شما در حال مشاهده هستید کارگاه آموزشی Pharmacy Updates

کارگاه آموزشی Pharmacy Updates

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
350000

زمان ارائه فایل های آموزشی : نیمه اول شهریور 1401

*ظرفیت محدود*

بدنبال اینکه شما داروسازان گرامی جدا از دوره آموزشی 6-7 ساله داروسازی بتوانید مهارتهایی که در محیط کاری و شرکت های بزرگ داروسازی مورد نیاز است را مرور کنید تصمیم به ایجاد کارگاهی بنام فارماسی آپدیتز گرفتیم تا چکیده ای از آنچه مورد نیاز شماست در اختیار داشته باشید.
این کارگاه 6 ساعته بهمراه چالش هایی که دارد شما را با مهارت های مورد نیاز در ارائه مشاوره دارویی منسجم آشنا می کند و کمک می کند تا ارتباط بهتری با بیمار و شرایط او داشته باشید. این دوره شما را به یک داروساز فعال چه در بیمارستان یا چه در داروخانه ها فعالیت دارید می کند.
در بسیار از کشورهای دنیا مثل انگلستان داروسازان از سال 2026 مجوز تجویز مستقل دارو را برای بیمار دارند و این یعنی چیزی تا استقلال داروسازان در فرآیند درمان نمانده… در این کارگاه هر آنچه به عنوان یک داروساز توانمند نیاز دارید با شما مرور می شود.
دکتر مینا عباس نیا فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران و فردی فعال در عرصه صنعت داروسازی است که با شرکت سیناژن فعالیت صنعتی خود را آغاز کرد. دوران تحصیل و پس از فارغ التحصیلی ایشان سرشار از تجاربی است که ممکن است برای داروسازانی که بسیاری از راه ها را تجربه نکرده اند، جذاب و پر از درس باشد.
امیدواریم از محتوا و موضوع کارگاه خرسند باشید.