شما در حال مشاهده هستید COVID-19 و ویزیت بیماران: نحوه بازگرداندن بیماران

COVID-19 و ویزیت بیماران: نحوه بازگرداندن بیماران

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

docting wearing mask while checking patient's blood pressure

2020 سالی بود، البته فقط به یک دلیل بزرگ: COVID-19. این آخرین کلمه ای است که می خواهیم به آن فکر کنیم، اما اولین چیزی است که به ذهن ما می رسد، به خصوص در زمینه مراقبت های بهداشتی.

در نتیجه ویروس، ارائه دهندگان برای بازگشت بیماران با مشکل مواجه شده اند. چک‌آپ‌ها و واکسن‌ها یک چیز هستند، اما وقتی یک بیمار به دلیل ابتلا به ویروس مراقبت از مشکلات جدی سلامتی را به تعویق می‌اندازد، این کاملا چیز دیگری است. در 10 هفته اول همه‌گیری، مراجعات به بخش اورژانس برای حمله قلبی، سکته مغزی و قند خون بالا به ترتیب 23، 20 درصد و 10 درصد کاهش یافت، بر اساس CDC. با به تعویق انداختن مسائل بهداشتی خطرناک، بیماران می‌توانند در معرض خطر وخیم نتایج سلامت.

در حالی که ارائه دهندگان مشتاق بازگشت بیماران برای بازگرداندن درآمد به حالت عادی هستند، بزرگترین نگرانی این روندها و چگونگی تأثیر طولانی مدت بیماران است. اگر زمانی وجود داشت که بیماران به ارائه دهنده خود مراجعه کنند، چه حضوری یا مجازی، اکنون است. اما موانع زیادی وجود دارد که ارائه دهندگان باید از آنها عبور کنند تا این اتفاق بیفتد.

از آنجایی که به دنبال بازگرداندن بیماران به مطب خود هستید، در اینجا چند اولویت وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

بر ایمنی تاکید کنید

در حالی که برخی از بیماران مشتاق بازگشت به پزشک خود بوده اند، برخی دیگر این کار را نکرده اند. این منجر به درآمد کمتری برای ارائه دهندگان شده است و همچنین، همانطور که اشاره کردیم، نتایج سلامت را کاهش دهید.

بازگرداندن بیماران به معنای اطمینان از ایمنی آنها با نیاز به ماسک در مراکز، انجام ارزیابی‌های بهداشتی COVID-19 هنگام ورود، دورتر کردن محل نشستن در اتاق انتظار، ارائه ضدعفونی‌کننده دست و ارائه گزینه‌های مراقبت از راه دور مانند telehealth. همچنین می‌توانید از پلت‌فرم سلامت دیجیتال برای برقراری ارتباط با پروتکل‌های ایمنی که برای ارائه آن به‌روزرسانی و اطمینان بیشتر ایجاد شده‌اند، استفاده کنید. و اگر از پلتفورم سلامت دیجیتال زیست رایان استفاده می‌کنید، می‌توانید تقسیم بندی روانشناختی در آن پیام برای افزایش قابل توجه احتمال پذیرش و فعال سازی بیمار.

این مهم‌ترین گام برای افزایش بازدید از بیمار است. هرچه احساس امنیت بیشتری داشته باشند، احتمال بیشتری دارد که برای بازدیدهای مجدد وفادار بمانند و بیماران جدید بیشتری پیدا کنید.

افزایش سادگی

در حال حاضر بهترین کلمه برای توصیف بیماران شما غرق شده است. والدین باید در محل کار، مراقبت از کودکان و مدرسه حرکت کنند و در عین حال سعی کنند همه را ایمن و سالم نگه دارند. بیمارانی که از نظر سیستم ایمنی به خطر افتاده اند، برای به دست آوردن وسایل ضروری خود و ایمن نگه داشتن آنها، تحت الحمایه مراقبان، خانواده و دوستان هستند. و کسانی که شغل خود را از دست داده اند، به خصوص برای بازگشت به پزشک خود عصبی هستند، و نمی دانند که هزینه های پزشکی آنها چقدر می تواند باشد.

ضروری است که زندگی بیماران خود را با ایجاد تغییرات قابل انجام مانند پرداخت صورتحساب انعطاف پذیر، بهداشت از راه دور و سایر خدمات پزشکی از راه دور و مدیریت نسخه مجازی آسانتر کنید. همه این‌ها را می‌توان در پلت‌فرم سلامت دیجیتال برای حداکثر بازگشت سرمایه و سهولت استفاده بدون درز انجام داد تا بیمار شما یک پلت فرم داشته باشد. چیز کمتری برای نگرانی.

همدلی ارائه دهید

عبارت “ما همه در این با هم هستیم” بارها در تلویزیون شنیده شده و در چنین محتوایی در میان ویروس کرونا نوشته شده است. در حالی که ممکن است ما با هم این را تجربه کنیم، اما همه بیماران این بار را به یک شکل تجربه نمی کنند.

در طول هر بخش از تجربه بیمار، بیماران باید از مراقبت های بهداشتی خود همدلی داشته باشند. ارائه دهنده. انجام این کار فقط برای پزشک کافی نیست. کارکنان تلفنی یا پشت میز پذیرش، از جمله کارکنانی که پرداخت قبض را انجام می دهند، پرستاران، تکنسین ها و سایر کارگران باید سهم خود را برای ایجاد احساس مراقبت از بیماران انجام دهند. این باید به طور معمول بخشی از طرز فکر آنها باشد، اما اکنون که بیماران به دلیل فاصله گذاری اجتماعی کمتر در زندگی روزمره خود تعامل انسانی دارند، اهمیت بیشتری دارد. یک سلام دوستانه، صحبت های کوچک یا گوش دادن فعالانه به نگرانی های آنها کمک زیادی به ایجاد احساس بهتر ذهنی در آنها در این دوران سخت می کند. حتی تعامل مجازی هم می تواند همدلی را برانگیزد.

روشی که به بیماران احساس می‌کنید، به‌ویژه در این مدت، تعیین می‌کند که آنها چه کسی را به عنوان ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی خود نگه می‌دارند.

Psychographics را یکپارچه کنید

وقتی از ابزارهای ارتباطی برای تعامل با بیماران استفاده می‌کنید، به راحتی در دام ارسال پیام‌های مشابه به همه افتادید. هنگامی که هیچ دو بیمار به مراقبت های بهداشتی خود به طور یکسان نگاه نمی کنند، مشکل ساز می شود.

این زمانی است که بخش‌بندی روانشناختی باید وارد عمل شود. به جای حدس زدن اینکه چه چیزی با بیماران برای انجام عمل طنین انداز می شود، روانشناسی به شما کمک می کند تا ارزش های عمیق تر، سبک زندگی و شخصیت آنها را درک کنید تا بتوانید هر بخش از فرآیند ارتباطی، حتی زمان بندی پیام ها را بر اساس آنچه در مورد آنها انجام می دهند، در نظر بگیرید. بیماران بر اساس بخش روانشناختی آنها.

اینگونه است که زیست رایان در میان دیگر پلتفرم‌های سلامت دیجیتال موجود است، زیرا بسیار خوب کار می‌کند. ما برای اثبات آن مطالعات موردی متعدد داریم، از جمله یکی که در آن CRH Healthcare بیش از 325000 نقطه تماس بیمار را از طریق یک کمپین ایمیل با استفاده از روانشناسی اضافه کرد. این نتایج سهم بازار را افزایش می دهد، پرداخت های بیمار و در درازمدت در پول مراکز صرفه جویی می کند.

متأسفانه، بازگشت بیماران به زمان نیاز دارد، حتی اگر واقعاً نیاز به بازگشت داشته باشند. این بر عهده ارائه دهندگان است که تغییرات لازم را ایجاد کنند تا بیماران از بازگشت اطمینان خاطر داشته باشند و ابزارهایی مانند پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان بازگشت به شرایط آنها را آسان تر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید