8 چیزی که باید در چک لیست شما برای کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان باشد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

پذیرش مجدد ممکن است هزینه قابل توجهی در بیمارستان شما تحت جریمه های مالی داشته باشد. >برنامه کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان. اطمینان از اینکه روش‌های مؤثری برای کاهش خطر پذیرش مجدد دارید، می‌تواند به شما در اجتناب از این مجازات‌ها کمک کند.

داشتن چک لیست بستری مجدد در بیمارستان برای مراجعه به آن، اطلاعات مورد نیاز را برای کمک به بیماران برای دریافت مراقبت های پیگیری به موقع و آگاه نگه داشتن پزشکان مراقبت های اولیه از وضعیت و نیازهای پزشکی این بیماران در اختیار شما و کارکنانتان قرار می دهد.

1. خطر پذیرش مجدد را تعیین کنید

پس از بستری شدن بیماران، بر اساس عواملی مانند سابقه پزشکی و مشکلات زمینه ای که می تواند بر وضعیت آنها تأثیر بگذارد، شروع به تعیین خطر بستری مجدد آنها کنید. عوامل سبک زندگی را در نظر بگیرید که می تواند خطر پذیرش مجدد را نیز افزایش دهد، مانند سیگار کشیدن، و عوامل اجتماعی تعیین کننده مانند درآمد کمتر، تحصیلات یا دسترسی به امکانات مراقبت های بهداشتی. مداخلات مربوطه را در طول اقامت بیمار به منظور کاهش خطر بستری مجدد انجام دهید.

2. اطلاعات کامل و دقیق تخلیه را ارائه دهید

اطلاعات دقیق ترخیص و دستورالعمل های ویزیت پس از بیمارستان را به صورت چاپی به بیماران و مراقبان ارائه دهید. این اطلاعات را بررسی کنید تا مطمئن شوید که تمام جزئیات مورد نیاز بیماران و مراقبان را دارد، مانند زمان مراجعه به مراقبت های بعدی و علائم هشداردهنده که باید مراقب آنها باشید.

بدانید که این زمان برای بیماران و خانواده‌هایشان آسیب‌پذیر است و به خاطر سپردن اطلاعات مهم ممکن است چالش‌برانگیز باشد. برای تسهیل بهبودی پس از خروج بیمار از بیمارستان، برای پیگیری با اطلاعات مناسب آماده شوید (اطلاعات بیشتر در مورد آن در بند 8 زیر).

3. تطبیق داروهای بیمار

به انواع داروها و دوزهایی که بیماران در حال حاضر پس از پذیرش مصرف می‌کنند توجه داشته باشید و هر گونه تغییر در این داروها را در طول ویزیت خود به دقت یادداشت کنید. توجه داشته باشید که آیا انواع جدیدی از دارو برای وضعیت بیمار مورد نیاز است یا خیر. اطلاعات به روز در مورد داروها، از جمله انواع، دوزها و تداخلات احتمالی را به بیماران و مراقبان ارائه دهید. پایبندی به دارو باید تحت نظارت و تشویق قرار گیرد، که همچنین مستلزم مشارکت مداوم بیمار پس از ترک بیمارستان است.

4. مراقبت های بعدی را برنامه ریزی کنید

به بیماران در تنظیم قرار ملاقات های بعدی با پزشکان مراقبت های اولیه خود کمک کنید. هر آزمایش اضافی یا کار آزمایشگاهی مورد نیاز را برنامه ریزی کنید. در این قرار ملاقات ها اطلاعات چاپی را به بیماران و مراقبان ارائه دهید. اطلاعاتی را در مورد چرایی نیاز به این مراقبت ارائه دهید و بر اهمیت مراجعه به مراقبت های بعدی تأکید کنید، که به کاهش خطر بستری مجدد کمک می کند.

5. با پزشک مراقبت های اولیه ارتباط برقرار کنید

برای اطمینان از مراقبت های بعدی مناسب، با پزشک مراقبت های اولیه بیمار ارتباط برقرار کنید. اطلاعات لازم برای برقراری ارتباط شامل دلیل بستری شدن بیمار در بیمارستان، زمان توصیه شده برای قرار ملاقات بعدی و هرگونه نگرانی که باید در طول این بازدید برطرف شود.

