شما در حال مشاهده هستید Hasslenomics و رضایت بیمار: ترسیم مسیر برای مراقبت بهتر

Hasslenomics و رضایت بیمار: ترسیم مسیر برای مراقبت بهتر

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Next exit - Hassle free street sign against blue skiesیک پست مهمان توسط دکتر پل روزن درباره مشکلات و رضایت بیمار و بهبود مراقبت از بیمار.

یک روز وقتی خارج از شهر بودم، یخچال ما شروع به ایجاد صدای زمزمه بلند کرد. به نظر می رسید که موتور در شرف شکستن است.

همسرم برای کمک با شرکت لوازم خانگی معمولی ما تماس گرفت. ما از آنها می‌خواستیم که فوراً شخصی را بفرستند – یا موتور را تعمیر کند یا یخچال جدیدی را ترتیب دهد. با یخچالی پر از غذا، و وعده های غذایی برنامه ریزی شده، این اسنافو برای همسرم استرس غیرضروری بود.

فروشگاه لوازم خانگی گفت که می‌توانند شخصی را در عرض سه هفته بفرستند. نه عذرخواهی و نه پیشنهادی که ما را زودتر جا دهد. سه هفته.

همسرم شرکت لوازم خانگی دیگری پیدا کرد که روز بعد توانست فردی را بفرستد. شرکت جدید تعمیرات را تکمیل کرد و ما را از خرید یک یخچال جدید نجات داد.

ما به مدت پنج سال با شرکت اصلی لوازم خانگی تجارت می‌کردیم. در آن زمان، چندین هزار دلار با آنها خرید کردیم. در سال های آینده، من مطمئن هستم که هزاران دلار بیشتر برای لوازم خانگی هزینه می کردیم. اما تماس تلفنی 20 ثانیه‌ای با همسرم به همه کارهای آینده آنها با ما پایان داد.

این حادثه باعث شد در مورد هزینه کنار گذاشتن توپ خدمات در مراقبت‌های بهداشتی متعجب شوم. چند بار بیماران تصمیم می‌گیرند با پزشکان و بیمارستان‌ها قطع رابطه کنند؟ و ما متوجه نیستیم که بیماران را از خود دور کرده‌ایم.

به‌علاوه، وقتی یک بیمار کنار می‌رود و به سیستم بهداشتی دیگری می‌رود، درآمد از دست رفته چقدر است؟ افسران ارشد مالی درآمد حاصل از بازدیدهای اورژانس، جراحی‌ها، روش‌ها، بستری شدن در بیمارستان و بازدیدهای سرپایی را پیگیری می‌کنند. اما در مورد از دست دادن درآمد به دلیل دردسرها چطور؟ آیا ما نیاز به اختراع hasslenomics داریم؟

نقاط دردناک و هنر ترسیم نقشه…

در کتاب خود، تقاضا دارند: ایجاد آنچه مردم دوست دارند قبل از اینکه بدانند Want It، آدریان اسلیووتزکی و کارل وبر تکنیک نقشه برداری دردسر را توصیف می کنند.

نقشه‌های دردسر نقاط دردناکی را که مصرف‌کنندگان هنگام جستجوی محصول یا خدمات تجربه می‌کنند، نشان می‌دهند. کسب‌وکارهای شکست خورده یا مشکلات مشتریان خود را اندازه‌گیری نمی‌کنند یا اقدامات اصلاحی انجام نمی‌دهند.

در اینجا چند نمونه دردسر آورده شده است: دردسرهای کرایه فیلم از فروشگاه را برطرف کنید. آن شرکت از کار افتاده است. Tower Records و دردسر خرید سی دی در یک مکان آجر و ملات. شرکت دیگری که از کار افتاده است. کتاب مرزها این کتابفروشی از کار افتاده است. اینها را با راحتی Netflix، iTunes و Amazon مقایسه کنید.

سیستم ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید واقعیت جدید را تشخیص دهند. بیماران:

  • انتخاب هایی دارید
  • برای مراقبت از خود هزینه بیشتری می پردازند
  • دارای خدمات جایگزین مانند مراکز مراقبت فوری، برنامه‌ها، بهداشت از راه دور، ابزارهای آنلاین و غیره.

در رشته من، روماتولوژی کودکان، زمان انتظار معمولی چهار ماه است. اما برخی از موسسات ویزیت بیماران ظرف چند روز را در اولویت قرار داده اند. کلینیک کلیولند در یک سال یک میلیون بیمار را برای قرار ملاقات در یک روز دید.

انتظار هرگز به هیچ شرایط پزشکی کمک نمی‌کند و برای آرامش بیمار هیچ کمکی نمی‌کند.

پس، چه می شود اگر…

ما باید یک رشته دانشگاهی جدید برای اندازه‌گیری هزینه مالی ناراحت کردن یک بیمار ایجاد کنیم. زمانی ثبت می‌شود که دسترسی به قرار با تأخیر باشد، زمان‌های انتظار طولانی در اورژانس یا تأخیر در پاسخ به سؤالات وجود داشته باشد.

پیشنهاد می‌کنم این رشته جدید را بنامیم: “hasslenomics.”

ببینید که چگونه موفقیت مراقبت های بهداشتی بازاریابی پزشک را با ایجاد قرار گرفتن در معرض و افزایش سرنخ های واجد شرایط تغییر می دهد!

دیدگاهتان را بنویسید