شما در حال مشاهده هستید 7 نکته برای برقراری ارتباط با مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی سالمند

7 نکته برای برقراری ارتباط با مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی سالمند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

elderly-doctor-visit.jpg

مراسم بهداشتی سالانه معمولاً موضوعی دارد و ماه آمریکایی‌های مسن‌تر که هر سال در ماه مه جشن گرفته می شود، از این قاعده مستثنی نیست. موضوع امسال، «سال با صدای بلند»، بر ارائه «صدای جدید به آمریکایی‌های مسن‌تر» تأکید دارد، صدایی که منعکس‌کننده حرف‌های سالمندان امروزی است.

این یک پیام به موقع است، با توجه به اینکه تعداد زیاد بیبی بومرهای سالخورده – همراه با کمبود متخصصان مراقبت های بهداشتی – مطالبات بیشتری را بر سیستم مراقبت های بهداشتی وارد می کند و هزینه های مراقبت های بهداشتی را افزایش می دهد.

اما چالش فقط این نیست که بیمارستان‌ها و سایر ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی به مصرف‌کنندگان سالمندان مراقبت‌های بهداشتی گوش دهند. همچنین در مورد درک نحوه برقراری ارتباط موثر با آنها برای بهبود است. درگیری با بیمار.

از تقسیم بندی روانشناختی برای مناسب سازی رویکردها برای بیماران مسن تر استفاده کنید

ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی نمی‌توانند انتظار داشته باشند که همه پیام‌ها به خانه برسند – به‌ویژه اگر از یک رویکرد یکسان برای دسترسی به افرادی استفاده می‌کنند که عقاید، انگیزه‌ها و ترجیحات متفاوتی در مورد مراقبت‌های بهداشتی دارند.

بخش‌بندی روانشناختی، مانند مدل اختصاصی توسعه‌یافته توسط زیست رایان solutions، این تمایزات را نشان می‌دهد، و داده‌ها نیز نشان می‌دهند برخی از تغییرات قابل توجه بر اساس سن در بین بخش ها.


segmentation-elderly.png

( برای بزرگنمایی کلیک کنید  )


55 تا 64 سال

برای مثال، تنها 18 درصد از جمعیت عمومی در بخش جستجوگر تعادل قرار دارند. اما در میان مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی بین سنین 55 تا 64 سال، تعداد جویندگان تعادل به 25 درصد می رسد، قبل از اینکه به 16 درصد برای افراد 65 تا 74 ساله و 13 درصد برای افراد 75 سال و بالاتر کاهش یابد.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، جویندگان تعادل، متخصصان مراقبت های بهداشتی را تنها یکی از بسیاری از منابع احتمالی اطلاعات سلامت می دانند. تحقیق ما نشان می دهد تعدادی از عواملی که می‌توانند به شما در تنظیم دقیق پیام‌ها و برنامه‌هایتان کمک کنند:

نکته 1: نه تنها 95 درصد از جستجوگران تعادل از وب‌سایت‌های مرتبط با سلامت بازدید می‌کنند، که نشان‌دهنده سطح راحتی بالاتر با فناوری به طور کلی است، بلکه محتمل‌ترین بخش مورد استفاده نیز هستند. برنامه های سلامت در گوشی های هوشمند این گشودگی به فناوری به این معنی است که جویندگان تعادل در محدوده سنی 55 تا 64 مخاطب خوبی برای راه حل های فناوری سلامت هستند. بیمارستان‌ها و سایر ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی ممکن است بتوانند با استفاده از فناوری‌هایی که به جویندگان تعادل احساس قدرت می‌کنند تا تصمیم‌های سالم بگیرند یا بیماری‌های مزمن را به طور مستقل مدیریت کنند، تعامل کمتری را ایجاد کنند.


94 درصد از بیماران سالخورده از پیگیری دیجیتالی (مانند ایمیل، پیام‌های متنی، پاسخ صوتی تعاملی) برای ترخیص از بیمارستان به دلیل نارسایی احتقانی قلب استقبال کردند.


نکته 2: از آنجایی که این بخش در زمینه آموزش بهداشت فعال است، اما از اینکه پزشک به او بگوید چه کاری باید انجام دهد، خودداری می‌کند، بیمارستان‌ها می‌توانند با ارائه ابزارهای تصمیم‌گیری به طور مؤثرتر به آنها دسترسی پیدا کنند. گزینه های مراقبت، همراه با عواقب احتمالی.

براکت سنی 55 تا 64 سال نیز برای شعبده بازان اولویت کمی بالاتر است. آنها بیشتر عمر خود را بر روی مشاغل سخت و مسئولیت های خانوادگی گذراندند، که شعبده بازان اولویت ذاتاً به آنها متعهد هستند. همانطور که از نام آن پیداست، این بخش بر روی دیگران تمرکز می کند و عموماً رفاه خود را قربانی می کنند تا اطمینان حاصل شود که عزیزان یا همکاران از حمایت مورد نیاز خود برخوردار می شوند. چگونه می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید؟

نکته 3: شعبده بازان اولویت دار احساس وظیفه قوی دارند. بیمارستان‌ها و سایر ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند از پیام‌هایی استفاده کنند که بر این نکته تأکید می‌کند که چگونه رفتارهای سالم می‌تواند خطر را کاهش دهد، که می‌تواند انگیزه بیماران شعبده‌باز اولویت‌دار باشد که می‌خواهند برای افرادی که به آنها وابسته هستند «آنجا باشند».

