برای شروع کار با مشتریان، ابتدا با ایشان تماس گرفته و با هدف درک نیازها و اهدافشان، یک گفتگوی اولیه برقرار می‌کنیم. در این مرحله، اطلاعاتی در مورد صنعت و بازار مشتری، رقبا و رویکردهای کنونی مشتری در دیجیتال مارکتینگ را جمع‌آوری می‌کنیم.

پس از بررسی اولیه، در صورتی که ایده‌های اولیه ایجاد شده بازخورد خوبی از مشتری دریافت کرده باشیم، جلسه‌ای با مشتری برگزار می‌کنیم تا نیازها، هدف‌ها و توقعات او را به دقت متوجه شویم و به مواردی از قبیل بودجه و زمانبندی پروژه نیز پرداخته شود.

با بررسی نیازهای واقعی مشتری، تیم ما پیشنهادات و راهکارهای خود را در قالب یک پروپوزال به مشتری ارائه می‌دهد. این پروپوزال شامل جزئیات بیشتری از خدمات، بودجه، زمانبندی، و تضمین‌های ما برای اجرای پروژه است.

با پذیرش پروپوزال، تیم ما به کار اجرایی خدمات می‌پردازد. در این مرحله، با توجه به پروپوزال و برنامه زمانبندی، ما خدمات خود را ارائه می‌دهیم و در کنار آن، پیگیری و گزارش‌دهی منظم به مشتری نیز انجام می‌دهیم.

در پایان پروژه، تضمین‌های ما شامل ارائه نسخه‌های مختلف از گزارشات و آموزش‌های لازم برای بهره‌برداری بهینه از خدمات، در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

سوال یا ابهامی هست؟

همین حالا با ما در تماس باشید

شعب ما

 

شعبه تهران

تهران، بزرگراه شهید حقانی، بعد از ایستگاه مترو حقانی، خروجی کتابخانه ملی بلوک سی

 

شیراز

خروجی دروازه قرآن. خیابان کارآفرین. مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی