تبلیغات و بازاریابی دیجیتال

 

تبلیغات و بازاریابی دیجیتال 1

تبلیغات و بازاریابی دیجیتال ضروری است …

در این عصر رقابتی که هر کسب و کاری برای رساندن پیام خود در حال تلاش است، انتخاب یک روش قوی و موثر می تواند کمی دشوار باشد. 

بازاریابی دیجیتال و تبلیغات دیجیتال

به نظر شما آیا این دو یکسان هستند؟

مطمئناً تبلیغات و بازاریابی دیجیتال از جهات مختلفی به هم مرتبط هستند.  بسیاری از بازاریابان از آنها به جای یکدیگر استفاده می کنند.اما عده ای نیز اعتقاد دارند که این دو با یکدیگر متفاوت هستند.

تبلیغات دیجیتال

ویکی پدیا تبلیغات دیجیتال را به عنوان شکلی از تبلیغات و بازاریابی دیجیتال تعریف می کند که در آن پیام ها از طریق اینترنت به مخاطب هدف تحویل داده می شود.

تبلیغات دیجیتال گاهی اوقات با عنوان تبلیغات آنلاین ، تبلیغات اینترنتی ، بازاریابی اینترنتی و موارد دیگر نیز شناخته می شود. بنابراین تبلیغات دیجیتال صرفاً یک تبلیغ در اینترنت است. تبلیغاتی که در نتایج جستجوی گوگل مشاهده می کنید نیز نوعی تبلیغات دیجیتالی است.

سه نوع اصلی تبلیغات دیجیتال در مجموعه زیست رایان کیمیا وجود دارد:

 • تبلیغات جستجوی پرداخت به ازای کلیک که به عنوان PPC نیز شناخته می شود. تبلیغات AdWords، تبلیغات Bing و …
 • نمایش تبلیغات (بنر ، استاتیک ، ویدئو ، تلفن همراه ، پاپ آپ و غیره)
 • تبلیغات اجتماعی (فیس بوک ، توییتر ، یوتیوب ، اینستاگرام و غیره)

بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال یک اصطلاح برای بازاریابی با استفاده از فناوری های دیجیتال است.

در فرهنگ لغت کسب و کار ، معنای این واژه ارتقاء محصولات و خدمات از طریق هر نوع رسانه الکترونیکی است. وقتی همه اینها با استفاده از اینترنت انجام شود ، به بازاریابی دیجیتال تبدیل می شود.

چرا تبلیغات و بازاریابی دیجیتال اینقدر مهم است؟

در اینجا برخی از حقایق مهم در مورد اینکه چرا باید به این نوع بازاریابی توجه کنید آورده شده است:

 • صنعت پزشکی و سلامت بسیار رقابتی است و بسیاری از بیماران با مشاهده بیشتر در اینترنت به سراغ فرد دیگری می روند.
 • با ایجاد یک بازاریابی موفق ، درآمد کسب و کار شما می تواند افزایش یابد.
 • می توانید بیماران بیشتری بدست آورید.
 • شهرت حرفه ای خود را ارتقا می دهید.

وب سایتی که از بقیه بالاتر است

همه چیز با پلت فرم شما شروع می شود. در تبلیغات و بازاریابی دیجیتال ما افراد را به وب سایتی هدایت می کنیم که هم برجسته است و هم می تواند از طریق گوگل و هم از رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر باعث جذب ترافیک شود. وب سایت شما باید بتواند از دیگران متمایز شود زیرا این تنها راه فروش است. 

علم طراحی و توسعه وب سایت که منجر به ایجاد مشاغل و فروش می شود،  همیشه در حال تغییر است. اما برای متخصصان پزشکی ، اولین ایستگاه همین است. 

ما به این اصل معتقدیم که بیمار همیشه اولویت دارد. در مورد رایج ترین سوالاتی که بیماران می پرسند فکر می کنیم و مطمئن می شویم که وب سایت شما به آنها پاسخ می دهد. یک طراحی تمیز و ساده برای تأکید بر پاسخ ضروری است.

در نهایت ، وب سایت همیشه باید مرور شود. ما بر اساس بازخورد و تجزیه و تحلیل کاربران و فعالیت رقبا اصلاحات را انجام می دهیم .

تبلیغات و بازاریابی دیجیتال 1

خدمات بازاریابی دیجیتال در زیست رایان کیمیا

تکنیک های بسیاری در مجموعه ما وجود دارد که بخشی از تبلیغات و بازاریابی دیجیتال هستند . از طراحی وب سایت شرکت گرفته تا برندسازی تجاری ، تبلیغات دیجیتال ، بازاریابی ایمیلی ، پست های وبلاگ ، اینفوگرافیک ، لوگوها ، ابزارها و هر چیز دیگری که برای بازاریابی آنلاین مفید است.

در زیست رایان کیمیا ، ما شما را با تکنیک های مختلف بازاریابی دیجیتال آشنا می کنیم که رشد خدمات درمانی را در فضای آنلاین گسترش می دهد.

