شما در حال مشاهده هستید 7 ایده بازاریابی برای جذب مردان به مطب پزشکشان

7 ایده بازاریابی برای جذب مردان به مطب پزشکشان

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

marketing to menیک شکاف جنسیتی جدی در بازاریابی مراقبت های بهداشتی وجود دارد. بنابراین، پیش از هفته ملی سلامت مردان (CDC، 12 تا 18 ژوئن 2017)، در اینجا برخی از ایده‌های بازاریابی برای دستیابی، ایجاد انگیزه و تشویق مردان به اولویت قرار دادن سلامتی آورده شده است. اما توجه داشته باشید، مردان مخاطبان سرسختی هستند—آنها کمتر مورد توجه قرار می گیرند و به شدت تمایلی به دیدن داخل مطب پزشک ندارند.

در مورد زنان اینطور نیست. پزشکان و بیمارستان‌ها ده‌ها روش هوشمندانه و هوشمندانه برای جذب بیماران زن اختراع کرده‌اند. به‌عنوان مثال، زنان نسبت به امکانات لوکس و مراقبتی (که رقیب اسپاها و سالن‌های مجلل هستند)، و محیط‌های خانه‌مانند مرکز زایمان، پذیرا هستند.

این مکان‌ها و سایر مکان‌های شیک و شیک، خدمات پزشکی تخصصی را برای زنان ارائه می‌دهند که بسیار فراتر از محیط بالینی معمولی برای مردان است. در بهترین حالت، یک بیمار مرد محیط مطب را عقیم، غیرقابل توجه و معمولاً شبیه به کار می‌داند.

این تضاد ممکن است به طور کلی صادق نباشد، به جرات می توان گفت که زنان در واقع سزاوار محیط بهتر هستند. متخصصان بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی مدت‌هاست متوجه شده‌اند که زنان بیشتر تصمیم‌های پزشکی را می‌گیرند—آنها 80 درصد انتخاب‌های مراقبت بهداشتی خانواده را انجام می‌دهند.[بنیاد کایزر]

تا حد زیادی، آنها بیماران بهتر، مهم‌تر و فعال‌تر از مردان هستند. هک – 60 درصد از مردان به سادگی از رفتن به پزشک خودداری می کنند (به جز، شاید زمانی که از یک مشکل جدی می ترسند. [کلینیک کلیولند]

  • 90 درصد از زنان پزشک دارند، اما تنها 62 درصد از مردان پزشک دارند [شبکه بهداشت مردان]
  • 55 درصد مردان در سال گذشته PCP را برای معاینه فیزیکی ندیده بودند [مطالعه: AAFP]
  • 53 درصد از مردان مورد بررسی در مورد سلامت خود صحبت نمی کنند [کلینیک کلیولند]

مردان وقت ملاقاتی با پزشک تعیین نکرده‌اند، زیرا ادعا می‌کنند خیلی سرشان شلوغ است، از چیزی که ممکن است اشتباه باشد می‌ترسند، و/یا از معاینات خاص یا دلایل دیگر ناراحت هستند.

Mens Health CHART

مردان: بازار بی میل و کم خدمت بهداشت و درمان…

و این را دریافت کنید: “مردان بیش از دو برابر بیشتر احتمال داشت که بگویند هرگز در بزرگسالی با پزشک یا متخصص بهداشت تماس نداشته اند. همیشه.” [CDC; گزارش HuffPost] آیا جای تعجب است که مردان آمریکایی از پنج سال تا 10 سال جوانتر از زنان می میرند؟

با بررسی دلایل عدم تمایل مردان به دکتر شروع کنید و مهندس معکوس به این مسائل پاسخ دهد. مفاهیم تصویر بزرگ شامل کار بر روی تجربه بیمار، با تاکید بر راحتی و راحتی شخصی است.

طراحی امکانات با راحتی “غار انسان”. با توجه به شرکت تحقیقاتی Advisory Group، مطب پزشکان می‌توانند به جای سرد و بالینی، «مرد پسندتر» باشند. اگر مرکز بهداشت زنان می تواند زنانه باشد، یک طرح مردانه در دفتر کار به آرامش مردان کمک می کند. طراحی معاصر ممکن است وسایل الکترونیکی شخصی، وای فای، صفحه نمایش های بزرگ و مبلمان چرمی را فراهم کند.

