خدمات سلامت عمومی در مجموعه زیست رایان کیمیا

سلامت عمومی - سلامت عمومی جامعه

خدمات سلامت عمومی عبارت است از خدمات، کالاها یا امکاناتی که به منظور ارتقا و بهبود وضعیت سلامت جمعیت در یک کشور، منطقه یا جامعه ارائه می شود. خدمات سلامت عمومی برای جلوگیری از بیماری ها، ترویج، محافظت و بهبود سلامت با استفاده از داروهای پیشگیری، آموزش بهداشت، کنترل بیماری های واگیر، اقدامات بهداشتی و محافظت در برابر خطرات زیست محیطی طراحی شده است. سازماندهی و دامنه خدمات سلامت عمومی بستگی به مفهوم خاص کشور درمورد بهداشت عمومی، سیستم مراقبت های بهداشتی آن و همچنین منابع مالی موجود دارد.

سلامت عمومی در مجموعه زیست رایان کیمیا نتیجه تلاش های بی شمار افرادیست که برای ترویج شیوه زندگی سالم در یک گروه جغرافیایی یا فرهنگی تلاش می کنند.  این امر اغلب برای جوامع خاصی طراحی شده است و به متخصصان این امکان را می دهد تا روابط قوی تری با افرادی از زمینه های فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی مختلف برقرار کنند.

شرکت دانش بنیان زیست رایان کیمیا با همکاری جمعی از دانشجویان علوم پزشکی، در راستای ارتقا بخشیدن به سلامت عمومی جامعه محصولی خدماتی با عنوان “سیبویه” را در اسفند ماه سال 95 پایه گذاری کرد. در سیبویه  به همه خدمات سلامت عمومی به آسانی دسترسی خواهید داشت.

سلامت عمومی جامعه اغلب آسیب هایی خارج از حوزه مراقبت های بهداشتی و علوم زیستی را شامل می شود. سطح تحصیلات ، وضعیت اشتغال ، دسترسی به خدمات بهداشتی و سایر عوامل در این امر تاثیر پذیر است.

سلامت عمومی در سیبویه شامل چه بخش هایی است؟

سیبویه از دو بخش تشکیل شده است:

1. آگاهی بخشی و کمک به بیماران

2. همکاری با داروخانه ها برای ارسال داروهای کمیاب

در سیبویه می توانید به راحتی از مشاوران آنلاین دارویی و پزشکی کمک بگیرید، داروهای کمیابی که به راحتی یافت نمی شوند از داروخانه ها بگیرید و در مورد نحوه مصرف و تجویز دارو اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 سلامت عمومی با بهداشت عمومی چه تفاوتی دارد؟

مشاغل سلامت عمومی معمولاً مشارکت بیشتری نسبت به مشاغل بهداشت دارند . زیرا متخصصان به طور منظم با بیماران ، اعضای جامعه ، قانونگذاران و سایر ذینفعان ارتباط برقرار می کنند. همانطور که توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ذکر شده است ، این کار در سطح جامعه به افراد اجازه می دهد تا سلامت افراد بیشتری را بهبود بخشند و نابرابری های سلامتی ناشی از تفاوت در نژاد ، موقعیت اجتماعی ، اشتغال ، درآمد و سایر عوامل غیر پزشکی را کاهش دهند.

برخی از مسئولیت های مربوط به سلامت عمومی در سیبویه

سلامت عمومی - خدمات سیبویه

1.کمک به افراد ، خانواده ها و گروه ها برای دسترسی به خدمات و برنامه های موجود از طریق مشاوره پزشکی آنلاین و تشکیل پرونده الکترونیک سلامت

2.حمایت از نیازهای بهداشتی و منابع و داروهای کمیاب که تقاضای زیادی دارند

3.تلاش برای از بین بردن کمبود دارو در جوامع محلی با یادآوری و پیگیری

4.بررسی روند سلامت عمومی و شناسایی عوامل محیطی ،از جمله آلودگی هوا و آب

5.توسعه منابع آموزشی برای گروه های قومی ، اقتصادی و اجتماعی خاص

با درخواست مشاوره پزشکی آنلاین به راحتی مشکل خود را در هر زمینه ای از علم پزشکی با پزشکان متخصص ما در میان بگذارید تا بهترین، کم هزینه ترین و کوتاه ترین روش درمان را به شما بگویند.