6. به نگرانی ها یا مشکلات بیمار در مراقبت های بعدی رسیدگی کنید

به بیماران در یافتن پزشک مراقبت های اولیه از طریق Medicare، Medicaid، ارائه دهنده بیمه درمانی آنها یا سایر منابع کمک کنید، اگر قبلاً پزشک ندارند. اگر بیماران راه مطمئنی برای رفت و آمد به قرار ملاقات های بعدی با پزشک مراقبت های اولیه خود ندارند، در حمل و نقل کمک کنید. در صورتی که بیماران در مورد وضعیت خود نگرانی دارند و نمی توانند تا ساعات اداری عادی منتظر بمانند، اطلاعات تماس را برای مراقبت بعد از ساعت کاری به بیماران ارائه دهید.

7. اطمینان از درک بیمار و مراقب

از روش بازآموزی استفاده کنید تا مطمئن شوید که بیماران و مراقبان آنها دستورالعمل‌های مراقبت بعدی را درک می‌کنند. این روش شامل درخواست از بیماران و مراقبان برای توضیح این دستورالعمل ها به زبان خودشان است. در صورت نیاز توضیحات دقیق تری ارائه دهید و به سوالاتی که بیماران یا مراقبین دارند پاسخ دهید. بیماران همچنین باید در مورد وضعیت خود آموزش ببینند، از جمله علائمی که باید مراقب آنها باشند، راه‌هایی برای مدیریت خود وضعیت از طریق اصلاح سبک زندگی و زمان مراجعه به مراقبت‌های پزشکی اورژانسی یا غیر اورژانسی.

8. تماس با بیماران ظرف 48 ساعت

در مدت 48 ساعت پس از ترخیص با بیماران تماس بگیرید تا وضعیت آنها را بررسی کنید، به نگرانی‌هایی که دارند رسیدگی کنید و یک بار دیگر دستورالعمل‌های مراقبت‌های بعدی را بررسی کنید. تماس با بیماران همچنین می تواند به عنوان یادآوری در مورد قرار ملاقات بعدی آنها با پزشک مراقبت های اولیه یا یادآوری در مورد هر کار آزمایشگاهی یا آزمایشی باشد که باید انجام دهند.

در حالت ایده‌آل، این تعامل بیش از 48 ساعت طول می‌کشد، اما پیگیری دستی تلفن نیازمند منابع است. خوشبختانه، راه بسیار کارآمدتر و مقرون به صرفه‌تری برای مشارکت دادن بیماران پس از ترخیص به شیوه‌ای مداوم وجود دارد.

با استفاده از یک پلت فرم مشارکت دیجیتالی بیمار مانند زیست رایان می تواند به بیمارستان شما کمک کند تا بسیاری از موارد موجود در این چک لیست پذیرش مجدد بیمارستان را بررسی کند. به این دلیل که از بخش‌بندی روانشناختی و فناوری تطبیقی ​​برای مدیریت بیماران ترخیص شده بر اساس انگیزه‌ها و نگرش‌های منحصربه‌فرد مربوط به سلامت و تندرستی به جای یک رویکرد یک‌اندازه برای همه.

روان‌شناسی به نگرش‌ها، ارزش‌ها، سبک زندگی و شخصیت افراد مربوط می‌شود و کلید انگیزه‌ها، اولویت‌ها و ترجیحات ارتباطی آنهاست. پیام‌هایی که با نمایه‌های روان‌شناختی بیماران شخصی‌سازی می‌شوند، با شدت بیشتری طنین‌انداز می‌شوند و نتایج را افزایش می‌دهند. به همین دلیل است که زیست رایان تا 90 درصد نرخ بستری مجدد را برای مسائل پزشکی مانند نارسایی احتقانی قلب و جراحی ستون فقرات کاهش داده است.

زیست رایان همچنین از طریق روش‌های مختلف، از جمله پاسخ صوتی تعاملی، پیام‌های متنی و ایمیل، ارتباطات بیمار را به موقع و راحت‌تر می‌کند. اگر در تلاش برای بررسی همه چیز در این لیست هستید، ممکن است راه حلی باشد که به دنبال آن هستید.

دیدگاهتان را بنویسید