شما در حال مشاهده هستید 9 گام اساسی برای بهبود رتبه بندی پزشکان آنلاین

9 گام اساسی برای بهبود رتبه بندی پزشکان آنلاین

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Stars above افراد معمولاً به یکی از دو دلیل نقدهای آنلاین می گذارند: آنها یا بسیار خوشحال بودند یا احساس می کردند تجربه وحشتناکی داشتند. راضی کردن برخی افراد دشوار است، و متأسفانه رتبه‌بندی‌های منفی پزشک تنها بخشی از اداره یک بیمارستان یا مطب است – حداقل تا حدی.

با وجود استراتژی‌های مدیریت شهرت مناسب، باید بتوانید در بالای بررسی‌های آنلاین پزشکان بمانید و مطمئن شوید که موارد خوب از بد بیشتر می‌شوند. کار می‌طلبد، و ممکن است نتوانید به تنهایی از پس آن برآیید. اما پیروی از این مراحل ضروری باید شهرت شما را به سطح بالاتری برساند.

مرتبط: مدیریت شهرت برای پزشکان

#1: نام خود را در مکان‌های بیشتری به صورت آنلاین کنترل کنید

بسیاری از تمرین‌ها به سادگی متوجه این مهم نیستند. شما باید تا آنجا که ممکن است دارای دارایی آنلاین با نام محل کار خود  باشید. این بدان معناست که دارای اصول اولیه مانند حساب فیس بوک و لینکدین همراه با توییتر و یوتیوب – هر ویژگی که دفتر شما می تواند مدیریت کند.

البته، داشتن یک وب سایت آسان برای یافتن و بهینه سازی شده برای دکتر سئو نیز مهم است. ، چیزی که ممکن است به کمک یک متخصص بازاریابی دیجیتال نیاز داشته باشید. برای درمان‌ها و بیمارستان‌های بزرگ‌تر، همچنین می‌توانید وب‌سایت‌های جداگانه‌ای برای پزشکان مختلف در مطب خود داشته باشید تا حضور بیشتری در وب داشته باشید.

#2: به حضور خود در رسانه های اجتماعی ادامه دهید

داشتن آن ویژگی های مختلف در سایت های خارجی تنها بخشی از معادله است. اگر می خواهید مطب یا بیمارستان خود را رشد دهید، باید آنها را مدیریت کنید. به طور منظم در توییتر، فیس بوک، اینستاگرام… هر چیزی که به بیماران کمک می کند تا برند شما را پیدا کنند پست کنید. با بیماران تعامل کنید، به نظرات پاسخ دهید، و به سوالات پاسخ دهید تا شهرت خود را افزایش دهید.

یک حساب رسانه اجتماعی نادیده گرفته شده ممکن است به اندازه کافی قوی نباشد که با هجوم ناگهانی نظرات منفی مقابله کند. اگر فردی را برای مدیریت این حساب‌ها وقت بگذارد، می‌تواند بیشتر از موارد منفی باشد.

#3: به نظرات و رتبه‌بندی‌های پزشک به سرعت پاسخ دهید

ما دیده‌ایم که بیماران پس از شنیدن پاسخ از یک پزشک یا تمرین، نظر خود را در مورد نظر منفی تغییر داده‌اند… اما شما باید نبردهای خود را انتخاب کنید.

اگر بیمار از مشکل زمان‌بندی شکایت می‌کند، می‌توانید از ویژگی‌های مالک کسب‌وکار Yelp برای دعوت از بیمار برای تماس با مطب شما و انجام کاری استفاده کنید. این سطح از مراقبت شخصی ممکن است بیمار را ترغیب کند که نظرش را تغییر دهد. با این حال، اگر مشکل بیمار قابل حل نیست، احتمالاً بهتر است آن را به حال خود رها کنید.

البته، نمی‌توانید از طریق تعامل آنلاین همه را خوشحال کنید. به همین دلیل در واقع مهمتر پاسخ دادن به مثبت

#4: از شر نظرات منفی بیماران خلاص شوید (اگر می توانید)

بله، رهایی از رتبه‌بندی‌های منفی پزشک در اکثر سایت‌های بررسی خارجی امکان‌پذیر است، اما فقط در شرایط خاصی، مانند اگر…

  • بازبین عملاً از تمرین شما بازدید نکرده است.
  • این بررسی حاوی زبان نامناسبی است.
  • محتوای بازبینی HIPAA را نقض می‌کند.

حتی در این موارد، حذف یک بررسی می‌تواند مشکلی باشد. Yelp تمایل دارد با بازبین طرف شود و اثبات افترا ممکن است دشوار باشد مگر اینکه صلاحیت دادگاه بر علیه بازبینی کننده داشته باشید.