شش اصل کلی از بازاریابی دیجیتال در مجموعه ما وجود دارد:

 1. سئو

سئو مخفف بهینه سازی موتورهای جستجو است. یک فرآیند برای برداشتن گام هایی جهت کمک به رتبه بندی وب سایت یا بخشی از محتوا در گوگل برای تبلیغات و بازاریابی دیجیتال است.

تفاوت اصلی بین SEO و تبلیغات پولی این است که SEO شامل رتبه بندی “ارگانیک” است ، به این معنی که برای حضور در آن فضا هزینه ای پرداخت نمی کنید. به زبان ساده تر ، بهینه سازی موتورهای جستجو به این معناست که قسمتی از محتوای آنلاین را گرفته و بهینه سازی کنید تا موتورهای جستجو مانند گوگل وقتی کسی چیزی را جستجو می کند آن را به بالای صفحه نشان دهد.

 1. SMM

مخفف social media marketing (بازاریابی از شبکه های اجتماعی) نوعی بازاریابی اینترنتی است که از وب سایت های شبکه های اجتماعی به عنوان یک ابزار بازاریابی استفاده می کند. هدف SMM تولید محتواهایی است که کاربران با شبکه اجتماعی خود به اشتراک می گذارند تا به افزایش نام تجاری و افزایش دسترسی مشتریان کمک کند. 

رسانه اجتماعی جایی است که اکثر بیماران شما زمان قابل توجهی را در آن سپری می کنند.  این یک راه آسان برای تعامل با بیماران از راه دور است. 

برای رسیدن به بازار هدف و هدایت ترافیک به وب سایت از طریق گوگل بسیار مهم است که چه کاری انجام دهید. گوگل چند سال پیش اعتراف کرد که فعالیت رسانه های اجتماعی را در تبلیغات و بازاریابی دیجیتال یکی از گزینه های اصلی برای تعیین رتبه وب سایت می داند.

 1. بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا یک استراتژی تبلیغات و بازاریابی دیجیتال است که برای جذب و حفظ مخاطب با ایجاد و به اشتراک گذاری مقالات ، فیلم ها ، پادکست ها و سایر رسانه ها استفاده می شود. این رویکرد با ایجاد تجربه و تخصص، به افزایش آگاهی نام تجاری کمک می کند.

 1. بازاریابی ایمیلی

بازاریابی ایمیلی عبارت است از ارسال پیام های تبلیغاتی به صورت انبوه برای افراد در صندوق ایمیل آنها. این کار معمولاً برای ایجاد فروش است که ممکن است شامل تبلیغات نیز باشد. این روش ممکن است یکی از قدیمی ترین روشهای ارتباطات دیجیتالی باشد ، اما استفاده از ایمیل ، هنوز هم در بسیاری از موارد برتری دارد.

 1. تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین شامل استفاده از اینترنت به عنوان رسانه ای برای به دست آوردن ترافیک وب سایت و هدف قرار دادن و ارائه پیام های بازاریابی به مشتریان مناسب است. تبلیغات آنلاین به دنبال تعریف بازارها از طریق برنامه های کاربردی منحصر به فرد و مفید است.

از اوایل دهه 1990 رشد تبلیغات آنلاین بصورت تصاعدی افزایش یافته است که به استانداردی برای سازمانهای کوچک و بزرگ تبدیل شده است.

تبلیغات آنلاین به عنوان تبلیغات اینترنتی یا تبلیغات پولی نیز شناخته می شود.

تبلیغات و بازاریابی دیجیتال 3

چرا بازاریابی دیجیتال خدمات سلامت برای ما مهم است؟

بازاریابی دیجیتال فضای جدیدی را در صنعت مراقبت های بهداشتی به ارمغان آورده است.

از طریق تبلیغات و بازاریابی دیجیتال در مجموعه ما ، می توانید با بیماران و متقاضیان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید ، بین مخاطبین اعتماد ایجاد کنید و رشد خدمات درمانی خود را گسترش دهید.

بازاریابی دیجیتال بهداشت و درمان به فرایند ارتقای خدمات شما به متقاضیان مراقبت های بهداشتی از طریق بسترهای آنلاین اشاره دارد و یک گزینه سرمایه گذاری سودآور برای شماست.

در دنیای امروز تبلیغات و بازاریابی دیجیتال بخش مهمی از هر کسب و کار است. این ابزارها کسب و کارها را در شناساندن برند خود به مشتریان و افزایش فروش کالا و خدمات توانا می سازد. صنایع دارویی جهت معرفی هر چه بهتر خدمات و محصولات و فروش کالا و خدمات نیازمند بهره گیری از تبلیغات و بازاریابی است.

از جمله خدماتی که در شرکت زیست رایان کیمیا ارائه می شود، بحث تبلیغات و رسانه صنایع و شرکت های دارویی است در این زمینه برآن آمدیم زمینه رشد صنایع و شرکت های دارویی را در قالب رسانه و تبلیغات گسترش دهیم. همچنین در بحث بازاریابی سئو کردن، تولید محتوا سئو، بازاریابی شبکه اجتماعی، برند سازی و… اشاره کرد.

 

خدمات تبلیغاتی و بازاریابی

 

 • برنامه ریزی طرح های تبلیغاتی
 • برندسازی
 • شبکه های اجتماعی
 • سئو
 • تولید محتوا سئو