راحتی ارز جدید است. مخصوصا آقایان خواهان قرارهای به موقع و بدون عجله هستند. آنها از جلسات محرمانه و آرام با ارائه دهندگان قدردانی می کنند. هزاره ها به خصوص به راحتی، آسایش و استفاده از اینترنت حساس هستند.

چرا مراقبت های بهداشتی در فروشگاه سخت افزار انجام نمی شود؟ اگر یک دفتر مراقبت فوری می‌تواند با خریداران خرده‌فروشی بزرگ ملاقات کند، یا یک داروخانه/داروفروشی می‌تواند در یک خواربارفروشی در خانه باشد، چرا فرصت ملاقات با مردان را در داخل یک سخت‌افزار یا کالاهای ورزشی دوباره در نظر نگیریم. فروشگاه؟

غربالگری‌ها و خدمات بهداشتی را برای آنها انجام دهید. مردها ممکن است تمایل بیشتری به «مرد کردن» (و مراجعه به پزشک) در میان دوستان مردان خود داشته باشند. نمایش ها و خدمات را برای مردان در محل کار یا در رویدادهای ورزشی ارائه دهید. این علاوه بر صبحانه های مدنی و رویدادهای اجتماعی. مردان به رهبران احترام می گذارند و از آنها پیروی می کنند. به طور فعال رهبران را استخدام کنید تا…خوب، رهبر باشید.

گزینه‌های سلامت از راه دور را روشن کنید. تعداد فزاینده ای از بیماران و ارائه دهندگان مزایای پزشکی از راه دور را می شناسند و قدردانی می کنند. در دسترس بودن فراگیر فناوری امکان بازدید از راه دور پزشک (یا سایر ارائه دهندگان حرفه ای) را از طریق مشاوره ویدیویی یا اتصال از راه دور فراهم می کند.

راه حل را با همسرش بگذارید. بازاریابی و تبلیغاتی را در نظر بگیرید که به طور خاص با همسر درباره مسائل، مشکلات یا راه حل های سلامت مردان صحبت می کند. حدود 80 درصد از مردان در نظرسنجی AAFP گفتند که شریک زندگی آنها موارد دیگر بر تصمیم آنها برای مراجعه به پزشک تأثیر می گذارد.

لباس‌های بیمارستانی پیش‌رو را اصلاح کنید. هیچ‌کس اقامت در بیمارستان را دوست ندارد، حتی برای مدت کوتاهی که شامل مواجهه با لباس‌های سنتی بیمارستان می‌شود – روپوش نیمه باز دم باز که سال‌هاست تغییر نکرده است. . نظرسنجی‌های بیماران علاوه بر اینکه یک تحقیر پیش‌نویس هستند، آنها را در صدر فهرست نارضایتی قرار می‌دهد. بدتر از آن، روپوش برای درصد زیادی از بیمارانی که ممکن است لباس های سبک یا لباس خواب بپوشند، غیر ضروری است.

برای دسترسی به بی میلی ترین بیماران چه می کنید؟

سلامت مردان و مردان فرصتی است که در بازار بسیار کم استفاده شده است. به عنوان یک گروه، مردان می توانند از مراقبت های پیشگیرانه و نقش فعال در سلامت خود بهره مند شوند. حدود 4 مرد از هر 10 مرد – مردانی که به پزشک مراجعه نمی‌کنند و در غربالگری‌ها شرکت نمی‌کنند – مشکلات مزمن پزشکی دارند. شایع ترین آنها فشار خون بالا، بیماری قلبی، آرتریت، سرطان یا دیابت است.

از این ایده ها به عنوان سکوی پرشی خلاقانه استفاده کنید. چگونه بیمارستان ها، گروه های پزشکی و ارائه دهندگان می توانند به مردان، گروه بزرگ و بی میل بیماران دسترسی پیدا کنند؟

دیدگاهتان را بنویسید