شما در حال مشاهده هستید 7 شرایط لازم برای دانش فنی برای عملکرد بهتر وب سایت

7 شرایط لازم برای دانش فنی برای عملکرد بهتر وب سایت

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Red hat with a propellor fan on top فکر می کنم طبیعت انسان این است که بر اساس ظاهر قضاوت سریع کند. می دانید، چیزی که “اولین برداشت” است.

آیا یک رستوران مجلل، غذای بهتری نسبت به مکان “گوشه اغذیه فروشی” سرو می کند؟ آیا مردی که کت و شلوار برادران بروکس (و کراوات 200 دلاری) می پوشد، در وکالت یا مشاور مالی بهتر است؟ آیا یک مک بوک جدید شیک و باریک (در رنگ طلایی شیک یا خاکستری فضایی) می تواند یک Samsung ATIV Book 9 Lite را محاسبه کند؟

البته پاسخ این است، شاید…شاید نه. ظاهر و اولین برداشت مهم و قدرتمند هستند، اما این یک آزمون قطعی نیست. می دانید، چیز «کتاب به جلد» است.

متخصصین بازاریابی بهداشت و درمان بهتر از اشتباه گرفتن “زیبا” برای موثر می دانند. مواد بازاریابی بصری خوشایند – از جمله وب‌سایت بیمارستان یا مطب پزشکی شما – می‌تواند «زهر زیبا.”

یک وب‌سایت «خوب» در صورتی که کار خود را برای جلب بازدیدکنندگان و جذب بازدیدکنندگان انجام ندهد و در رتبه‌بندی جستجوی ارگانیک از رقبا پیشی نگیرد، ممکن است یک بوم خالی باشد. این کار بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) است. و برای ارزیابی بیشتر از عمق پوست، در اینجا چند اصطلاح کلیدی وجود دارد که باید در ممیزی وب سایت مراقبت های بهداشتی بدانید.

رتبه‌بندی جستجوی ارگانیک: فهرست‌های صفحه وب که توسط یک موتور جستجو تولید می‌شوند و بر اساس کلمات مورد استفاده در جستجو یا عبارت‌های جستجو مرتبط هستند.

پیوندهای برگشتی: طبق ویکی‌پدیا، که در آن “تعداد بک لینک‌ها یکی از نشانه‌های محبوبیت یا اهمیت آن وب‌سایت یا صفحه است.”

برچسب‌های توصیف: یا متا تگ توصیف خلاصه‌ای از هدر است که محتوای یک صفحه وب را پیش‌نمایش می‌کند، معمولاً به حدود ۱۵۰ کاراکتر محدود می‌شود.

سئوی تصویر: آن دسته از کدهای مختصری است که به موتورهای جستجو درباره تصاویر یا گرافیک ها می گویند. بازدید کننده تصویر را می بیند و درک می کند، اما عنکبوت های SEO باید توضیحات کد را به عنوان “متن جایگزین” یا برچسب تصویر بخوانند.

دوستانه بودن با موبایل: موتورهای جستجو – به ویژه گوگل – می‌خواهند بدانند که وب‌سایت «معمولی» یا دسکتاپ شما به راحتی می‌تواند روی صفحه‌نمایش‌های کوچک تلفن‌های هوشمند و دستگاه‌های تلفن همراه دیده شود. سازگاری با تلفن همراه (یا غیر دوستانه) می تواند بر نتایج جستجو تأثیر بگذارد.

محتوای وب‌سایت: هر چیزی است که بازدیدکننده در سایت شما با آن مواجه می‌شود، از جمله متن، تصاویر، ویدیوها و سایر عناصر تجربه کاربر. هر کدام از این عناصر در عملکرد سئو نقش دارند.

سرعت وب‌سایت: و همچنین سرعت صفحه نشان‌دهنده سرعت ارائه محتوا به بازدیدکننده است. هدف تکنیک‌های سئو این است که «زمان بارگذاری» را تا حد امکان کوتاه کند، زیرا همانطور که همه می‌دانیم، بازدیدکننده با ضربان قلب دیجیتالی از بین می‌رود.

گزارش عملکرد رایگان وب سایت خود را ایجاد کنید…

این و سایر عوامل ارزیابی کلیدی را با ممیزی فوری وب سایت مراقبت های بهداشتی بررسی کنید. این گزارش SEO عوامل ضروری را که رتبه‌بندی جستجوی ارگانیک شما را تعیین می‌کنند، تجزیه و تحلیل می‌کند. آن را امتحان کنید. رایگان است و کمتر از یک دقیقه طول می کشد. برای کمک بیشتر در بهبود عملکرد وب سایت خود، با آژانس SEO مراقبت های بهداشتی مانند زیست رایان مشورت کنید.

استیو جیکوبز

دیدگاهتان را بنویسید