خدمات طراحی وب خلاق

هر کسی می تواند یک وب سایت راه اندازی کند. ما تجارب حساب شده و جذاب ایجاد می کنیم که اعتبار را تقویت، ارتباط موثر را برقرار و چشم انداز را به سود تبدیل می کنند.

توسعه و طراحی وب در مجموعه زیست رایان کیمیا شامل چه مواردیست؟

طراحی و توسعه وب 1

طراحی وب

در مجموعه زیست رایان کیمیا ، یکی از زیرشاخه های توسعه و طراحی وب ، طراحی وب است. طراحی وب شامل طراحی یک محصول دیجیتالی است که به شکل وبسایت ها یا برنامه ها وجود دارد. ممکن است چندین حوزه مانند رابط کاربری (UI) ، تجربه کاربری (UX) و حتی بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) را شامل شود.

 به طور کلی ، طراحی وب باید قابلیت استفاده مناسب و کاربر پسند از یک وب سایت یا برنامه را با توجه به چیدمان آن (یعنی ساختار) ، زیبایی بصری (به عنوان مثال ، رنگ ها و فونت ها) و محتوا تایید کند.

برای طراحی وب ، باید مهارت های طراحی بصری و دانش عمیق از اصول ، قوانین و مفاهیم طراحی ، مانند چگونگی تسلط بر رنگ ها و چیدمان یک محصول دیجیتال را کسب کرد.

توسعه وب

توسعه وب فرآیند توسعه وب سایت ها و برنامه های کاربردی بر روی اینترنت یا شبکه های خصوصی است. به عنوان یک فرایند در توسعه و طراحی وب ، اینکار می تواند شامل تخصص های مختلف مانند کار بر روی وب سرور ، مهندسی وب ، پیکربندی امنیت شبکه و حتی طراحی وب باشد.

با این حال ، استفاده روزمره از واژه “توسعه وب” معمولاً به کد نویسی یا نوشتن کدهای برنامه نویسی اشاره می کند و اغلب جنبه های طراحی وب را شامل نمی شود.

تفاوت بین توسعه و طراحی وب چیست؟

از سویی طراحی یک برنامه وب نیاز به تحقیقات زیادی برای درک نحوه تجربه کاربران از برنامه و نحوه ساختاردهی با توجه به قابلیت های کاربردی و زیبایی بصری دارد . از سوی دیگر ، توسعه وب بر روی برنامه نویسی رابط کاربری متمرکز است.

بنابراین ، به زبان ساده ، طراحی وب مستلزم وظایف ، مهارت ها و ابزارهایی است که بیشتر بر طراحی و نحوه احساس و ظاهر برنامه تمرکز دارند .  اما توسعه وب بیشتر بر پیاده سازی طرح در برنامه و نحوه عملکرد خوب برنامه تمرکز دارد .

در نتیجه ، هم توسعه دهندگان اصلی و هم طراحان وب می توانند با مجموعه ای از ابزارها کار کنند و از قابلیت استفاده و اصول ابتکاری مطلع باشند. به همین دلیل ، نقش توسعه و طراحی وب هر دو می تواند توسط یک شخص انجام شود. علاوه بر این ، موقعیت های شغلی طراحان وب نیز ممکن است شامل مسئولیت های UX ، UI و Graphic Design  باشد.

فرایند توسعه و طراحی وب در مجموعه زیست رایان کیمیا

در زیست رایان کیمیا ما معتقدیم که فرآیند توسعه و طراحی وب چهار مرحله دارد.این چهار مرحله عبارتند از:

  • پژوهش
  • ایده پردازی
  • اجرا
  • ارزیابی فنی

یکی دیگر از جنبه های حیاتی توسعه و طراحی وب ، طراحی تعامل است . زیر حوزه ای از UX که بر نحوه تعامل کاربر با یک محصول دیجیتالی تمرکز دارد. علیرغم ظاهر زیبا در یک وب سایت یا برنامه ، اگر کاربران نتوانند به روش ساده و آسان به اهداف خود برسند ، موفق نخواهند شد. به عبارت دیگر ، اگر قابلیت استفاده و عملکرد نادیده گرفته شود ، وبسایت محکوم به شکست است .

درک اصول HTML و CSS می تواند یک مزیت بزرگ نه تنها برای طراحی و ساخت وب سایت بلکه برای بهبود ارتباط با تیم توسعه نیز باشد. 

آخرین و مهمترین آنها، دانش سئو ست که می تواند تفاوت چشمگیری در عملکرد یک محصول دیجیتالی ایجاد کند ، بنابراین ما در این مجموعه قوانین پایه و اصلی سئو را رعایت می کنیم.

