره‌مند شود. همه اینها به تقویت وفاداری بیمار و افزایش شانس تبلیغات شفاهی خوب کمک می کند. و این بهترین مدیریت شهرت است.

بیمارستان شما قبلاً استاندارد را تعیین کرده است — اکنون باید فراتر از آن بروید.

New Call-to-action 

 

دیدگاهتان را بنویسید