شما در حال مشاهده هستید کارگاه تکنیک های فروش در بیزنس های پزشکی

کارگاه تکنیک های فروش در بیزنس های پزشکی

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
550000

اگر میخواهید فروش خود در داروخانه یا کلینیکتان را افزایش دهید به پرسنل خود فروش را آموزش ندهید! آنها باید بدانند که برای چه در داروخانه هستند و هر گوشه ای از نگرش و رفتار آنها چه تاثیری بر بیمار خواهد داشت.

 

در دوره کارگاه تکنیک های فروش در داروخانه با تدریس استثنایی دکتر علی حاجی ابراهیمی با روشهای متقاعد سازی و فروش حرفه ای در محیط حرفه ای در محیط های پزشکی آشنا خواهید شد… کلید مفقوده ای که برای بالا بردن ارزش بیزنس تان احتیاج دارید!

 

اگر می خواهید فروش و ارایه خدمات خود را افزایش دهید، پرسنل خود را برای فروش آموزش ندهید! به آنها حل مشکلات را بیاموزید و راه حل ارائه دهید.

 

در بسیاری از موارد، بیماران حتی نمی‌دانند چگونه به آنچه شما ارائه می‌دهید فکر کنند، بسیار کمتر می‌دانند که چگونه آن را انتخاب کنند. در کارگاه تکنیک های فروش در داروخانه روشهای متقاعد سازی مشتری را متوجه خواهید شد.

 

به عنوان مثال، بیماری که به تازگی دیابت تشخیص داده شده است احتمالاً برای گرفتن یک نسخه (یا چندین نسخه) وارد می شوند. آنها حتی نمی دانند چگونه به مقابله با دیابت فکر کنند، چه رسد به اینکه شما بتوانید منبعی باشید و آنها را از طریق اندازه گیری و ردیابی سطح انسولین، تنظیم داروها و مکمل ها و منابع مهم راهنمایی کنید.

 

از چه چیزی شروع کنیم، در مرحله بعد چه باید کرد، و چگونه تغییراتی در سبک زندگی ایجاد کنیم که کیفیت زندگی آنها را تعیین کند؟

 

 وقتی آنها در مقابل پیشخوان محل کار شما ایستاده اند و نسخه های خود را در دست دارند، نمی دانند چه چیزی درگیر است یا چگونه تصمیم بگیرند.

 

اینجاست که آموزش تیم پزشکی شما برای شناسایی مشکلات و ارائه راه حل ضروری است. هنگامی که نیازهای آنها را به طور کامل شناسایی کردید، گام بعدی این است که به آنها آموزش دهید که چه کاری می توانید برای آنها انجام دهید.

 

اگر مشتریان شما ارزش پیشنهادی شما را درک نکنند – آنها بر اساس قیمت درک شده تصمیم می گیرند – و شما تحت فشار قرار خواهید گرفت!

 

برخی از سرفصل های این دوره :

  • نحوه ارائه خودتان در محیط داروخانه
  • ویژگی های محیط کاری شما که باعث فروش بیشتر می شوند
  • نحوه ارتباط با مشتریان و پرسنل
  • نکات اصلی ارتباط با مشتری
  • نحوه ارائه محصولات به مشتری