برای یافتن دارویی که هفته هاست در داروخانه ها به دنبالش هستید، با یک درخواست آنلاین آن را به ما بگوئید تا تیم متخصصین سیبویه از طریق صدها داروخانه آن را پیدا کرده و برای شما ارسال کنند.

دیگر زمان نگهداری پرونده های قطور در بایگانی مطب ها و بیمارستان ها تمام شده است. برای راحتی خود و پزشکتان، یک بار اطلاعات پرونده را در اختیار ما قرار دهید تا آن را به صورت الکترونیکی و برای همیشه در آرشیو دیجیتال سلامت عمومی خود داشته باشید.

بسیاری از سالمندان، کودکان یا افراد دارای بیماری های خاص به دلیل استفاده مکرر از داروهای مهم و حیاتی ، نیاز به سیستمی هوشمند جهت یادآوری برای مصرف دارو دارند. این مشکل را به سیبویه بسپارید تا زمان و دوز مصرف دارو را در هر وعده به شما یادآوری کند.

در روند سلامتی همه اطلاعات مربوط به سلامت شما اعم از ضربان قلب، قند خون ، فشار خون، چربی، سبک تغذیه و غیره در اکانت شما ذخیره می شود و در هر مرحله پزشک به راحتی به آنها دسترسی دارد تا برای درمان بهتر اقدام نماید.

متخصصان سلامت زیست رایان کیمیا به رفع شکاف بین اعضای جامعه ، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ، دولت و خدمات اجتماعی کمک می کنند.  کار در جوامعی که در آن مردم برای دسترسی و پرداخت هزینه مراقبت های بهداشتی مشکل دارند اولویت ما محسوب می شود.

چه کسانی در  سیبویه مشغول به خدمت رسانی هستند؟

کارکنان بهداشت و درمان: این متخصصان با اعضای جامعه به صورت آنلاین یا در صورت لزوم ، چهره به چهره ملاقات می کنند تا نگرانی های مربوط به سلامت عمومی آنها را مورد بحث قرار دهند. و به اطمینان از مناسب بودن مراقبت های بهداشتی آنها کمک کنند. این افراد غالباً با ارائه خدمات ترویجی ، آموزشی و حمایتی کار می کنند.

تحلیلگر مراقبت های بهداشتی: تحلیلگران مراقبت های بهداشتی داده های پیچیده پزشکی را بررسی می کنند تا عملکرد و کارایی بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی را ارزیابی کنند. هدف آنها بهبود خدمات درمانی برای جمعیت خاصی از جوامع روستایی گرفته تا مراکز مختلف شهری است.

مربی سلامت: مربیان سلامت عمومی با بررسی عادات غذایی و سبک زندگی افراد، برای پیشگیری از بیماری های مزمن ، عادات و شیوه زندگی سالم را ارتقا می دهند. آنها از افرادی که ممکن است دسترسی یکسانی به اطلاعات بهداشتی و خدمات اجتماعی نداشته باشند ، به صورت آنلاین یا حضوری پشتیبانی می کنند.

تحلیلگر سیاست های بهداشتی: این متخصصان در پشت صحنه برنامه ها ، سیاست ها و قوانین موجود در زمینه مراقبت های بهداشتی را با هدف بهبود عملکرد و سلامت اجتماعی ارزیابی می کنند. این افراد با قانون گذاران همکاری و ارتباط دارند تا قوانین جدیدی را برای بهبود دسترسی به منابع مراقبت های بهداشتی ، کاهش زمان انتظار و کاهش هزینه ها تهیه کنند.

سلامت عمومی - تحلیلگران سلامت

بهترین ها را در سیبویه تجربه کنید

اگر می خواهید روند درمانی راحت و بی دغدغه ای را تجربه کنید از همین امروز با ثبت نام در سیبویه روش های مدرن و بروز درمانی را امتحان کنید. مجموعه زیست رایان کیمیا اینجاست تا در همه زمینه های سلامت عمومی و بهداشت به شما کمک کند. اگر در خصوص خدمات سیبویه نیاز به مشاوره بیشتری دارید با شماره تلفن 0939364974 تماس بگیرید تا  شما را راهنمایی کنیم.

 

خدمات سلامت در سیبویه

  • مشاوره پزشکی آنلاین

  • درخواست دارو کمیاب
  • پرونده الکترونیک سلامت
  • یادآور دارو
  • روند سلامتی

آخرین مطالب