شما در حال مشاهده هستید 8 راز کارگردان خلاق بیشتر برای عکسبرداری فوق العاده

8 راز کارگردان خلاق بیشتر برای عکسبرداری فوق العاده

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Focused photography camera with blurry background of a man on a computer اخیراً از یک عکاسی مشتری برگشتم و فهرستی از اسرار مفید کارگردان خلاق را تهیه کردم تا به شما در ایجاد نتایج حرفه ای و مؤثر کمک کند. این در مورد جزئیات است زیرا دوربین همه چیز را می بیند. هر عکسبرداری – از یک فیلم سینمایی بزرگ صفحه بزرگ گرفته تا تصاویر بیمارستان یا مطب شما – سزاوار توجه دقیق است.

تماشای یکی از آن فیلم‌های اضافی مهم که «ساخت…[این فیلم] را نشان می‌دهد» سرگرم‌کننده است. ممکن است یک یا دو نفر در صحنه باشند. اما درست در پشت دوربین، ارتشی از حرفه ای ها وجود دارد که مراقب هر جزئیات کوچکی هستند. واقعا همه جزئیات.

بالاخره، این افراد بزرگ‌نما با بودجه میلیونی کار می‌کنند و هیچ‌کس نمی‌خواهد یک سکه را هدر دهد. این را به پروژه بازاریابی بیمارستانی خود تغییر دهید. به طور معمول، بودجه متوسط ​​است (از «چیزی کوچک» تا «D-I-Y-nada»). با این وجود، هیچ حاشیه ای برای اتلاف وقت یا پول وجود ندارد. و محصول نهایی همچنان باید درجه یک باشد.

رازهای عکاسی مدیر خلاق…

مقاله قبلی ما در این مجموعه فهرستی ایجاد کرد رازهایی درباره چگونه یک عکسبرداری عالی انجام دهیم. در اینجا نکات و تکنیک های داخلی و حرفه ای بیشتری برای عکاسی فوق العاده (و کم هزینه) وجود دارد. (بیشتر این ایده ها هم برای فیلمبرداری و هم برای فیلمبرداری مفید هستند.)

اگر می توانید کمک حرفه ای بیاورید. اگر بودجه اجازه می دهد، روی کمک های مجرب سرمایه گذاری کنید. یک عکاس حرفه ای تجهیزات و مهارت ها را دارد. یک مدیر خلاق اجرایی می تواند به هدایت پروژه برای اثربخشی بازاریابی کمک کند.

به همه هشدار اولیه بدهید. به کارکنان و کل سازمان اطلاع دهید که در کدام روز یا روزهای عکاسی خواهید کرد. مردم قدردانی از اخطار سرآغاز هستند، اگرچه این امر باعث حواس پرتی می شود. به همه یادآوری کنید که بهترین ظاهر خود را داشته باشند، و اینکه میزها، فضای کاری و محیط اداری باید حرفه ای و شکل کشتی باشند.

از رویکرد چشم‌های تازه خود استفاده کنید. به تمام فضاهای موجود خود – از پذیرش گرفته تا اتاق‌های درمان، تا فضای بیرونی، نگاه انتقادی داشته باشید. به دنبال مناطق باز، جذاب و جذاب باشید که بیماران در آن احساس راحتی کنند. بنابراین، خلاقانه در نظر بگیرید که چگونه می توان از هر فضای داده شده در عکس ها استفاده کرد.

گاهی اوقات منطقه ای که معمولاً فکر نمی کنید از آن استفاده کنید می تواند کارساز باشد. به عنوان مثال، در این عکس از یک قسمت راهرو به ظاهر زیبا استفاده کردیم که قبلا نادیده گرفته شده بود. در نتیجه، این استفاده خلاقانه باعث افزایش علاقه بصری به محصول نهایی شد.

بی عیب و حرفه ای. تمام فضاهایی را که دوربین می بیند به طور جدی بازرسی کنید. شما مناطقی می خواهید که مرتب، تمیز و حرفه ای به نظر برسد. در اتاقی با نامرتب، با اطلاعات بیمار قابل مشاهده یا جایی که فناوری قدیمی مشهود است، عکس نگیرید.

بله، «آرایش و لباس». یونیفرم های درخشان یا لباس های اداری و همچنین آرایش، اسپری مو داشته باشید تا عکس های شما به حداقل روتوش نیاز داشته باشند. برای پزشکان (و شاید سایر ارائه دهندگان در مطب)، با یک کت آزمایشگاهی و همچنین لباس معمولی عکس بگیرید. تنوع لباس به شما انعطاف‌پذیری می‌دهد، جایی که ممکن است به عکس‌های متفاوتی از افراد مشابه نیاز داشته باشید.

به کارکنان شلیک کنید. عکس‌هایی که شامل همه افراد در دفتر می‌شود – به صورت فردی و جمعی – برای روحیه و غرور حرفه‌ای عالی هستند. عکس مردم یک لمس انسانی ایجاد می کند. و همیشه در مطالب بازاریابی یا وب سایت «به تمرین خوش آمدید» یا «درباره ما» مفید هستند.

خوب، همه… لبخند بزنید و دوستانه به نظر برسید. به اندازه کافی گفته شد.

عکس‌های فناوری و تجهیزات؟ بله. برای گنجاندن تجهیزات تخصصی آماده باشید، به خصوص اگر رشته یا تخصص شما متکی به آخرین فناوری است.

راز شماره 1 مدیر خلاق: برنامه ریزی از قبل…

برای یک عکاسی درجه یک برنامه ریزی کنید که ارائه مراقبت های بهداشتی را با دیدگاهی گرم و خوشایند ارائه می دهد. در صورت امکان با کمک مجرب تماس بگیرید و جزئیات را از قبل با دقت برنامه ریزی کنید.

همانند هر عکاسی دیگری، به یاد داشته باشید که کیفیت نهایی کار با آنچه نشان می‌دهید مشخص می‌شود. بنابراین، برای بیشترین مزیت حرفه ای، عکس های زیادی بگیرید. در نتیجه، بیشترین انعطاف‌پذیری و گزینه‌ها را به خود می‌دهید و واقعاً بهترین تصاویر را نشان می‌دهید.

و اگر قصد عکاسی جدیدی برای بازاریابی دارید، لطفاً با من تماس بگیرید. خوشحال می شویم برای یک عکسبرداری فوق العاده با شما همکاری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید