معرفی هیئت مدیره شرکت زیست رایان کیمیا

مفتخریم که تاکنون توانسته ایم با خدمات دیجیتال مارکتینگ نظر بسیاری از شرکت ها و موسسات و همچنین دانشگاه های علوم پزشکی کشور را جلب کنیم و با اجرای موفق و متعهدانه فعالیت ها خدمتی در خور و شایسته مشتریانمان به انجام برسانیم.

دکتر علی حاجی ابراهیمی
مدیرعامل و بنیانگذار

متخصص کارآفرینی سلامت، پژوهشگر حوزه بیوانفورماتیک و زیست پزشکی و داروساز است. نگرشش را بر ارائه بهترین ها و رشد دائمی بنا کرده است.

دکتر امیرحسین ساختمان
رئیس هیئت مدیره

متخصص شیمی دارویی و پژوهشگر ارشد دانشگاه علوم پزشکی شیراز که در حال حاضر در حال همکاری با چندین موسسه تحقیقاتی اروپایی است.

دکتر هادی مسجدی
مدیر اجرایی و توسعه

کارشناسی ارشد نرم افزار و دکترای داروسازی عمومی است. تجربیات موفقی را در حوزه های مختلف تلفیقی علوم رایانه و زیست محاسبات پشت سر گذاشته است.

مهندس محمد رضایی
مدیر ارشد تکنولوژی

نخبه فعال با بیش از 10 سال سابقه در حوزه توسعه وب و موبایل که سابقه ای موفق در کارآفرینی در ایران و کانادا دارد.

دیجیتال مارکتینگ 1

داستان ما

شرکت ما در تاریخ 1396/05/02 بر پایه دیجیتال مارکتینگ در شهر شیراز و با شماره ثبت 46864 تاسیس شد. ما یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری پزشکی هستیم . 

مدیران ما پزشکانی هستند که علاوه بر رشته پزشکی به تکنولوژی نیز علاقه دارند. به همین دلیل شرکت زیست رایان کیمیا را پایه ریزی کردند تا علم پزشکی را با تکنولوژیِ همراه کنند.

با استفاده از تخصص فناوری و تجربیات پزشکی ، ما تحول دیجیتال را به شتاب دیجیتال تبدیل می کنیم . هدف نهایی ما ایجاد ارزش پایدار در کل فرایند دیجیتال است. 

ما با دارا بودن بیش از 50 مهندس مجرب ، خدمات گوناگونی را ارائه می دهیم. ما شرکتی هستیم که توسط فناوری طراحی شده و توسط استعداد هدایت می شود.

خدمات ما چیست؟

خدمات نرم افزاری

امروزه تکنولوژی در سراسر دنیا حرف اول را می زند. نرم افزار ها روز بروز قوی تر می شوند و جای خود را در بین مردم پیدا کرده اند. یکی از خدمات ما برنامه نویسی و توسعه نرم افزار ها و صفحات وب است. انجام پروژه های تحقیقاتی در حوزه اطلاع رسانی، تحقیقات در بازار مخصوصا در رشته های علوم زیست، شیمی و داروسازی از خدمات پر سابقه در مجموعه زیست رایان کیمیاست.

مشاوره اجرای پروژه

در زمینه پروژه های شما  برنامه مدون و دقیقی را با استفاده از ترفندهای دیجیتال مارکتینگ تنظیم می کنیم و از ابتدا تا انتهای کار را همراه شما هستیم. اگر پروژه شما موفق شود ما موفق شده ایم بنابراین صفر تا صد کار را در نظر می گیریم.

توسعه و طراحی وب

وبسایت در دنیای مدرن امروزی حرف اول را می زند. همه چیز با یک سایت خوب شروع می شود. ما هر ایده و نظری را به سایت تبدیل می کنیم. توسع و طراحی وب توسط تیم خوش ذوق و حرفه ای ما خلاقانه طراحی می شود و بهینه سازی آن نیز با ماست.

بیوانفورماتیک و تحلیل داده

برای پیاده سازی نرم افزارهای تحقیقاتی خود در حوزه های بیوتکنولوژی ، بیو انفورماتیک ، آمار زیستی و … می توانیم به شما کمک کنیم. این کار یکی از صدها خدمات مجموعه ماست.

خدمات سلامت عمومی و بالینی

ما با بررسی نیاز بازار و تلفیق پزشکی و فناوری در سال 95  محصولی مشتری محور، با عنوان سیبویه را وارد بازار کردیم. این محصول همه نیازهای سلامت و پزشکی شما را در بر می گیرد.

دیجیتال مارکتینگ - سیبویه

خدمات سیبویه

مشاوره پزشکی آنلاین

علائم و مشکلات سلامت خود را با پزشکان متخصص ما به صورت آنلاین در میان بگذارید.

درخواست داروی کمیاب

این روزها پیدا کردن دارو با وجود تحریم های ظالمانه قدری با مشکل همراه است. نام و مقدار داروی تجویزی را به ما بگویید تا در کمترین زمان آن را پیدا کرده و برایتان ارسال کنیم.

پرونده الکترونیک سلامت

روزهای استفاده از پرونده های کاغذی پزشکی و نگهداری آنها در بایگانی بیمارستان ها تمام شده است. ما با ساخت پرونده های الکترونیکی بیماران را آسوده خاطر می کنیم.

یادآور دارو

در سیبویه زمان و دوز مصرف دارو را به شما یادآوری می کنیم تا همیشه سلامت بمانید.

روند سلامتی

روند سلامتی شما را هر لحظه کنترل می کنیم و بیشتر از خودتان مراقب شما هستیم.

برندینگ و تبلیغات

تبلیغات برای هر شرکت و سازمانی لازم است اگر به دنبال سود بیشتر باشد. اگر نیاز به یک مشاور تبلیغاتی با ایده های نو و خلاقانه هستید فرصت خوبیست که از خدمات دیجیتال مارکتینگ ما استفاده کنید. در این میان بودجه شما نیز در نظر گرفته می شود.

شبکه های اجتماعی

وقتی در دست هر فرد یک گوشی تلفن همراه وجود دارد، چرا شما به فکر بهینه سازی شبکه های اجتماعی خود نباشید؟ ما با ارائه خدمات خلاقانه در زمینه رشد و دیده شدن برند شما، به فروش بیشتر کمک خواهیم کرد.

دیجیتال مارکتینگ

دانش دیجیتال مارکتینگ مشتمل از روش های گسترده ایست که در مجموعه ما یک به یک بکار گرفته می شود. فضای مجازی و دنیای وب را دستکم نگیرید. دقیقا همان زمانی که مخاطب به دنبال خدمات شما در اینترنت می گردد نام شما مقابل چشمانش نقش خواهد بست.

محتوای با کیفیت

موفقیت وبسایت در گرو محتوای خوب و با کیفیت است. این محتواها در ذهن نویسندگان خوش فکر و متخصص زیست رایان کیمیا جای دارد . با محتواهایی که به شما ارائه می دهیم ترافیک وبسایت و شبکه های اجتماعی شما روز بروز بالاتر می رود.

برگزاری دوره ها و کارگاه ها

برگزاری  کارگاه های آموزش برنامه نویسی، تحلیل داده، بیو انفورماتیک و … از خدمات مجموعه زیست رایان کیمیا است. اساتید حرفه های و مجرب در این زمینه همه آموزش های لازم را به شما یاد خواهند داد.

اشتغال زایی

پس از شرکت در دوره های آموزشی امکان استخدام و جذب در مجموعه ما را خواهید داشت. شما ضمن دریافت گواهی معتبر پایان دوره، به مدت 3 ماه در دوره کارآموزی شرکت خواهید کرد.

ارزش های ما

کار گروهی و همکاری

ما با توانمندسازی افراد با استعداد در تیم های خود ، برای تصمیم گیری در همه زمینه ها از نبوغ جمعی استفاده می کنیم.

 

دیجیتال مارکتینگ - کار گروهی

بهره وری

ما دائما سیستم ها و فرایندهای خود را ارزیابی می کنیم تا یاد بگیریم چگونه کارها را به هوشمندانه ترین روش های دیجیتال مارکتینگ برای مشتریان خود انجام دهیم.

تنوع

هیچ یک از کارهای ما شبیه به دیگری نیست. هر پروژه شروع داستانی جدید است که با خلاقیت و نوآوری همراه است.

شفافیت

با شفافیت و روشنی در مورد اهداف و انگیزه های خود با مشتریان و تیم خود صحبت می کنیم و اعتقاد داریم که پایه و أساس یک کار عالی شفافیت است.

اشتیاق و علاقه

ما در  برون سپاری پیشرو هستیم و کاری را که انجام می دهیم دوست داریم. اشتیاق ما خوش فکری و شوق را در همه جنبه های کسب و کارمان ایجاد می کند.

با ما در تماس باشید

برای راهنمایی و کمک به شما هر لحظه آماده هستیم. پس اگر سوالی دارید همین الان تماس بگیرید .