شما در حال مشاهده هستید JeffConnect: ایجاد یک مدل کسب و کار مراقبت مبتنی بر ارزش از طریق Telehealth

JeffConnect: ایجاد یک مدل کسب و کار مراقبت مبتنی بر ارزش از طریق Telehealth

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Judd E. Hollander, MD[سری پادکست بلندگوهای SHSMD17] دکتر علی حاجی ابراهیمی، مدیر عامل موفقیت مراقبت های بهداشتی با دکتر جود ای. هالندر، معاون رئیس دانشکده پزشکی سیدنی کیمل، جفرسون سلامت صحبت می کند. موضوع این پادکست ارائه دکتر هلندر در کنفرانس بازاریابی SHSMD 2017 با عنوان: ایجاد مدل کسب و کار مراقبت مبتنی بر ارزش از طریق سلامت از راه دور است.

تغییر مداوم به سمت مراقبت‌های بهداشتی مبتنی بر ارزش، در مورد نحوه ایجاد مدل‌های پرداخت آینده، یک معضل برای سیستم‌های سلامت ایجاد کرده است. یکی از مؤلفه‌های کلیدی استراتژی جفرسون سلامت، رشد یک برنامه سلامت از راه دور قوی است –JeffConnect– که نشان‌دهنده گام بعدی در مراقبت بیمار محور است. JeffConnect مراقبت‌های با کیفیت بالا و مقرون به صرفه را به بیماران در زمان و مکانی که مراقبت‌های بهداشتی می‌خواهند ارائه می‌کند.

در گفتگوی آینده‌نگر امروز، استوارت و دکتر هلندر درباره چگونگی تکامل ارائه مراقبت‌های بهداشتی بحث می‌کنند. با پیشرفت در سلامت از راه دور گفتگوی به موقع و روشنگرانه آنها – و ارائه آینده SHSMD17 – به موارد زیر اشاره دارد:

  • روندی به سوی افزایش مصرف گرایی
  • سلامت از راه دور به عنوان آینده مراقبت های بهداشتی
  • مشکلات و چالش‌های بازپرداخت
  • خدمات جغرافیایی و بیماران مستقر
  • تغییر از هزینه برای خدمات به مراقبت های بهداشتی مبتنی بر ارزش

مفهوم پوچ “رفتن به دکتر.”

DR HOLLANDER: هیچ مفهوم پوچ تر از “رفتن به دکتر” وجود ندارد. افرادی که به پزشک مراجعه می‌کنند، افرادی هستند که مریض هستند… و آن‌ها کسانی هستند که کمترین احتمال را دارند که واقعاً بخواهند یا دوست داشته باشند به جایی بروند. ما آنطور که باید از بیماران مراقبت نمی کنیم، و در برخی مواقع، بیماران متوجه خواهند شد که سیستم بهتری وجود دارد.

تمرکز در ارائه مراقبت‌های بهداشتی امروزی باید این باشد که “چه چیزی برای بیمار آسان است که مراقبت‌های مورد نیاز خود را دریافت کند؟” همانطور که همه ما می دانیم، و همانطور که همه ما انجام می دهیم، می توانید در تمام طول روز با تلفن خود بروید و اطلاعات را در دسترس خود قرار دهید، و می توانید در هر زمانی از روز هر چیزی را که می خواهید بدون خروج از خانه بخرید. با این حال، وقتی مراقبت های بهداشتی انجام می دهیم، به “رفتن به دکتر” فکر می کنیم.

کاری که ما در جفرسون می‌خواهیم انجام دهیم این است که گزینه‌هایی برای بیماران پیدا کنیم. همه آنها نیازی به مراقبت از راه دور ندارند، اما همه آنها نباید برای دریافت مراقبت خود “به دکتر مراجعه کنند”. بنابراین آنچه ما در تلاشیم انجام دهیم این است که برنامه‌های شخصی‌سازی شده را توسعه دهیم که در آن بیمار بتواند بهترین راه را برای دریافت مراقبت‌های خود، صرف‌نظر از شرایط پزشکی خود، انتخاب کند.