طراحی و توسعه وب سئو

در زیست رایان کیمیا ، هنگام توسعه و طراحی وب ، اصول زیر دنبال می شود:

  1. درک فرآیند طراحی محصول یک محصول دیجیتال ؛
  2. آشنایی با نحوه به کارگیری مفاهیم و قوانین طراحی ؛
  3. اصول قابلیت استفاده و عملکرد
  4. مهارت های برنامه نویسی
  5. درک و پیاده سازی شیوه های  SEO

مهارتها و ابزارهای توسعه و طراحی وب در مجموعه زیست رایان کیمیا

ایجاد یک محصول دیجیتالی موفق در توسعه و طراحی وب نیازمند یک فرایند پیشرفته است که فراتر از زیبایی ظاهری آن است. به طور دقیق تر ، مستلزم داشتن دانش بسیار در مورد تجزیه و تحلیل کسب و کار ، تحقیقات کاربران ، روانشناسی و توسعه نرم افزار است.

به همین دلیل ، تیم طراحان ما یک موقعیت شغلی سخت و همه کاره دارند که به مهارت های فنی و تخصصی بسیار خاصی نیاز دارد. در اینجا 5 مهارت برتر که مجموعه ما دارد آورده شده است:

ابزارهای طراحی ما

ابزارهای بسیاری وجود دارد که می تواند به طراحان در ساخت محصولات دیجیتالی برجسته کمک کند. برخی از ابزارهای مورد علاقه ما در توسعه و طراحی وب indesign ، Illustrator  و Photoshop هستند. علاوه بر این ، ابزارهای طراحی جدیدتری نیز وجود دارند که طراحان دور کار ما از آنها استفاده می کنند.

شنونده عالی (نه فقط یک فرد فوق العاده)

یک مهارت عالی و اولین مهارت در تیم ما ، گوش دادن است. گوش دادن به خواسته های مشتریان ، چشم اندازها ، ارزش ها و داستان آنها بسیار مهم است . این توانایی باید نقطه شروع یک پروژه برجسته توسعه و طراحی وب باشد زیرا یک ارتباط خوب مستلزم درک عالی از آنچه که ارائه می شود، است.

مهارت های برنامه نویسان ما

 HTML  پایه و اساس یک سند خوب است ، در حالی که CSS نیز همه چیز را در بر می گیرد. در این حالت ،  Visual Studio Code یا Dreamweaver هر دو گزینه فوق العاده ای برای برنامه نویسی هستند. اما برای کسانی که در زمینه مهارت های توسعه و طراحی وب بیشتر تلاش می کنند ، جاوا اسکریپت مثل گیلاس بالای کیک است.

ارتباط تیمی خوب

طراحی و توسعه وب کار تیمی

توسعه یک محصول دیجیتالی فوق العاده نمی تواند کار یک فرد باشد. معمولاً به تیم های توسعه دهنده و طراحان نیاز است که با یکدیگر کار کنند و همسو شوند. بنابراین ، ارتباط کلیدی در زیست رایان کیمیا همین است! 

کنجکاوی و ذهن باز

در تیم ما، یک طراح وب علاوه بر اصول طراحی اصلی و بکارگیری ، باید زمینه های دیگری مانند تجارت ، روانشناسی ، توسعه و غیره را نیز بشناسد.  برای یادگیری ابزارهای جدید و کشف زمینه های دیگر که ممکن است خارج از محدوده توسعه و طراحی وب باشند ، داشتن یک ذهن باز ضروری است. به علاوه ، هرچه طراح وب درباره علایق مختلف کنجکاو تر باشد ، می تواند کاربران مختلف را بیشتر درک کند.

نتیجه

وبسایت مثل منظومه شمسی است و یکی از سیاره هایی که شامل آن می شود توسعه و طراحی وب است. طراحی وب سایت در هنگام توسعه یک محصول دیجیتالی بسیار حیاتی است زیرا قابلیت استفاده ، تجربه کاربری خوب و زیبایی آن را تضمین می کند.

گروه طراحان وب در مجموعه زیست رایان کیمیا ، اصول طراحی ، تعامل طراحی ، قابلیت استفاده ، کد نویسی اولیه و همه قوانین SEO را می دانند.  هر یک از این مهارت ها خصوصیات بسیار متنوعی دارد که نیاز به مهارتهای فنی و تخصصی ویژه ای دارد.

در زیست رایان کیمیا ما سیستم های پیچیده را ساده کرده و رابط هایی را که کاربران دوست دارند ارائه می دهیم.

برای مشاوره و راهنمایی بیشتر می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۹۰۳۶۴۹۷۴ تماس گرفته و از متخصصین با تجربه ما در این زمینه کمک بخواهید.

 

لیست تعرفه مشاوره رایگان

محصولات

آخرین مطالب