65 تا 74 ساله

این گروه سنی به سن بازنشستگی رسیده است. در مقایسه با جمعیت عمومی، تعداد افراد دارای اراده 8 درصد کاهش می یابد و تعداد افراد جهت گیر 9 درصد افزایش می یابد. این گروه سنی زمانی بزرگ شد که پزشکان و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی از تصویر قوی تری از اقتدار و اعتبار برخوردار بودند، زمانی که بیماران آنچه را که پزشکان به آنها گفته بودند انجام می دادند. راهنمایی گیرندگان در مورد سلامتی و تندرستی پزشکان را به عنوان مرجع می بینند و به احتمال زیاد در اولین نشانه مشکل با پزشک تماس می گیرند. از سوی دیگر، افراد با اراده کمتر به توصیه های پزشکان عمل می کنند یا سیستم مراقبت های بهداشتی را درگیر می کنند.

نکته 4: توصیه‌های واضح و آسان برای تشویق افراد مسن تر جهت مدیریت نگرانی‌های سلامتی خود ارائه دهید.

نکته 5: اعتبارنامه را برجسته کنید و از آن استفاده کنید. جهت گیران (و دستیابی به خود، که در زیر توضیح داده شده است) بیش از همه برای تخصص و موفقیت متخصصان مراقبت های بهداشتی ارزش قائل هستند. تقویت قابل مشاهده این مفاهیم، ​​تخمین این بخش‌ها از متخصصان مراقبت‌های بهداشتی را مستحکم و تقویت می‌کند.

نکته 6: این نیز مخاطبانی است که می توانند از اتوماتیک بهره ببرند مشارکت بیمار برای حفظ آنها در مسیر برنامه های سلامتی، پیروی از دارو، مدیریت بیماری مزمن و یادآوری قرار ملاقات، زیرا ممکن است در پیروی از توصیه های پزشکی دچار مشکل شوند. تصور نکنید که بیماران مسن تر از تکنولوژی می ترسند. 94 درصد از بیماران سالخورده از پیگیری دیجیتالی (یعنی ایمیل‌ها، پیام‌های متنی، پاسخ صوتی تعاملی) برای ترخیص از بیمارستان به دلیل نارسایی احتقانی قلب در آزمایشی شامل زیست رایان و یک سیستم بیمارستانی غیرانتفاعی بزرگ که در آن پذیرش مجدد بیش از 90 درصد کاهش یافته است.

سن 75 سال و بالاتر

بیشتر در این گروه سنی بازنشسته هستند، اما انتظار نداشته باشید که همه آنها را در ایوان روی صندلی های گهواره ای ببنید. به‌طور فزاینده‌ای، آمریکایی‌های مسن‌تر به لطف اقتصاد «گیگ» جدید، شغل دوم پس از بازنشستگی را کشف می‌کنند. از قرارداد پاره وقت در زمینه تخصصی خود گرفته تا داوطلب شدن برای اهداف خیریه مورد علاقه، بسیاری در این قدیمی ترین جمعیت هنوز در حال حرکت هستند، البته با سرعتی آرام تر.

جالب است که داده‌های تقسیم‌بندی زیست رایان این را با افزایش 10 درصدی در خود دست‌آوردها در مقایسه با گروه «جوان‌تر» 55 تا 64 ساله منعکس می‌کند. این بیماران با انگیزه بالا و فعال از مزایای زیر بهره مند خواهند شد:

نکته 7: برای ایجاد انگیزه در رفتارهای سالم، اهداف و اقدامات روشنی را در اختیار افرادی که به خود دست می‌یابند – 31 درصد از مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی 75 ساله و بالاتر- باشند. طبیعتاً اهداف باید متناسب با توانایی‌های جسمی و شناختی آنها باشد، اما خود دست‌یافته‌ها، بدون در نظر گرفتن سن، از داشتن اهدافی برای هدف قدردانی می‌کنند. معیارهای پیشرفت خاص برای افرادی که به خود دست می یابند برای ایجاد انگیزه و سنجش موفقیت کلیدی است.

healthcare_divider.png با افزایش سن بیبی بومرز، تقاضا برای سیستم مراقبت های بهداشتی افزایش خواهد یافت. دکتر Kedar Mate، محقق اصلی یک ابتکار سیستم های سلامت دوستدار سن که توسط بنیاد جان ای. هارتفورد، موسسه بهبود مراقبت های بهداشتی و انجمن بیمارستان های آمریکا راه اندازی شد، می داند که پاسخ به کاهش تقاضا و هزینه های مراقبت های بهداشتی با ارائه اثربخش شروع می شود. تجربیات به مصرف کنندگان سالمندان مراقبت های بهداشتی

میت، که همچنین به‌عنوان مدیر ارشد آموزش و نوآوری مؤسسه بهبود مراقبت‌های بهداشتی خدمت می‌کند، خاطرنشان می‌کند: «مردم پیرتر می‌شوند و عمر طولانی‌تری دارند. ما باید در ارائه مراقبت از آنها بهتر شویم.” با کمک بخش بندی روانشناختی، بیمارستان ها و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیز می توانند بهتر شوند در درگیر کردن آنها

دیدگاهتان را بنویسید