STEWART GANDOLF: شخصاً، من به تازگی اولین ملاقات پزشکی از راه دور خود را حدود یک ماه پیش انجام دادم. یکی از مواردی که شما به آن اشاره کردید ایده «آسانی» مراقبت است. من یک مشکل پوستی جزئی داشتم، اما فرصت محدودی برای گرفتن دو ساعت از روز کاری پرمشغله خود برای قرار ملاقات با پزشک داشتم. درعوض، عکسی را برای دکتر تله مدیسین فرستادم و در عرض چند دقیقه در روز یکشنبه با من تماس گرفتند، نسخه گرفتم و در نهایت مشکل برطرف شد. من مجبور نبودم تا دفتر آنها رانندگی کنم، مجبور نبودم کار را از دست بدهم، مراقبت و حل مسئله برای من فوق العاده آسان بود. و من همچنان برای مراقبت های دیگر به پزشک پوستم در مطب مراجعه خواهم کرد.

ایده مصرف‌گرایی در مراقبت‌های بهداشتی به وضوح چیزی است که مردم در مراقبت‌های بهداشتی می‌خواهند. به یاد دارم که آخرین باری که آنفولانزا گرفتم، آنقدر مریض بودم که نمی‌توانستم به مطب دکتر بروم. مراقبت از راه دور فرصت های شگفت انگیز و هیجان انگیزی را ارائه می دهد.

لطفاً به شنوندگان ما کمک کنید درک کنند که ما در پذیرش بهداشت از راه دور در کجا هستیم. آیا احساس می کنید که ما هنوز در مرحله پذیرش اولیه هستیم؟ ما در این نقطه کجا هستیم؟

DR HOLLANDER: من فکر می کنم ما هنوز در مرحله اولیه پذیرش هستیم. و اگر می خواهید کلاه تجاری سر بگذارید، دو بازار متفاوت وجود دارد. بازار پزشکان و بازار بیماران وجود دارد. در فروشگاه خود، به هر ارائه‌دهنده‌ای آموزش داده‌ایم که بتواند ویزیت بیمار را انجام دهد.

اما آنچه می‌بینید این است: یک سوم مردم فکر می‌کنند که واقعاً عالی است و می‌خواهند وارد شوند. یک سوم مردم فکر می‌کنند، “خب، اگر مجبور باشم آن را امتحان کنم، امتحانش می‌کنم.” و یک سوم از مردم کاملاً در مورد این ایده تردید دارند. بخش بزرگی از کار من این است که اسناد را امتحان کنم. و برای اکثر آنها، اگر آن را امتحان کنند، آن را دوست دارند، و استفاده واقعی از آن پیدا می کنند. اما تا زمانی که آن را امتحان نکنند، از آن می ترسند.

از طرف بیمار، آنها دقیقاً نمی دانند چیست. پزشکی از راه دور در حال حاضر چیزهای بسیار متفاوتی است که بیماران آن را درک نمی کنند. بیشتر مواردی که ما به آنها به عنوان پزشکی از راه دور در جفرسون اشاره می کنیم، در واقع یک تماس ویدیویی بین یک پزشک و یک بیمار است. و این آینه کاری است که بیماران در یک ویزیت مطب انجام می دهند. و برای کسی که بیمار است، باید به بیماران اطلاع دهیم که چگونه انجام یک ویزیت ویدیویی برای آنها بسیار آسان تر است.

STEWART GANDOLF: شما به جنبه دکتر سلامت از راه دور اشاره کردید. و شنوندگان پادکست ما می دانند که متقاعد کردن پزشکان برای انجام کارها یک مسئله واقعی است. ما باید کسانی را پیدا کنیم که حمایت کنند و بتوانند درگیر شوند. و رهبری عالی در یک سازمان بسیار مهم است. آیا فکر می کنید به اندازه کافی پذیرنده اولیه دارید که این ایده را پذیرفته اند؟

DR HOLLANDER: این یک ابتکار از بالا به پایین است. اگر این جاد بود که در دفتری می‌نشست و سعی می‌کرد مردم را متقاعد کند، احتمالاً خوب کار نمی‌کرد. اما مدیرعامل و رئیس ما، استیو کلاسکو – این بخشی از چشم انداز او بود. این پیشرو و مرکز استراتژی ما در آینده [در جفرسون] است. ما معتقدیم این آینده پزشکی است.