#5: بیماران ناراضی را زودتر شناسایی کنید

حذف یک نظر منفی می تواند بسیار دشوار باشد. به همین دلیل است که به شناسایی بیمارانی کمک می‌کند که احتمالاً قبل از نشستن پشت کامپیوتر، نظر منفی از خود به جای بگذارند.

مدیریت شهرت یک فرآیند یادگیری است، اما با داشتن افراد مناسب در تیم شما شروع می شود. اطمینان حاصل کنید که کارکنان میز پذیرش در مورد همه چیز، از پاسخگویی مودبانه به تلفن ها گرفته تا شیوه های صورتحساب به موقع، آموزش دیده اند.

شماره 6: رتبه بندی پزشکان 4 و 5 ستاره را در سایت خود ارائه دهید

به بیماران آینده نگر کمک کنید تا در مورد کسب و کار شما بیاموزند و رتبه های مثبت پزشک را مستقیماً در وب سایت شما ببینند. شما می توانید نظرات را در وب سایت خود جاسازی کنید، اگرچه توصیه می کنیم از یک سیستم مدیریت شهرت خودکار استفاده کنید. به این ترتیب، می‌توانید مرورها را به صورت داخلی مدیریت کنید و در زمان مناسب به بیماران مناسب دسترسی پیدا کنید.

#7: تشویق بیماران به بررسی (مسئولانه)

می‌توانید بیماران را تشویق کنید که در سایت‌هایی مانند Yelp یا Google نظر مثبت بدهند، اما احتیاط کنید. اگر شرایط خدمات سایت بررسی را نقض کنید، خطر بی اعتبار کردن کسب و کار خود را به طور کلی در آن سایت دارید.

ایمیل‌های همان روز راهی عالی برای دسترسی به بیماران پس از خروج از مطب و داشتن زمان برای فکر کردن به نکات مثبت تجربه‌شان است. اما، اگر ایمیل را برای مشتری ناراضی ارسال کنید، در معرض خطر نقدهای منفی قرار می گیرید که نمی توانید از شر آن خلاص شوید. احتمالاً انتظار اینکه کارکنان مطب تشخیص دهند که کدام بیماران مطب را خوشحال ترک کردند و کدام نه، واقع بینانه نیست، به همین دلیل است که توصیه می کنیم رتبه بندی پزشک خود را خودکار کنید.

#8: فرآیند را خودکار کنید

اگر قصد دارید در زمان مناسب به افراد مناسب دسترسی پیدا کنید، اتوماسیون مدیریت شهرت راهی است که باید انجام دهید. برنامه‌های پیشرو (مانند برنامه ما) شامل ویژگی‌هایی هستند که درخواست‌های بازبینی را از سطح رضایت بیمار جدا می‌کنند.

در مطب، از بیماران خواسته می‌شود که از یک برنامه داخلی برای رتبه‌بندی عمل و نظر دادن استفاده کنند. سپس به کسانی که رتبه‌بندی بالای پزشک را می‌دهند، ایمیلی برای درخواست بررسی ارسال می‌شود، در حالی که کسانی که رتبه‌بندی منفی می‌دهند یک ایمیل پیگیری دریافت می‌کنند که ممکن است نظرات بیشتری را بخواهند یا به سادگی عذرخواهی کنند (همراه با تمایل به رفع مشکل).

ما بارها و بارها می گوییم: شما باید روی برند خود سرمایه گذاری کنید. خودکارسازی این فرآیند یک سرمایه‌گذاری است، اما تضمین می‌کند که در زمان مناسب به بیماران دسترسی داشته باشید و نیازهای متغیر بیماران احتمالی را که در جستجوی آنلاین برای یک مطب معتبر هستند، برآورده کنید.

#9: از نظرات برای بهبود عملکرد خود در طول زمان استفاده کنید

در برخی موارد نظر منفی دریافت خواهید کرد. شما باید از انگیزه پاسخگویی تدافعی یا شرکت در هرگونه بحث آنلاین اجتناب کنید. این فقط می تواند صدمه بزند در صورت لزوم، مایل به عذرخواهی و یافتن راه‌هایی برای رسیدگی به موضوع باشید. این ثابت می کند که دفتر شما فعال و پیشرو است و حتی ممکن است از بازبینان بخواهد آهنگ خود را تغییر دهند.

به دنبال مضامین رایج در نظرات منفی و رتبه‌بندی پزشک باشید. اگر بیماران تمایل دارند از فناوری کند شکایت کنند، ممکن است زمان ارتقا باشد. اگر مرورها بر زمان انتظار تمرکز دارند، می‌توانید روی زمان‌بندی کار کنید یا حتی روی تبدیل اتاق انتظار به مکانی دلپذیرتر تمرکز کنید. بیمارستان یا مطب شما فقط در صورتی می‌تواند نظرات مثبت خود را حفظ کند که بتواند با نیازهای بیماران سازگار شود!

دیدگاهتان را بنویسید