من نمی‌دانم که می‌توانستیم پیش‌بینی کنیم که این کار در کجا بیشترین موفقیت را دارد. در مورد بیماران آسمی واقعاً موفق بوده است. و [این به طور شگفت انگیزی موفقیت آمیز بوده است] با پارگی، رگ به رگ شدن و کشیدگی. مواقعی وجود دارد که من کارهایی را انجام می دهم که مراقبت قطعی نیستند، اما به طور باورنکردنی برای بیمار که تماس می گیرد مفید است.

STEWART GANDOLF: گاهی اوقات، اتفاقات شگفت انگیزی رخ می دهد. برخی از موارد دیگر که کاربرد دارند چیست؟ و چه زمانی این کار منطقی است؟

DR HOLLANDER: زمانی که بیمار بخواهد منطقی باشد، بسیار منطقی است. ما در حال انجام مشاوره تغذیه، مشاوره دیابت، انجام آزمایشات قبل از پذیرش، مراقبت های پس از عمل، و قرار ملاقات با هر ارائه دهنده در هر تخصص هستیم. و چالش متقاعد کردن پزشکان است.

بنابراین—قبلاً این را به زیبایی گفتید—این «پزشکی از راه دور یا نه پزشکی از راه دور» نیست، بلکه مراقبت روزانه از بیمار با تله مدیسین است. من فکر می کنم وقتی به پزشکی از راه دور به عنوان بخشی از سیستم ارائه مراقبت نگاه کنیم، نه یک سیستم جداگانه، وضعیت بهتری خواهیم داشت.

STEWART GANDOLF: بیایید در مورد مسئله بزرگ بازپرداخت صحبت کنیم. در مورد تجربه خود به ما بگویید.

DR HOLLANDER: بازپرداخت وحشتناک است. پرداخت‌کنندگان همیشه وقتی چیز جدیدی وجود دارد، پاهای خود را می‌کشند. به نظر شخصی من، اگر بتوانم مراقبت های با کیفیت یکسانی را ارائه دهم، بدون توجه به اینکه چگونه آن مراقبت را ارائه می کنم، باید همان مبلغ را دریافت کنم. ما در اینجا معتقدیم که با حرکت به سمت جمعیت بیماران در معرض خطر و مراقبت‌های مبتنی بر ارزش بیشتر، پزشکی از راه دور ارزش بیشتری خواهد داشت. ما انتظار داریم که فضای بازپرداخت مساعدتر شود.

این یک چالش است. ما استراتژی را برای آنچه که می‌خواهیم به دست آوریم با آب و هوای بیرون همسو می‌کنیم. ما تعداد زیادی ویزیت پزشکی از راه دور انجام داده ایم که بازپرداخت نشده است. اما ما همچنین تعداد زیادی ویزیت‌های پزشکی از راه دور انجام داده‌ایم که در آن‌ها مراقبت بهتری از بیمار ارائه کرده‌ایم و امیدواریم که برخی از آن‌ها در وفاداری بیماران پایین‌دستی به ما بازگردد، و این احتمال وجود دارد که آنها برگردند زیرا ما راحت ترین و بخشی از آن به ما برمی گردد زیرا برنامه در جای خود است.

-0-

این مقاله و پادکست بخشی از مجموعه آموزش مداوم زیست رایان است که سخنرانان انجمن استراتژی و توسعه بازار مراقبت‌های بهداشتی AHA، 2017 SHSMD Connections، اورلاندو را شامل می‌شود. شرکت کنندگان کنفرانس می خواهند در ارائه دکتر هلندر در ساعت 9:15 صبح دوشنبه 25 سپتامبر شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید